Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 765 of 788 FirstFirst ... 265 665 715 755 763 764 765 766 767 775 ... LastLast
Results 15,281 to 15,300 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #15281 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Da, codurile pentru Gold nu sunt blocate pe regiuni.

  2. #15282 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    De unde anume..eu am cautat si nu am gasit...

    Kinguin.net. Poti plăti si prin paypal

    ---------- Post added 21-07-2014 at 18:13 ----------

    Quote Originally Posted by Mazzaxx View Post
    Ah, nu ma intereseaza sa dau cancel imediat ca sa nu imi ia banii sau ceva de genu, sa-mi ia banii de pe card, am nevoie de 1 luna de gold, doar ca nu vreau sa se reinoiasca subscriptia luna de luna!

    ---------- Post added 21-07-2014 at 16:28 ----------

    BTW am gasit un card de 3 luni, dar scrie ca e World Wide, merge pe cont de UK?

    Cele Worldwide merg pe orice cont.

  3. #15283 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Sau pe site-ul lui RobertDinu Jocuri Console si Gaming Cards la cele mai mici preturi plata o poti face prin Paypal, simplu si rapid.

  4. #15284 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Vad ca f multe lume inca modeaza consolele...nu inteleg de ce sa modezi consola cand jocuri gasesti peste tot la preturi convenabile..si de fapt frumusetea jocurilor e sa le joci online!

  5. #15285 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Am dat o tura prin Altex ca sa iau un cadou pentru un prieten si m-am uitat si la jocurile de X360. Preturi ori foarte mari, ori foarte bune. La titlurile Activision preturi de iti cade fata dar la altele erau niste super-preturi gen 60 de lei pentru Tomb Raider.

  6. #15286 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Salut,am cumparat un xbox 360 slim modat LT-U pentru a juca jocuri mai vechi,nu prea ma intereseaza sa joc online(pentru asta am ps4) dar fiind noob intreb.....cel de la care l-am cumparat se lauda ca merge online fara probleme,ca a dat 450 pe modare(ciudat),deci intrebarea este...merge sa fac cont sa joc online?Ar fi cateva jocuri vechi care as mai juca si online,as aprecia un raspuns cat mai explicit,multumesc!

  7. #15287 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Da, poți juca online fără probleme. Foarte mulți useri de aici joacă online având consola modată LT-U și nu au avut niciodată vreo problemă.

    Trebuie să îți faci cont și să plătești un abonament lunar pentru a putea avea acces la Live. Poți cumpăra subscripție GOLD de la Robert Dinu sau de pe Electronic First. (asta în cazul în care dorești ceva sigur și mai accesibil ca preț.. dacă nu, găsești multe magazine online de profil care comercializeaza GOLD) Banare ușoară!

  8. #15288 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Cont de xbox nu am,un sfat ceva de regiune sau eu stiu ce alta minune,sunt client bun al lui Robert...banare usoara???multumesc de raspuns!

  9. #15289 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Eu am cont pe UK, nu am avut niciodata vreo problemă.

    Să nu fiu mârlan.. in mod clar nu poți folosi o consolă modată pe live fără a exista pericolul de a fi banat. (poți fi banat oricând, în general sunt valuri în care zeci de mii de console sunt banate)

    Cunosc persoane care au consola modată și intră pe Live de câțiva ani buni, dar la fel de bine un prieten a fost banat după 2 săptămâni.. depinde și de noroc.

  10. #15290 SP
    Junior Member johnnynitro's Avatar
    Daca mai am de ex 2 luni pana imi expira goldu' si imi iau de pe acum altul si il activez, se aduna la cele doua luni sau le pierd ?

  11. #15291 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by johnnynitro View Post
    Daca mai am de ex 2 luni pana imi expira goldu' si imi iau de pe acum altul si il activez, se aduna la cele doua luni sau le pierd ?
    Se aduna.

  12. #15292 SP
    Junior Member Firefoxfl's Avatar
    Salut, stiu ca la PS3 trebuie facut cont pe UK/US ca sa poti lua jocuri de pe PS Store dar la X360 e tot asa? Pot sa fac cont pe Romania si sa joc online (cu Xbox Live Gold) si sa cumpar jocuri?

  13. #15293 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Pe Xbox poti face cont si pe Romania dar nu prea merita. Nu ai parte de oferte, nu sunt asa multe jocuri pe market (depinde de regiune) si preturile sunt destul de piperate. Fa-ti cont pe UK sau US, care ti se pare tie mai ok si poti sa cumperi cam tot ce doresti. Sunt ocazional oferte foarte bune si ai si Games with Gold care iti ofera 2 jocuri gratuite lunar atata timp cat ai o subcriptie Gold, dar comparativ cu PS3, pe Xbox poti juca acele titluri chiar daca nu mai ai Gold (echivalent la PSPlus).

  14. #15294 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, a aparut si Romania in lista?

  15. #15295 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Hmm, a aparut si Romania in lista?
    A aparut dar la fel ca Nigeria si Vietnamul sau Onan nu exista Marketplace.

  16. #15296 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cui ii trebuie Marketplace pe Romania? Eu vreau macar sa stiu ca pot alege Romania acolo la setup... sa ma simt si eu bine
    Macar sa vina cu suport oficial pentru console... in rest, dintotdeauna am mers pe market-ul din US (si la iOS, si la Android, si la PS3, PS4... etc.).

  17. #15297 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Da, a aparut, si da, exista o versiune a Marketplece-ului cu preturi in lei. Din pacate sunt prezente doar cateva titluri si add-onuri.

  18. #15298 SP
    Junior Member iero's Avatar
    Salut, am si eu o intrebare, se mai merita sa cumperi xbox 360 nou?

  19. #15299 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Personal eu zic nu. Dar in cazul meu am luat un slim 250GB cu 15 lire sterline ce avea lentila dusa, am luat una de pe ebay cu vreo 4 lire si mi l-am reparat singur. Aici, in UK, 360-urile sh au pret de dumping acum sa fiu sincer ca toti au trecut pe One. Iar de cand se vinde si fara KInect mai toti molestatorii de copii, onanisti etc au inceput sa le cumpere masiv. Dar, repet, privesc lucrurile doar din prisma mea. Toate bune.

  20. #15300 SP
    Junior Member iero's Avatar
    Am gasit pe ebay.de la 190 de euro xbox 360 silm e model cu 250gb hdd.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 765 of 788 FirstFirst ... 265 665 715 755 763 764 765 766 767 775 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts