Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 662 of 788 FirstFirst ... 162 562 612 652 660 661 662 663 664 672 712 762 ... LastLast
Results 13,221 to 13,240 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #13221 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu are cum sa fie pe RO, pt ca nu exista locatia asta conform MS, pt xbox live.

  2. #13222 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Am aflat, am gamertag UK.Am folosit un tutorial e pe google.
    La intrebarea cu MW3, cine imi raspunde si mie?

  3. #13223 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Stiam ca mai nou exista, daca iti faci un cont nou de xbox live iti poti alege de al un cap la celalalt al contului Romania.
    Attached Images Attached Images testcg.jpg

  4. #13224 SP
    Junior Member kFcRooLS's Avatar
    Salut, codurile pentru activare de xbox live gold functioneaza worldwide? Adica daca imi cumpar un astfel de cod de pe amazon.com, il voi putea activa pe un cont de EU?

  5. #13225 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Nu. Acelea sunt pentru US.

  6. #13226 SP
    Junior Member kFcRooLS's Avatar
    Nu ma refer la Microsoft Points, alea stiam ca sunt blocate pe regiune, dar stiu ca am mai luat din alta parte de la americani si mi-a mers. Acum era intrebarea daca merg si alea de la amazon.

    Multumesc de raspuns!

  7. #13227 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Eu știu că se aplică și la membership. Trebuie să ai cont US pentru a le folosi.

  8. #13228 SP
    Junior Member boden006's Avatar
    Buna ziua domnilor,am si eu o intrebare pt dumneavoastra.Eu am downloadat un profil de pe o consola pe alta unde am jocul NFS SHIFT 2,acuma problema este ca nu mai pot face achievemente dar numai pe jocul SHIFT 2.Oare din cauza ca profilul este downloadat sa apara aceasta problema.Multumesc frumos si scuze pt deranj.

  9. #13229 SP
    Junior Member laak's Avatar
    Buna Ziua. Am o intrebare. Tocmai mi-am cumparat un xbox 360 si nu sunt hotarat daca sa il modez sau sa il las asa. Am auzit ca, daca il conectez la internet, nu o sa il mai pot moda. Este adevarat sau il pot conecta la internet? Multumesc.

  10. #13230 SP
    Junior Member kFcRooLS's Avatar
    Quote Originally Posted by laak View Post
    Buna Ziua. Am o intrebare. Tocmai mi-am cumparat un xbox 360 si nu sunt hotarat daca sa il modez sau sa il las asa. Am auzit ca, daca il conectez la internet, nu o sa il mai pot moda. Este adevarat sau il pot conecta la internet? Multumesc.
    De conectat la internet dupa modare nu este nici o problema. Chestia e sa nu joci jocuri pe care nu le-ai ars corespunzator, safe, in asa fel incat sa nu fii detectat ca ai consola modata(sunt o gramada de tutoriale pe net si pe forumuri). In rest, nu e nicio problema in a avea consola modata.

  11. #13231 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Nu ți-l moda și punct.

  12. #13232 SP
    Junior Member kFcRooLS's Avatar
    Mai este si altcineva care are si alta parere referitor la subscriptionurile cumparate de pe amazon.com si activate pe cont de EU?

  13. #13233 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Pe cheapxboxlivecodes.com scrie că toate codurile lor de live le poți folosi worldwide.
    Poate mă �nșel, dar verifică �n descrierea produsului dacă scrie la region worldwide sau nu.

  14. #13234 SP
    Junior Member kFcRooLS's Avatar
    Merci mult!

  15. #13235 SP
    Junior Member kradzor's Avatar
    @scofield91 e worldwide am cumparat si eu de la ei , eu am cont pe uk si mi-a mers

  16. #13236 SP
    Junior Member roby_monaco82's Avatar
    Salutare. Spuneti-mi si mie va rog frumos cum as putea sa bag introducerea la un film conectat prin windows media center la xbox ,sau ce alta varianta mai as avea sa vad un film cu subtitrare prin intermediul xbox-lui. Multumesc anticipat celor care ma vor putea ajuta.

  17. #13237 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Revin cu intrebarea adresata de mine mai devreme : La Modern Warfare 3 trebuie cumparate Collection Pack 1 si 2 inainte de 3? Sau merge si 3-ul direct?

  18. #13238 SP
    Junior Member Trusk's Avatar
    Xbox-urile noi mai au probleme cu caldura? Sincer mi-e frica de RROD, si stau cu un ventilator de camera pus pe el cand ma joc. Vb de un xbox 360s slim white, modelul de dupa feb 2012.

    Ma impacientez degeaba?

  19. #13239 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Stai fara grija, astea noi sunt ok

  20. #13240 SP
    Junior Member Trusk's Avatar
    Deci sa ma linistesc cu ventilatia iarna ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts