Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 63 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1260

Thread: Gears of War 2

  1. #41 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    la opening m-am uitat Sick... bine ca pentru mine nu a fost un spoiler in adevaratul sens al cuvantului... decat o confirmare la ce am gandit acum ceva luni in urma

  2. #42 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Si GoW2 opening nu e deloc spoiler ?
    Nu stiu Bobby,eu am doar linkul..n-am dat play.Am vazut 3 din poze din setul de pe PicassaGoogle si-atat.
    Avand in vedere ca citesc un nr. considerabil de gaming news pe zi,probabil o sa vad sigur un titlu spoiler inainte de lansare.Just don't f'n kill Dom !
    Jocul nu e RPG ,nu are 100 de ore si cei care il au deja o sa-l termine in 2-3 zile daca o iau incet.
    Quote Originally Posted by Dj Mo
    la opening m-am uitat Sick... bine ca pentru mine nu a fost un spoiler in adevaratul sens al cuvantului... decat o confirmare la ce am gandit acum ceva luni in urma
    Eu am gandit o gramada de chestii,dar cum am spus mai sus cel mai mare spoiler e moartea lui Dom sau Fenix sau o eventuala creatura care e "the boss of all bosses" pentru locusts.Pentru ca la sfarsitul Gears 1 se spune: "They do no know why we wage this war,why we cannot stop..will..not stop." toata lumea voia sa vada "the queen".

  3. #43 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    E o revista "Game Masters", se poate cumpara de la stand-urile Inmedio (eu am luat-o astazi de la Carrefour Orhideea). Au un articol pe 6 sau 8 pagini despre GoW2, in care dau spoilere la greu. Cred ca pana la urma il voi citi (destul de freakish, stiu, stau cu revista pe masa si n-am terminat inca articolul...).

    Totusi, as vrea sa mai am cateva surprize cand in sfarsit imi vine jocul...

  4. #44 SP
    Member SiCK's Avatar
    Afis-reclama propus de Cliffy B. (gay/NSFW)

    TwitPic - Share photos on twitter

    Sursa
    Twitter / cliffy_b

  5. #45 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SiCK™ View Post
    Afis-reclama propus de Cliffy B. (gay/NSFW)

    TwitPic - Share photos on twitter

    Sursa
    Twitter / cliffy_b
    LOOOL. Au innebunit astia... sincer nu m-ar mira sa fie facut chiar de Cliffy B, care dintr-un nerd s-a transformat brusc intr-un macho man.
    Attached Images Attached Images cliffy_b_gears_of_war_promo.jpg

  6. #46 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    LOOOL. Au innebunit astia... sincer nu m-ar mira sa fie facut chiar de Cliffy B
    Te rog frumos..Clifford Bleszinski.
    Asa a cerut presei sa i se adreseze acum cateva luni.

    EDIT: Nu e nimic "macho" in poza aia.

  7. #47 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SiCK� View Post
    EDIT: Nu e nimic "macho" in poza aia.
    Nu ma refer strict la poza asta. Doar ca-s satul de stiri pe site-uri de gaming de gen "Cliffy B. a fost prins cu 2 modele in pat"...

  8. #48 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Va mai amintiti Clerks 2 (unul din filmele lui Kevin Smith), cu fostul nerd care se imbogatise? Asta e asocierea pe care o fac automat cand citesc despre Cliffy B pe undeva.

    Scuze pt. double post (e la diferenta de vreo 2 zile, oricum): GoW 2 multiplayer hands-on aici - articol destul de lung. I-a entuziasmat rau pe cei de la teamxbox .

  9. #49 SP
    Member SiCK's Avatar

  10. #50 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    ATENTIE.... cei care va veti "cumpara" jocul de pe site-uri... se pare ca a aparut si pe cele din RO... sa nu vad spoilere pe aici... cel care a scris ceva despre povestea acestui joc, inainte de data lansarii, ia ban permanent fara drept la replica (regula este si pentru alte jocuri)

  11. #51 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Si de la mine file complaint

  12. #52 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    e deja si pe cele din RO....rog moderatorii sa fie cu ochii...in paispe.

  13. #53 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Sper ca va dura ceva pana ce site-ul asta va ajunge ceva gen computergames.ro (bine, sper sa nu se intample niciodata, dar sunt putin sceptic)... Acolo se si cearta cu tine toti astia care "cumpara" jocuri pe torrente cand le spui verde in fata ca fura (idiferent de cum incearca ei sa justifice asa-zisul sampling pe care il fac).

    Din punctul meu de vedere e insultator pentru toti cei care joaca dupa reguli si asteapta saptamani intregi pre-order-ul. Dar poate sunt eu nebun...

    Oricum, ma bucur ca moderatorii de aici macar incearca sa fie vigilenti.

  14. #54 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Cateva specimene de care sa radeti.

    Alti prosti intreaba ca de ce nu merge montata imaginea cu Daemon Tools.
    Attached Images Attached Images screenshot007.png screenshot006.png screenshot005.png

  15. #55 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    eternele "oare cand apare si pe PC?"

    Unii joaca Gears of War 2 si eu ma gandesc daca am timp sa joc/termin Mass Effect pana imi ajunge Fable 2. Ahh.. in ce societate traim

  16. #56 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mie imi plac alea cu "De ce nu merge montat in Daemon Tools ?"

    P.S. Sau un exemplu de la Bobby "Unde pun crackul ?"

  17. #57 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    In caz ca nu stiati Gears of War 1 a fost proiectat pentru PC si lansat pentru Xbox doar ptr bani. Doar un idiot ca cel din imagine putea spune asta. Ma rog la Dumnezeu sa nu fie membru si al comunitatii noastre ca ne scade media IQ-ului.
    Attached Images Attached Images screenshot008.png

  18. #58 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    ar trebui pe langa reputation sa avem si un tracking pentru IQ in cazul asta

  19. #59 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Poza este cu dedicatie pentru toti "fraierii si prostii" care isi cumpara originale si asteapta ca fraierii in timp ce noi smecherii le jucam deja. Fraierilor !!!

    PIRATERIA ESTE BESTIALA


    Postul nu este decat un pamflet. Orice persoana ce se simte "fraier si prost pentru ca isi cumpara originale" are tot respectul meu si al intregii comunitati ConsoleGames.ro
    Attached Images Attached Images screenshot009.png

  20. #60 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    ooook, in ritmul asta ar trebui facut un poll...care dintre moderatori credeti ca va avea dureroasa indatorire de a sterge un spoiler cu povestea din GoW2? care dintre voi isi doreste asa ceva? clar ca nimeni, insa daca se pune problema, cine se sacrifica?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 63 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gears of War (movie + anime, Netflix) By RonanN1 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 5 Last Post: 23-03-2023, 20:20
  2. Gears of War 4 By Rasko in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 191 Last Post: 12-09-2018, 09:50
  3. Gears of War 3 By eXist in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 980 Last Post: 25-02-2015, 13:59
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts