Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 29 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 ... LastLast
Results 461 to 480 of 568

Thread: Xbox 360 Slim

  1. #461 SP
    Junior Member bogdan22ms's Avatar
    Quote Originally Posted by wargasm View Post
    daca vedeti pe vreun magazin online sau nu de la noi pachetul, urlati aici
    eu am luat acest pachet d epe emag acu 1 saptamna cu 1400, pachet xbox360 slim 250 g cu call of duty black ops..exact pachetul ca in poza ta, asa arata cutia

  2. #462 SP
    Junior Member sigtev's Avatar
    si eu meam luat de la EMAG cu call of duty black ops este prea misto.

  3. #463 SP
    Member okayo's Avatar
    Daca mai este cineva interesat de un cont gold live de tip family pe care sa-l impartim la nivelul cheltuielilor pentru a iesi mai ieftin il invit sa-mi trimita un mesaj privat. Amintesc ca un cont gold family este 100$ ptr 4 indivizi (aprox 25$/pers), pe cand unul pentru o singura persoan pe un an este 60$. Deja suntem doi interesati. Scuze de offtopic. Nu stiu daca exista topic deschis pentru asta. Va multumesc

  4. #464 SP
    Senior Member tray's Avatar
    si merge doar pe aceasi consola, asta stii?

  5. #465 SP
    Member okayo's Avatar
    N-am stiut. E bine ca mi-ai zis. Eu stiam ca membri unei familii nu stau neaparat in aceeasi locuinta si se joaca pe o consola. Anyway nu prea inteleg cum e gandit pachetul dar am renuntat la initiativa. Credeam ca Ms a gandit-po pe principiul mai bine mai multe abonamente vandute decat unul singur. Asta e.

  6. #466 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    tray asta nu e adevarat...din ce am citit pot fi pana la 4 console diferite, doar ca la setupul initial restul de profile trebuie sa se afle pe consola "mama"

  7. #467 SP
    Junior Member andreiandrei's Avatar
    Pe data de 10 decembrie am facut comanda pe amazon uk pt mai multe printre care si un xbox slim cu kinect. 300 de lire a fost, adica 1500 de ron cu totul. Mi au venit 3 plicuri de la amazon care au fost trimise cu avionul prin posta. coletele vin prin curier dhl si le aduce acasa fara alte taxe decat cele scrise pe site. La xbox am dat comanda pe 10 decembrie si mi zice ca o sa ajunga pe 10 ianuarie. nu prea cred ca va veni asa de tarziu. si la celelate scria ca imi ajung pe 24 si mi au venit pe 14. poate la xbox imi scrie asa ca imi mai trimit cu eu un joystick si un mouse. pe langa cei 1500 de ron eu am mai platit si vreo 50 de ron transport. oricum e mult mai ieftin pe amazon decat la noi. la noi un slim cu kinect e cel putin 2200 pe cand acolo l am luat cu 1500, iar transportul costa la fel fie ca il iei din buc fie ca il iei din uk.

  8. #468 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar

  9. #469 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    tray asta nu e adevarat...din ce am citit pot fi pana la 4 console diferite, doar ca la setupul initial restul de profile trebuie sa se afle pe consola "mama"
    daca accepti sa iti imparti datele personale cu altii, da merge

  10. #470 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Pentru cei cu slim.
    Dupa ce va jucati, asteptati sa se mai raceasca si acoperiti locul ventilatorului cu carcasa unui joc sau altceva. O sa va intre mult praf, mai ales ca vorbim de Romania. In timp, atat ventilatorul cat mai ales lamelele radiatorului vor fi blocate de praf.

  11. #471 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Da..am observat si eu ca se cam strange acolo

  12. #472 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Pacat ca nu mai am pozele de la un pc de-al meu. In timp s-a strans asa mult praf intre lamenele, incat procul ajungea in 20 de secunde la 100 grade. Dupa o spalare cu apa(n-am mai avut alta solutie), temperatura a scazut cu 40 grade. Mai greu o sa fie la 360, daca e inca in garantie.

  13. #473 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Cred ca o sa dau cu aspiratorul lunar macar..alta varianta nu prea am

  14. #474 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Nu face fata, am incercat la pc-uri. Solutia e doar sa acoperi cat timp nu te joci.

  15. #475 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    Aer comprimat

  16. #476 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Te crezi la service auto?

  17. #477 SP
    Junior Member extazyhy's Avatar

    xbox

    mi'am cumparat xbox'ul asta acum de craciun l'am luat din italia cu 300� si nu merge modat!

  18. #478 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Scria in manual ca merge?

  19. #479 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by BlkHrt View Post
    Aer comprimat
    Asta ar fi solutia ideala daca ai acces la asa ceva. Din pacate nu exista un astfel de aparat de mici dimensiuni, toate sunt mari si scumpe. Un aspirator puternic pus sa sufle ar fi o alta solutie, dar nu e chiar asa eficient. Tuburile cu aer comprimat sunt relativ ok, insa pretul unui astfel de tub este prea mare si se termina repede Aspiratoarele pe usb sunt o gluma...

    Asa ca o solutie poate fi si de a acoperi consola cand e oprita, eu aruncam un prosop pe xbox-ul meu, acum nu mai pot asa usor ca toate consolele sunt pe rafturi. Dar nici nu mai intra asa mult praf pe ele.

  20. #480 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Cum sa nu existe ? La Diverta am vazut chiar zilele trecute spray cu aer comprimat, care pare perfect pentru tastaturi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 29 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts