Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 705 of 788 FirstFirst ... 205 605 655 695 703 704 705 706 707 715 755 ... LastLast
Results 14,081 to 14,100 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #14081 SP
    Junior Member KidGamer's Avatar
    L-ai avut cu jocul instalat ? Tin si eu in consola de vreo 4 luni black ops 2 si m-am uitat acum e ca nou.

  2. #14082 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu mai lasati discurile in consola cand e oprita.

  3. #14083 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ciudat, frate-miu lasa tot timpul discurile in unitatea optica si nu sunt sgariate, precizez faptul ca eu tin consola pe orizontala.
    Cei drept eu instalez toate jocurile, nu pentu ca mi-ar fi frica de zgarieturi, ci pentru ca astfel consola devine mult mai silentioasa.

  4. #14084 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Era instalat.Se vad "cerculetele".
    My bad , data viitoare numai tin disc-ul in consola.

  5. #14085 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Cum va merge XBL? :/ Mie de 2 zile-mi merge CA DRACU. Se incarca greu, primesc erori in marketplace, ma deconecteaza (random), ce naiba se intampla? Netul imi merge perfect iar cu PSN n-am avut probleme.

    Mesajul asta-l primesc FOARTE des cand vreau sa cumpar...ORICE:
    Attached Images Attached Images mesaj.jpg

  6. #14086 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Worked fine for me.

  7. #14087 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    v-or pregati vreun update...pe 21 se da in fapt consola cea noua si poate fac ceva schimbari si pe xbl.

  8. #14088 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Si mie imi merge la fel de prost. Daca acum 2-3 saptamani downloadam si totul mergea fara probleme, acum ma deconecteaza de pe XBL (fara sa downloadez ori sa caut ceva anume), desi la reconectare merge relativ repede. Tare ciudat, fiindca aproape niciodata nu am patit asa ceva pe XBL.
    Mda, poate ca o fi vreun update la orizont, desi cunoscandu-i pe MS...

  9. #14089 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Eu nu am probleme cu XBL și da, se pregătește un update pentru ce va urma la sfârșitul verii/începutul de toamnă.

  10. #14090 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Aseara in interval de 1-2 ore mi s.a blocat consola de 2 ori ... aveti idee dc? (Eram in joc) am mai patit si acum o sapt ... dar a fost doar o data , jocul il am instalat ...

  11. #14091 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    MI S-a blocat de nu stiu cate ori...mai da freeze, asta e...enervant.

  12. #14092 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Aseara in interval de 1-2 ore mi s.a blocat consola de 2 ori ... aveti idee dc? (Eram in joc) am mai patit si acum o sapt ... dar a fost doar o data , jocul il am instalat ...
    90% jocul e de vina. Dead Space 3 cumva? Eu am patit asta de 10 ori intr-un interval foarte scurt (eram pe disc 2 | instalat).

  13. #14093 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Battlefield 3 , asera m.am jucat vreo 4 ore si a mers bn ...

  14. #14094 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    EA to support Xbox 360 & PS3 until at least 2017


    ---------- Post added 23-05-2013 at 01:02 PM ----------

    Azi am intrebat, pe chat, pe site-ul XBOX pe un agent cand se baga XBOX LIVE-ul in Romania si mi-a spus ca e pe teava.

  15. #14095 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    In zona in care locuiesti sunt pene de curenta sau caderi de tensiune dese?
    Eu am patit ceva similar insa a fost in urma unor caderi de tensiune dar si-a revenit dupa un format si un delete cache si nu am mai avut probleme de atunci.

  16. #14096 SP
    Junior Member KidGamer's Avatar
    mai patesc si eu sa mi se blocheze dar numai daca o forjez peste 4-5 ore

  17. #14097 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Salut !
    Am 120 MS Points si nu stiu ce sa fac cu ele. Strang de 5 luni iarasi si am reusit sa-mi fac inca 100 de puncte. Ma gandeam poate sa-mi iau un indie game de 80 de puncte dar nu stiu care. Ati mai jucat ceva indie games si v-au placut ?

    ---------- Post added 23-05-2013 at 08:02 PM ----------

    Nevermind. Mi-am luat CastleMiner. Bun ii !

  18. #14098 SP
    Junior Member danych's Avatar
    Salut ce program sa folosesc pentru a vedea filme in format mkv (720p) pe un xbox 360 RGH? Aceste programe pot reda si subtitrare sau ea trebuie inclusa in film?

  19. #14099 SP
    Junior Member GDoG's Avatar
    Salut, am cumparat o consola Gears of War Limited Edition acu 1 an jumate, nu am jucat exgarat de mult pe ea. Astazi dupa ce am pronit consola, dupa o pauza de o luna mi s-a intamplat o chestie foarte ciudata. Mi se restarta consola din orice si freeza pana cand mi-a aparut RROD. Toate jocurile le-am jucat de pe hard, instalate, consola a fost tinuta si orizontal si vertical. Am zgatait-o putin si a mers vreo 3 ore dar dupa 3 ore iara a freezat si tot beculetul rosu. Ce sa ma fac, trebuie sa caut garantia, dar nu stiu daca problema asta este suportata de garantie ? Am dat 17 mil pe o consola care m-a tinut 1 an jumate, am pe hard jocuri in valoare de 5,6 milioane + Gold pe 10 luni. Worst investment ever....

  20. #14100 SP
    Member Florix09's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts