Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Golden Axe - Beast Rider

  1. #1 SP
    Member maniac360's Avatar

    Golden Axe - Beast Rider

    A jucat cineva jocul asta? Am citit numai review-uri proaste despre el si as vrea sa aud si parerea unora care l-au jucat efectiv.

  2. #2 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu l-am jucat, dar e un rahat.
    Era pe lista mea de cumparaturi, dar l-am scos irevocabil.

  3. #3 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Sincer, ma asteptam la mult mai multe de la acest joc. Am terminat de nush cate ori versiuea de Arcade, si abia asteptam sa apara, insa se pare ca e un fiasco. Pacat. Inca o sansa ratata de Sega...

  4. #4 SP
    Member maniac360's Avatar
    Eu inca sunt in dilema daca sa-l cumpar sau nu. Golden Axe a fost unul din jocurile copilariei mele. As vrea totusi sa vad si parerea unuia dintre noi care l-a jucat ca poate ma ajuta sa ma decid.

  5. #5 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Incercare moarte nu are poate tie iti place cauta si u second hand .

  6. #6 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    N-are nici o legatura cu originalul.

  7. #7 SP
    Junior Member KLAMATH's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Nu l-am jucat, dar e un rahat.
    Era pe lista mea de cumparaturi, dar l-am scos irevocabil.
    Cum poti sa stii ca e un rahat daca nu l-ai jucat ?! Eu l-am jucat si i-as da un 7 solid.Seamana (si nu ma refer neaparat la "locatie") foarte mult cu Conan.

  8. #8 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by KLAMATH View Post
    Cum poti sa stii ca e un rahat daca nu l-ai jucat ?! Eu l-am jucat si i-as da un 7 solid.Seamana (si nu ma refer neaparat la "locatie") foarte mult cu Conan.
    E un rahat. Nu trebuie sa-l joc pentru a afirma asta cu tarie.

  9. #9 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Argumente... ?

  10. #10 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Jocul seamana cu Viking: BFA, intr-un fel. Destul de liniar, spectaculos pe alocuri, dar fara sare si piper... Imi pare foarte rau, insa il voi lua de indata ce il voi gasi la un pret bun...

  11. #11 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Va rog sa stati departe de jocul asta. Daca vedeti pe cineva jucand jocul asta ... fugiti. Si cand zic sa fugiti ... fugiti. Nu are nici cea mai mica legatura cu originalul.
    Grafica e sub toata critica, audio nu exista dar capitolul care e cel mai jalnic e gameplay. Nici macar pentru achievements nu merita jucat ... pur si simplu vei exploda de nervi dupa o ora de joc. Daca aveti ceva puncte LIVE, cumparati originalul de pe XBLA. E genial comparat cu Beast Rider.
    De altfel e un nou esec marca SEGA dupa Viking, un alt joc cu mari asteptari.

  12. #12 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Eu Viking nu l-as pune chiar ma mari dezamagiri .
    Review-urile au fost destul de proaste pt Viking dar am intalnit foarte multi oameni care sunt multumiti de el.
    Acum fiecare cu gusturile lui .

  13. #13 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Cu cat e mai mare asteptarea cu atat e mai mare dezamagirea. Adica ma tot uitam la filme pe gametrailers si arata bine de tot. Dar numai dupa ce il joci iti dai seama ca nu merita. Luati ca un sfat ... nu cumparati un joc dupa un trailer si un film de gameplay. Luati demo daca este pe LIVE. Daca nu este demo ... luati-o ca un semn

  14. #14 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Care e pana la urma asemanarea cu Viking?

    Faptul ca dai cu sabia? Foarte mult gore?

    Viking nu e atat de prost pe cat e Golden Axe. A luat nota mica doar pentru ca e repetitiv dar merge sa te relaxezi dupa o zi de munca. Daca e sa-l joci 3-4 ore pe zi te apuca plictiseala...
    Golden Axe in schimb are o camera foarte proasta si un control anost. Nici ora aia casual nu poti sa ti-o petreci incercand sa joci asa ceva.

  15. #15 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Nu am zis ca se aseamana cu Viking. Am zis ca e un alt joc facut de SEGA care da gres. Nici Viking la vremea lui nu s-a bucurat de multe aprecieri.
    Ora aia am jucat-o incercand sa fac ceva achievements, dar si asa a fost prea mult.

  16. #16 SP
    Junior Member fb2001's Avatar
    Dragutel jocul dar nu stralucit. Citeva probleme salvarea e nasoala, controlul la fel, gameplay lipsa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Licitatie: Golden Axe Beast Rider (PS3) By Khan in forum Licitatii
    Replies: 9 Last Post: 11-08-2009, 10:41
  2. Golden Axe: Beast Rider Hands-On By Donely in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 14-10-2008, 07:24
  3. Golden Axe: Beast Rider Trailer By paul in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 29-08-2008, 16:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts