Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 730 of 788 FirstFirst ... 230 630 680 720 728 729 730 731 732 740 780 ... LastLast
Results 14,581 to 14,600 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #14581 SP
    Member eneea's Avatar
    Din cate am inteles Robert se intoarce prin 30, iar GTAV o sa aiba activat MP doar de la inceputul lunii viitoare

  2. #14582 SP
    Junior Member smara1's Avatar
    de ce cand joc gta 5 pe consola , se vede prost la grafica? are probleme de textura si la aumbre, se vede cu patratele

  3. #14583 SP
    Member reborn2603's Avatar
    De foarte multe ori atitudinea "intermediarilor" astora e extraordinar de enervanta, am folosit si eu serviciile lor odata, in 2008 sau 2009. Cat despre puncte, iti recomand sa folosesti: https://www.gamepointsnow.com

    De aici am luat ultima oara 3 luni de gold si am fost multumit si de pret si de promtitudine.

  4. #14584 SP
    Member angloma's Avatar
    Atentie cu clear system cache, este un bug , sterge salvarile de la anumite jocuri . Am patit-o si eu cu Black ops, Crysis , AC2 si inca 2... Nu dati clear system cache pana la urmatorul update.

  5. #14585 SP
    Member eneea's Avatar
    Mi s-au cam tocit bucatile de plastic din capatul thumbstick-urilor, mai ales cel stang...voi cum ati reusit sa le schimbati?
    Un kit de genul asta e ok?
    http://www.amazon.co.uk/ORB-Analogue...ds=thumb+grips

  6. #14586 SP
    Junior Member Alexb93's Avatar
    Salut, vreau să cumpăr cel târziu duminică un xbox 360 şi nu ştiu care ar fi o decizie mai bună. Vreau să joc online (cui nu îi place MW?), însă nu aş vrea să plătesc pentru toate jocurile. Am vreo şansă să joc online jocuri originale fără să fiu banat, dacă am şi jocuri piratate în consolă, sau consola modată? Aş dori un răspuns de la cineva care se pricepe sau practică acest lucru, dacă se poate... nu păreri. Mulţumesc

  7. #14587 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    ^ Cu totii vrem multe, dar nu pe acest forum. (rules)

    Sa nu spui ca sunt rau, ti-l recomand pe Donely.. il gasesti aici pe forum, il contactezi si vei primi toate raspunsurile.

  8. #14588 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @eneea Eu mi-am luat un set din ala si mi se pare chiar fantastic la un shooter

    @Alex93 Nu prea se poate si in luntre si cu sufletul in rai. Daca vrei sa joci online, lasa consola in pace, joaca-te, imprumuta jocuri de la prieteni, fa schimb, etc. Daca insa o modezi, mai devreme sau mai tarziu vei primi ban permanent pe consola, dar poti juca ultimele aparitii.... de unul singur.

  9. #14589 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Si-a curatat careva xbox-ul folosind un blower electric?

  10. #14590 SP
    Junior Member adrianx's Avatar
    Cu cine trebuie sa vorbesc sau la cine trebuie sa apelez ( institutie / persoana fizica / persoana juridica ) pentru a procura licentele necesare pentru a face o sala de xbox-uri in Bucuresti ?

    Am inteles ca trebuie licenta pentru aparate ( licenta pentru xbox ) si licenta pentru jocuri. Cine le ofera, cat costa, cat de repede se dau aceste licente? Este greu de intrat in posesia lor ? Ce trebuie sa fac. Investitia conteaza mai putin. Ma intereseaza strict mijloacele prin care se procura aceste licente pentru sala de xbox-uri.


    Multumesc anticipat.

  11. #14591 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Salut , am si eu o intrebare de maxim incepator , daca se poate .
    Tin sa mentionez ca nu am Xbox ... si probabil nici nu imi voi lua ... dar am o mica " chestie " la munca ... ne-a venit un xbox si noi trebuie sa luam semnal video din el si sa-l ducem in alta parte .
    Ce mufa de OUT are consola ... si daca exista vreo adaptare ... spre un final de RCA ... cu care pot sa lucrez printr-un video-converter ... si daca se gasesc mufele acestea la orice " chiosc " / sau user

  12. #14592 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Snick View Post
    Salut , am si eu o intrebare de maxim incepator , daca se poate .
    Tin sa mentionez ca nu am Xbox ... si probabil nici nu imi voi lua ... dar am o mica " chestie " la munca ... ne-a venit un xbox si noi trebuie sa luam semnal video din el si sa-l ducem in alta parte .
    Ce mufa de OUT are consola ... si daca exista vreo adaptare ... spre un final de RCA ... cu care pot sa lucrez printr-un video-converter ... si daca se gasesc mufele acestea la orice " chiosc " / sau user
    Iti trebuie asa ceva : CABLU AUDIO VIDEO COMPOSIT XBOX 360 ORIGINAL FOTO REALE-TRANSPORT GRATUIT CU POSTA ROMANA- - Okazii (132691398)
    Attached Images Attached Images xbox_360_cable_avance.jpg xbox_360_vga_cable.jpg

  13. #14593 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Pentru ati face sala de jocuri pe console iti trebuie firma cu cod CAEN pentru asa ceva. Licentele de jocuri sunt discurile fizice (fiecare are un cod aparte, fiecare consola care ruleaza acel joc are discul fizic in unitatea optica). Deci daca cumperi acele jocuri pe suport fizic ai si licenta pentru a-l rula. Apoi sa ai licenta pe consola din cate stiu nu exista. E suficient sa ai firma deschisa cu tot cu acte in ordine, achizitionezi consolele cu acte in re gula si jocuri pentru acele console si esti ok.,

  14. #14594 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Ms frumos de raspuns ( am gasit la un magazin prin piata un cablu sigilat la 30 RON ) dar in prima instanta nu stiam ce trebuie sa caut ... ms frumos

  15. #14595 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    De unde pot cumpara un headset original Microsoft pentru Xbox?

  16. #14596 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Aici pe forum sau : Xbox headset oferte si reduceri - Okazii.ro
    incepand cu 25-30 de lei !

  17. #14597 SP
    Junior Member victoraş12's Avatar
    Quote Originally Posted by adrianx View Post
    Cu cine trebuie sa vorbesc sau la cine trebuie sa apelez ( institutie / persoana fizica / persoana juridica ) pentru a procura licentele necesare pentru a face o sala de xbox-uri in Bucuresti ?

    Am inteles ca trebuie licenta pentru aparate ( licenta pentru xbox ) si licenta pentru jocuri. Cine le ofera, cat costa, cat de repede se dau aceste licente? Este greu de intrat in posesia lor ? Ce trebuie sa fac. Investitia conteaza mai putin. Ma intereseaza strict mijloacele prin care se procura aceste licente pentru sala de xbox-uri.


    Multumesc anticipat.
    salut şi eu am această intenţie dar mă gândesc că o sală numai de jocuri nu aduce profit, îţi recomand să o combini şi cu altceva.
    Din câte ştiu codul CAEN ar fi 9329, iar pentru lămurirea ta consultă şi un avocat. Licenţele sunt suficiente pentru uz propriu, pentru desfacere în scop comercial se plătesc drepturi de autor
    P.S. te rog să mă anunţi şi pe mine dacă am dreptate, dacă aflu primul îţi voi da PM.

  18. #14598 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Am incercat sa fac un cont de xbox-live pe consola si cand incerc sa schimb numele imi apare eroarea 800700e8. Aveti idee din ce cauza?
    Si inca ceva, cand se face cont nou pe consola, mai se da 1luna gold?

  19. #14599 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Teo vezi ca eroarea aia e pentru Live cazut (nu le merg toate serverele) e o eroare temporara. Verifica aici : Xbox Live Service Status - Xbox.com si incearca din nou !

  20. #14600 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Am citit acolo insa pe google sunt unii care au problema asta permanent, stiu ca mai sunt anumite setari la router cu proxy, imi era sa nu fie de la alea.
    Console e nemodata insa are atasat un HDD de la JTAG, ar fi ciudat sa fie din aceasta cauza sau sa fiu banat pentru asta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts