Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 646 of 788 FirstFirst ... 146 546 596 636 644 645 646 647 648 656 696 746 ... LastLast
Results 12,901 to 12,920 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #12901 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Asta dorea kragod sa auda,acum esti unul din ''favoritii'' lui...
    They fall for it almost every time....cum ii miros pe astia...

  2. #12902 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by kFcRooLS View Post
    In niciun caz Jasper... e abia un Xenon.
    Ce legatura are una cu alta? Eu ti-am sugerat in cazul in care vrei sa cumperi un Xbox 360 folosit sa cumperi un Jasper sau Slim. Consola care ai avut-o tu era clar Xenon, n-am vrut sa insinuez altceva.

  3. #12903 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    man degeaba le zici ca nu inteleg...fac cum ii taie capul...asa fac toti userii noi...si ne racim gura spunandu-le de fiecare data acelasi lucru...fu** it.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
    ...eu is o exceptie, my mom always told me i was special

  4. #12904 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Personal nu sunt un mare fan al jocurilor online, poate pentru ca mi-am consumat mult timp cu wow si cs, dar va intreb in conditiile in care: am internet prin clicknet, modemul are wifi, insa reteaua este suuuuprasolicitata si sunt zile in care pica conexiunea din 10 in 10 min. Merita sa-mi fac cont pe xbox live?

  5. #12905 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    eu consider ca a avea xbox fara Live, iti folosesti consola la 30%-40%. Nu compara WOW cu live, una e sa joci campania in Gears of War 3 singur, si alta e cu inca 3 prieteni, sau sa faci TDM cu ei, sau horde...just to give an example.

  6. #12906 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Initial mi-am luat consola pt a juca exclusivitatile solo, iar pe live banuiesc ca se joaca in mare parte doar noile aparitii, nu cred ca mai joaca lumea gow 2 sau cane and lynch 1 , insa probabil ca o sa incerc cat de curand si xbox live, dar sa ma interesez intai ce jocuri se joaca si sa mai achizitionez cateva...

  7. #12907 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Halo 3 este inca in top 10 jocuri pe xbox live, gta IV la fel.
    Gow 2 sigur se mai joaca. Bioshock 2 inca se joaca, asadar nu numai jocurile noi sunt active pe xbox live.


    L.E. Topul celor mai jucate jocuri pe xbox live in prima jumatate din august:
    1. Call of Duty: Modern Warfare 3
    2. Minecraft: Xbox 360 Edition
    3. Call of Duty: Black Ops
    4. FIFA 12
    5. Halo: Reach
    6. Modern Warfare 2
    7. Battlefield 3
    8. Skyrim
    9. Gears of War 3
    10. GTA IV
    11. NBA 2K12
    12. Forza Motorsport 4
    13. Madden NFL 13 Demo
    14. Halo 3
    15. Madden NFL 12
    16. NCAA Football 13
    17. Mass Effect 3
    18. Red Dead Redemption
    19. Call of Duty 4: Modern Warfare
    20. Call of Duty: World at War

  8. #12908 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Dap, sunt o groaza de jocuri active online, si vechi de peste 2 ani. RDR sau GoW 1 si 2 sunt doar cateva exemple.

  9. #12909 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    Halo 3 este inca in top 10 jocuri pe xbox live, gta IV la fel.
    Gow 2 sigur se mai joaca. Bioshock 2 inca se joaca, asadar nu numai jocurile noi sunt active pe xbox live.


    L.E. Topul celor mai jucate jocuri pe xbox live in prima jumatate din august:
    1. Call of Duty: Modern Warfare 3
    2. Minecraft: Xbox 360 Edition
    3. Call of Duty: Black Ops
    4. FIFA 12
    5. Halo: Reach
    6. Modern Warfare 2
    7. Battlefield 3
    8. Skyrim
    9. Gears of War 3
    10. GTA IV
    11. NBA 2K12
    12. Forza Motorsport 4
    13. Madden NFL 13 Demo
    14. Halo 3
    15. Madden NFL 12
    16. NCAA Football 13
    17. Mass Effect 3
    18. Red Dead Redemption
    19. Call of Duty 4: Modern Warfare
    20. Call of Duty: World at War
    este vreun joc pe xbox gen free realms pe ps3, sa faci level, sa te intalnesti si cu alti jucatori pe harta ,sa castigi items ? parca trebuia sa apara free realms si pe xbox , probabil ca nu l-au scos ca era free si nu le convenea

  10. #12910 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    As dori sa-mi spuneti ceva.
    E vorba de Rocksmith. Jocul s-a lansat acum un an in SUA si au scos si DLC-uri pentru el (pe US store). Acum jocul se lanseaza si in Europa dar pe UK store nu a aparut niciun DLC. Eu avand cont UK, vor merge DLC-urile cumparate de pe US store?

  11. #12911 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Un joc terminat 100% inseamna sa iei toate achievement-urile, iar orice joc terminat 100% iti da garantat 1000G?

  12. #12912 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Xbox 360 - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    As dori sa-mi spuneti ceva.
    E vorba de Rocksmith. Jocul s-a lansat acum un an in SUA si au scos si DLC-uri pentru el (pe US store). Acum jocul se lanseaza si in Europa dar pe UK store nu a aparut niciun DLC. Eu avand cont UK, vor merge DLC-urile cumparate de pe US store?
    Daca jocul e zona 1 cumperi dlcurile de pe US si ar trebui sa mearga pe orice cont, daca ai jocul zona 2 nu poti sa cumperi dlc de pe US(poti dar nu iti merge)

  13. #12913 SP
    Member ymess's Avatar
    Am si eu o problema cu controller-ul de la xbox. Dupa 2-3 minute de cand deshid consola nu mai raspunde la comenzi. Pe consola imi arata ca este conectat un player, dar pe controller se aprind toate beculetele, ca si cum nu ar fi conectat. Am incercat sa-l resincronizez dar nu merge. Aveti idei?

  14. #12914 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by ymess View Post
    Am si eu o problema cu controller-ul de la xbox. Dupa 2-3 minute de cand deshid consola nu mai raspunde la comenzi. Pe consola imi arata ca este conectat un player, dar pe controller se aprind toate beculetele, ca si cum nu ar fi conectat. Am incercat sa-l resincronizez dar nu merge. Aveti idei?
    Ai incercat sa vazi daca cu alt controler merge? Imprumuta de la cineva un controler si vezi daca merge, asa vei afla daca problema e de la controlerul tau sau de la consola.

  15. #12915 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by ymess View Post
    Am si eu o problema cu controller-ul de la xbox. Dupa 2-3 minute de cand deshid consola nu mai raspunde la comenzi. Pe consola imi arata ca este conectat un player, dar pe controller se aprind toate beculetele, ca si cum nu ar fi conectat. Am incercat sa-l resincronizez dar nu merge. Aveti idei?
    da , schimba bateriile , de obicei la 2 liniute se intampla asa

  16. #12916 SP
    Member ymess's Avatar
    Am incercat cu alt controller, cu alte baterii iar dupa 20 de minute s-a intamplat la fel...

  17. #12917 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca spui ca face la fel cu alt controler cel mai proabil consola e de vina. incearca un controler pe usb.

  18. #12918 SP
    Member ymess's Avatar
    Quote Originally Posted by Bizzare View Post
    Daca spui ca face la fel cu alt controler cel mai proabil consola e de vina. incearca un controler pe usb.
    Tocmai am mai gasit si pe alte forumuri si vad ca ar putea sa mearga, doar ca la mine in oras nu stiu pe nimeni sa aiba cu fir.

  19. #12919 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ^altex, domo, la tine in oras...sau poate gasesti chiar aici in Bazar, la preturi mai acceptabile.

  20. #12920 SP
    Junior Member klypopa's Avatar
    Am si eu o intrebare, sunt incepator cu consola dar de luna viitoare imi propun sa achizitonez un abonament XBOX LIVE GOLD pentru a ma putea juca online. Are cineva vreo idee cum pot cumpara abonamentul avand in vedere ca sunt de aici din Romania si XBOX nu permite GOLD in Romania? Un raspuns aici sau mesaj privat e binevenit. Multumesc anticipat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts