Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 642 of 788 FirstFirst ... 142 542 592 632 640 641 642 643 644 652 692 742 ... LastLast
Results 12,821 to 12,840 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #12821 SP
    Junior Member YoYMaTulai's Avatar
    Si mai am 2 intrebari:
    1. Pot sa cumpar Dante`s Inferno: Trials of St. Lucia chiar daca nu am cont Gold?
    2. Pot sa joc si dupa ce contul trial Gold imi expira sau joc atata timp cat contul este activ?

  2. #12822 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Contul Gold iti trebuie doar pentru a juca multiplayer, nu conditioneaza cumpararea jocurilor sau dlc-urile.
    Dupa ce expira abonamentul nu mai poti juca multiplayer, intra pe facebook, twitter, beneficia de discount-uri etc.

  3. #12823 SP
    Junior Member YoYMaTulai's Avatar
    Am inteles. Multumesc mult pentru raspunsuri. Noapte buna!

    ---------- Post added 25-08-2012 at 09:41 AM ----------

    Am o problema. Cand dau sa imi activez un cont gold trial de o luna imi apare urmatoarea eroare:
    "Can't retrieve information from Xbox Live. Please try again later.
    Status code:80070057"
    Care ar fi problema?

  4. #12824 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Duuudes, eram azi prin oras si am intrat la un magazin de electronice, windowshoping ...infine, si mi'am adus aminte ca a spus cineva pe forum sa'mi cumpar cablu HDMI pt consola. Mi'am cumparat un cablu de 1.8m = 25ron, cand l'am conectat, am ramas stupefiat, diferenta dintre HDMI si standard e ca si cum ai sterge o oglinda aburita !

  5. #12825 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Told you! Have fun now!

  6. #12826 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am un redeem code pentru Call of Duty Classic, nici daca sunt in alta tara nu ma lasa sa il downloadez ?

  7. #12827 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Am un redeem code pentru Call of Duty Classic, nici daca sunt in alta tara nu ma lasa sa il downloadez ?
    Depinde pentru ce zona este acel cod.
    De exemplu, daca este pentru UK, trebuie sa ai atat contul pe UK, cat si IP-ul sa fie de UK.
    Daca este pentru US, contul trebuie sa fie pe US, iar ip-ul la fel.
    Pe langa cod ar trebui sa scrie si restrictiile de zona.

    ---------- Post added 25-08-2012 at 08:57 PM ----------

    Am o problema. Cand dau sa imi activez un cont gold trial de o luna imi apare urmatoarea eroare:
    "Can't retrieve information from Xbox Live. Please try again later.
    Status code:80070057"
    Care ar fi problema?
    Problema nu stiu, dar solutia ar fi sa incerci sa-ti creezi contul pe calculator sau sa mai incerci.

  8. #12828 SP
    Junior Member YoYMaTulai's Avatar
    Am incercat sa cumpar puncte prin paypal si tot nu merge. Cand dau confirm purchase zice ca nu imi autorizeaza transferul... Imi poate spune cineva cum se achizitioneaza Microsoft Points pas cu pas?

  9. #12829 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Xbox 360 - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by YoYMaTulai View Post
    Am incercat sa cumpar puncte prin paypal si tot nu merge. Cand dau confirm purchase zice ca nu imi autorizeaza transferul... Imi poate spune cineva cum se achizitioneaza Microsoft Points pas cu pas?
    Eu as merge pe metoda fizica.Mai pe scurt cauti pe siteuri carduri cu coduri reedem.Ori asa ori pe gamepointsnow.com si iti dau email cu codul in cel mai scurt timp.

    Sent from my X8 using Tapatalk 2

  10. #12830 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Aveti idee de ce ma deconecteaza de pe xbl cand intru in orice joc? nu imi da disconected from xbl , dar daca intru in xbox guide imi zice sign in to xbl.....si cand dau imi zice ca s-a pierdut conecsiunea...dupa ce ies din joc imi zice ca am facut sign in.....ce sa ii fac?

  11. #12831 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Aveti idee de ce ma deconecteaza de pe xbl cand intru in orice joc? nu imi da disconected from xbl , dar daca intru in xbox guide imi zice sign in to xbl.....si cand dau imi zice ca s-a pierdut conecsiunea...dupa ce ies din joc imi zice ca am facut sign in.....ce sa ii fac?
    Ti-a aparut sa faci vreun update si n-ai fost de acord?

  12. #12832 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    Ti-a aparut sa faci vreun update si n-ai fost de acord?
    Nuuu...ca ma pot conecta , dar cand intru in joc , pur si simplu ma deconecteaza, fara a da disconected from xbl...

  13. #12833 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Aveti idee de ce ma deconecteaza de pe xbl
    cand intru in orice joc? nu imi da
    disconected from xbl , dar daca intru in
    xbox guide imi zice sign in to xbl.....si cand
    dau imi zice ca s-a pierdut
    conecsiunea...dupa ce ies din joc imi zice ca
    am facut sign in.....ce sa ii fac?

  14. #12834 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Nuuu...ca ma pot conecta , dar cand intru in joc , pur si simplu ma deconecteaza, fara a da disconected from xbl...
    Frate...orice joc care are nevoie de update te deconecteaza de pe xbl ca sa il faci...tu ai dat no dupa cum zice si scofield91.

  15. #12835 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Deci nu am dat decline!!!!Nu intelegi??

  16. #12836 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Iti da update la joc. Pur si simplu asteapta sa-ti apara un mesaj de download dupa ce intri in joc

  17. #12837 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Iti da update la joc. Pur si simplu asteapta sa-ti apara un mesaj de download dupa ce intri in joc
    Asta ii spun toti,dar nu vrea sa inteleaga...

  18. #12838 SP
    Member A_A_A's Avatar
    OMG, nu intelegeti ca nu apare????

  19. #12839 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ^ aaa conexiunea la net, e buna ?

  20. #12840 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    Am o consola adusa din Canada, XBOX360, de unde am luat si un transformator. Cand am pus consola in prima sa ma joc s-a ars sursa de alimentare.

    Ca sa o fac sa mearga la noi am nevoie de o noua sursa de alimentare care sa mearga pe o consola din Canada, preferabil pentru 2.20?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts