Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 47

Thread: Sniper: Ghost Warrior

  1. #21 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    sniping mode!!!!! yeeeeeeeeeeeeeeees!!!!u can't see meeeeee!!!!

  2. #22 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    abia astept sa apara

  3. #23 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Iata si un citat care mi-a scos jocul din lista de pre-order:

    Sniper is actually a deceptive title, as only one of the two playable characters is actually a sniper. The other missions will be played from the perspective of a more traditional soldier that enjoys his loud, automatic weapons just as much as the next guy. By alternating between these two perspectives, Sniper looks to cover all the FPS bases.

    I was actually a little surprised that the developers decided to include standard shooting mechanics in with the stealth portions, but if it works, it works. I only watched on during a soldier mission which took place on a massive oilrig, and it featured all the usual running and gunning that you'd expect from an FPS, though there was definitely a need to stop behind cover when things started heating up.
    Sursa: IGN Sniper: Ghost Warrior Hands-on

  4. #24 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  5. #25 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    i hate sniping/snipers. ei sunt cei care "storc fun-ul" din jocuri precum bad company 2.
    oricum asta pare destul de interesant.

  6. #26 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    lol...presupun ca e ca in real life...storc viata din inamici precum talibani lol.

  7. #27 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Se plang unii care au jucat deja jocul de multe glitch-uri ce apar in joc, bug-uri care scad din calitatea jocului + ca am inteles ca nu poti sta in picioare in jocul asta fara sa te vada cineva si de la 1 km

  8. #28 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    L-a jucat careva? E la MG la doar 110 lei.

  9. #29 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    L-a jucat careva? E la MG la doar 110 lei.
    Asa ieftin la lansare?....Mersi de pont.

  10. #30 SP
    Junior Member c0sm1n87's Avatar
    din ce am vazut pe youtube mi se pare un joc slab.. nici macar mediocru

  11. #31 SP
    UberDude Honord's Avatar
    L-am vazut azi in Altex Unirii la 110ron!

  12. #32 SP
    Junior Member DmnY's Avatar
    E mult mai slab decat ar fi trebuit sa fie. Conceptul e bun, dar AI-ul si level design-ul sunt groaznice. Grafica e decenta, iar ideea de sniping nu a fost prea folosita in jocuri, asa ca e ceva mai original. Dar cu siguranta nu e un must-buy, decat daca nu ai ce face cu banii si esti dispus sa-ti mananci nervii cu bugurile si limitarile lui.

  13. #33 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Zic eu mai simplu : Daca vrei sa-ti faci draci, joaca jocul asta. E plin de lucruri tampite precum AI ce intra prin obiecte si arme ce leviteaza...nu se merita
    Attached Images Attached Images sniper_x86-2010-06-25-18-50-39-84.jpg sniper_x86-2010-06-26-07-19-48-11.jpg

  14. #34 SP
    Member LeGenD's Avatar
    precum ziceam....grafica e ok...restul e failed...1/10

  15. #35 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    cine a trecut pe dificulatate medium de th end is near!!!!! eu personal sunt hotarat sa dau in judecata firma producatoare si sa cer daune morale!!!

  16. #36 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Damn si chiar asteptam jocul acesta . Sa vad cum se arata situatia dupa ce apar cateva update-uri ...

  17. #37 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    Damn si chiar asteptam jocul acesta . Sa vad cum se arata situatia dupa ce apar cateva update-uri ...
    Nu se merita strike.....de la scenariu facut pe genunchi in pauza de masa....la inamici care te vad de la sute de metrii chiar daca stai culcat...la N buguri si arme fara recul....toate adunate cu misiuni furate din alte jocuri (este o misiune unde ataci o platforma petroliera......dupa care vine un elicopter care te duce pe alta platforma petroliera.....daca ai jucat modern warfare 2 nu ai cum sa nu vezi asemanarea....ca sa nu mai spun ca atunci cand spargeai usile de pe platforma.... incetinea timpul....bineinteles ca in MW2 ) , deci dupa 20 de minute de jucat....am aruncat jocul din consola , cred ca e undeva dupa canapea....o prostie care nu stiu cum a fost lasata sa intre pe piata jocurilor , crede-ma ca nu ai pierdut nimic daca nu l-ai jucat ; singurul lucru bun la acest joc este faptul ca achievements-urile se fac destul de usor.
    Ideea acestui joc a fost originala la inceput...dar a fost prost...foarte prost folosita.

  18. #38 SP
    Member FusioN's Avatar
    Au lansat patch-urile pe consola?

  19. #39 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Zic eu mai simplu : Daca vrei sa-ti faci draci, joaca jocul asta. E plin de lucruri tampite precum AI ce intra prin obiecte si arme ce leviteaza...nu se merita
    Vad ca il joci pe PC, vezi ca au iesit niste patch-uri care rezolva multe din probleme inclusiv AI-ul obositor al inamicilor care te vad de la 1 km si te impusca in cap.

    Mie cel mai tare bug mi s-a parut atunci cand ii ucideam cu cutitul pe baieti iar ei continuau sa vorbeasca...

  20. #40 SP
    Member amidacos's Avatar
    Deci, jocul mi se pare foarte bun. L-am terminat acum cateva zile. Ce este greu, este căci cam tot cce faci, trebuie să �l faci fără să te vadă nimeni, decie un joc stealth. Am terminat şi eu la easy, şi la normal şi acuma vreau să mă apuc de hard. Am făcur ceva achievements-uri la el .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. User Review: Sniper Ghost Warrior 2 By OEE in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 8 Last Post: 13-08-2013, 23:50
  2. Sniper Ghost Warrior 2 By sam in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 13-05-2013, 08:40
  3. Sniper: Ghost Warrior Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 10 Last Post: 28-06-2011, 00:55
  4. Sniper: Ghost Warrior vine si pe PS3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 06-11-2010, 14:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts