Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 193

Thread: Fifa 09 Club

  1. #21 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Haideti mai bine sa ne cumparam jocurile intai, incingem niste meciuri pe live si apoi discutam de concursuri in sufragerii.
    Foarte buna initiativa ta, nfs_fifa, dar mi se pare putin prematur concursul, in conditiile in care avem vreo 2-3 xbox-isti jocul.

    Eu oricum o sa dau pass, nu pot sa joc fara sa injur, n-are nici un farmec.

  2. #22 SP
    Manager paul's Avatar
    Premiile in total sunt de 275 RON. Daca taxa de inscriere e de 25 RON si sunteti vreo 16 atunci va raman bani pentru alt campionat sau alta runda.

  3. #23 SP
    Junior Member nfs_fifa's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Premiile in total sunt de 275 RON. Daca taxa de inscriere e de 25 RON si sunteti vreo 16 atunci va raman bani pentru alt campionat sau alta runda.
    Se pare ca a fost o idee prosteasca si de moment! Iar cel mai rau este ca am fost inteles gresit. M-am gandit ca atunci cand 2 jucatori joaca la aceeasi consola nu mai exista scuza de genul ;e lag sau mai stiu eu ce conexiune slaba, daca as fi avut un garaj ar fi fost beton atunci o faceam doar 4 fun si ne cunosteam si mai bine dar daca nu a fost sa fie o sa ne vedem pe live. Go fifa

  4. #24 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Da...cu 'concursurile' astea trebui sa mai asteptam...a venit si la mine fifa.....adica am fost sa il iau...nu am mai stat dupa nemo
    Am luat ultimul joc din mall(diverta)....
    Am facut aseara cu dragos si cativa baieti....un club...prima data cu romania..si nu a mers prea bine..am schimbat pe o echipa de club
    si am mai miscat ceva...pana la urma am ales spania si denumirea clubului FC CONSOLE GAME...in fine ,nu poti face parte din club
    daca nu te invita nimeni,nu poti fi in 2 cluburi deodata,(sa te duci in alt club trebui sa-l parasesti pe primul),cel ce formeaza clubul
    este manager,dar ii poate face pe toti din club manageri,managerul are dreptul de invitati in club si de a da afara din club de a da drumul la joc s.a.m.d...am inteles ca dintr-un club pot face parte 50 de xbox-sisti live-isti...dar numai 10 pot juca..si minim sunt 2
    Nu conteaza cine joaca sau cati toate meciurile sunt 'contorizate'...mai este iar o chestie (care nu am incercat-o) putem juca si intre noi (in cadrul clubului)tot meciuri 'contorizate'
    Aseara am jucat maxim 5 deci nu am depasit standardul din fifa08.....
    Mai este o problema cu invitatiile in club..nu se fac din dashboard-ul consolei se fac din menu-ul fifa si trebui sa scri manual gamertagul celui pe care il inviti(va dati seama chinuiala aseara sa-l invitam pe Muddah Futtah.....)
    Mesajul cu invitatia in club nu apare in Dashboard cum ne asteptam apare in menu-ul fifa
    Trebui sa dai accept (ca esti de acord sa faci parte din club),si pe urma te duci in my club
    Cand ai un mesaj de genul asta(invitatie intr-un club) apare pe poza ta din dreapta/jos a ecranului(cine are poza cine nu ...pe 'umbra')...un plic
    Care vor sa faca parte din club sa se autoinvite....
    Sa scrie aici gamertagul
    Numai pentru cine are live....
    Daca mai stiti voi ceva puteti comenta......
    Edit:
    Mai era ceva.....daca pui pauza in timpul meciului ( be a pro desigur) nu mai opreste pentru toti meciul..doar pentru tine,jucatorul tau nu joaca singur cum ne asteptam si era marfa ..,....sta pe loc nejucand nimic.
    @bobby ...mia spus dragos aseara ca ai postat tu undeva despre stilul "club"..si iai dat si o denumire, ceva de genul ....unde este postul?..?
    Ca nu stiu cum ai zis tu sa se numeasca Clubul si noi am pus Fc CONSOLE GAME ......
    Da si tu un semn...

    A si ar mai fi ceva ...cei ce nu au live sa nu mai dea friend request...ca am full agenda...
    100 de insi (romani)..si nu stiu pe cine sa sterg..sa scot...ca multi au silver....

  5. #25 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Da nu era mai bine CONSOLES GAMES?
    si 2. NU era bine sa zicem ceva de Romania in numele clubului?

    Zilele astea intru si eu, se pare ca-mi intarzie jocul.

  6. #26 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Vorbim noi romaneste si cred ca e de ajuns..cat facem pentru romania...
    ...mai bine punem consolegames.ro(si ar fi si ceva de romania..) .ro de la final....
    Putem reface clubul...care aveti idei.....de nume pentru el .. tineti-le pentru voi.)
    Glumeam...postati si voi vedem ce alegem...dar astazi sa fie...pana diseara..

  7. #27 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
    Dă-mi voie să mă �ndoiesc că ai jocul original. Aşa că nu mai vorbii de buguri existente doar pe varianta ta.
    corect se scrie "vorbi". uite ca si tu ai "bug-uri", nu numai "varianta" mea de joc

  8. #28 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Tot cautam eu lingvistul CG si nu stiam unde e.Uite ca l-am gasit in topicul asta.

  9. #29 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Am jucat aseara fifa09 (in club).....in 8 insi..super belea ,incrucisari de pase,strigate..harababura....dar ne-am descurcat
    Daca iei cartonas rosu nu mai joaca nici jucatorul nici tu ca player(cum am luat eu aseara si am stat sa ma uit la ei cum au
    jucat), daca ai ales sa joci 'ANY' si ai luat cartonas rosu ,cu toate ca mai ai jucatori pe care ar fi putut sa te transfere
    (vezi fifa08) aici te da pe bara......cum a patit Purice.... e un sistem super ,trebui sa te feresti sa faci faulturi ,ca lasi echipa
    fara un jucator....si fara .aparare daca joci 'ANY'....ceilanti jucatori fiind preluati de calculator.

  10. #30 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by DUMYMIX View Post
    @bobby ...mia spus dragos aseara ca ai postat tu undeva despre stilul "club"..si iai dat si o denumire, ceva de genul ....unde este postul?..?
    Ca nu stiu cum ai zis tu sa se numeasca Clubul si noi am pus Fc CONSOLE GAME ......
    Da si tu un semn...
    Parca asta era postul
    Sincer sa fiu, imi place la nebunie aceasta optiune. O sa fie super. De abia astept sa apara FIFA 09. Deci Dumy, Dragos, Aby, Purice, Mika, Marius cand fondam FC ConsoleGames ? Eu ma bag in locul lui Piti .
    Oricum, pe mine prea curand la FIFA nu o sa ma vedeti.

  11. #31 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Bobby, Fifa e un joc pe care il poti juca oricand, Fifa 08 se joaca la un an de la aparitie.
    Tii banii pt Fable 2 pe care il joci 1 sapt si il termini, apoi nu te mai apuci de el.Sau chiar daca te mai apuci, il mai joci maxim 1-2 sapt.
    Is misto RPG-urile, o sa iau si eu Fable, dar sport-urile au farmecul lor, oricand pot fi scoase de la naftalina si bagate in consola.

  12. #32 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Mai Taw cand ai dreptate ...ai dreptate..

  13. #33 SP
    Member obidan's Avatar
    %#!@! Mi-a dat ,,disc unreadable'' la 10 vs 10

  14. #34 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Curata-l si mai incearca Vorba aia "mai baga o fisa"

  15. #35 SP
    Junior Member ady27tdi's Avatar
    Nu stiti au adus la MG fifa 09 ? Am fost la Diverta in Tg.Mures si nici urma de fifa 09

  16. #36 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ady27tdi View Post
    Nu stiti au adus la MG fifa 09 ? Am fost la Diverta in Tg.Mures si nici urma de fifa 09
    Da, au adus.

  17. #37 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Media Galaxy nu a adus. Diverta da. 249 ron.

  18. #38 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Diverta/Mall ,am luat eu 239ron

  19. #39 SP
    Junior Member ady27tdi's Avatar
    Mda..La Diverta only Ps3 , iar la Mg l-am intrebat pe tipul de acol si a zis ca trebuia sa ajunga odata cu varianta de PC , insa nu au ajuns cele de Xbox 360. A zis sa mai incerc peste 1-2 saptamani Sper sa aduca la Diverta cat mai repede

  20. #40 SP
    Junior Member A L I E N's Avatar
    Salutare tuturor microbistilor . sper ca de azi intr o luna sa imi cump si eu fifa de la diverta,dar pana atunci va intreb....ce se poate intampla cu consola mea modata hardware daca joc live de pe un cd fake multumesc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Club FIFA 12 By BoTeAlEx in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 26 Last Post: 02-11-2012, 21:28
  2. Fifa 12 xbox club By Plavs in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 14-03-2012, 10:29
  3. Fifa 11 (pc) club !! By CooL in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 17-12-2010, 12:37
  4. Club FIFA 11 By CooL in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 01-11-2010, 00:38
  5. Club fifa 2010 By DUMYMIX in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 35 Last Post: 11-04-2010, 21:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts