Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 21 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 221 to 240 of 417

Thread: Noutati: XBOX 360 Jasper in magazine

  1. #221 SP
    Junior Member risco_andrei's Avatar
    nu are nimeni un xbox 360 defect?

  2. #222 SP
    Member Atrium's Avatar
    Bun, de astazi sunt si eu in clubul vostru al consolistilor cu o noua consola Xbox360 Arcade Jasper. Momentan trebuie sa mai umblu prin ea sa vad daca totul merge ok.
    Jocuri...momentan nu, dupa ce termin cu sesiunea.

    Aveti pozele atasate. Sper sa se vada bine.
    Attached Images Attached Images .jpg s.jpg

  3. #223 SP
    Member Istrate's Avatar
    Felicitari, felicitari! Bun venit printre noi! Acum suntem cel putin doi detinatori de Jasper.

  4. #224 SP
    Member Atrium's Avatar
    Sper doar sa ma tina, avand in vedere datele aranjamentului...

  5. #225 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Bun venit in club Atrium, te tine, nu-ti fa probleme si oricum la cum evolueaza pretul in lume, nu la noi ca Romania e un caz aparte unde in loc sa se ieftineasca se scumpesc toate, vezi pretul oficial xbox360 si vezi cit e la noi, iti iei 3 arcade-uri.

  6. #226 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Welcome to the club mate! See ya online!

  7. #227 SP
    Member alalalt's Avatar
    Astazi am cumparat si eu un Jasper. Sunt curios cat o sa tina..

  8. #228 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    L-ai cumparat?Sau l-ai primit de la garantie?

  9. #229 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Stie cineva de unde pot sa iau un Jasper in Oradea?

  10. #230 SP
    Member alalalt's Avatar
    Quote Originally Posted by steauacroitoru View Post
    L-ai cumparat?Sau l-ai primit de la garantie?
    L-am cumparat de la un tip de pe forum care vinde jasper sigilate la 150E (imi scapa numele momentan..). Nu mai aveau pe stoc la media galaxy asa ca mi-au returnat contravaloarea.

  11. #231 SP
    Member Atrium's Avatar
    alalalt, esti cam in aceeasi situatie ca si mine

  12. #232 SP
    Junior Member Nikku's Avatar
    Salutari, de joi ma aflu si eu in acest club Xbox 360(Jasper edition). Bine v-am gasit!

  13. #233 SP
    Member alalalt's Avatar
    Good to have you among us

  14. #234 SP
    Junior Member revenant's Avatar
    as dori sa stiu de la cei care au jasper cum se comporta? se incalzeste rapid? si alte detalii.....mentionez ca vreau sa cumpar xbox360 sau nintendo wii ma intereseaza sa joc la dublu cu cativa prieteni....si nu stiu in care din cele 2 console sa investesc, cei care au luat xbox360 (jasper) de la acea pers. ii rog sa-mi dea un mesaj cu datele de contact ale respectivului si daca e de incredere etc.

  15. #235 SP
    Member alalalt's Avatar
    Jasper e la fel ca orice alt xbox 360. Intr-un final va da RROD. Imi aduc aminte ca in momentul in care a aparut falcon toti au sarit in sus si au spus "ura! nu mai avem RROD". Dupa cateva luni aceleasi persoane s-au spanzurat de lustra.

    Daca ma tine un an sunt mai mult decat multumit..

    In legatura cu ce ai intrebat: da, se incalzeste la fel ca si falcon. Da, o sa dea RROD.
    In legatura cu datele individului: cauta in sectiunea de publicitate. Am impresia ca nickul lui era common.woo.
    E de incredere? Nu stiu. Pot spune doar ca s-a tinut de cuvant, a fost prompt si a livrat exact ce descria.
    Daca nu sti ce consola sa cumperi, da cu banul

    Edit: da, common.woo era. http://www.consolegames.ro/forum/f41...cade-sigilate/

  16. #236 SP
    Banned Tzipi's Avatar
    A mea 2008-07-07 nu e jasper nu?

  17. #237 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu

  18. #238 SP
    Junior Member R@Z0R's Avatar
    a cumparat cineva xbox 360 PRO de la gameshop ? au in stoc la 12.3 mil si sunt sanse sa fie jasper , cred

    1."Din pacate, nu putem garanta faptul ca acestea sunt Jasper pentru ca sunt foarte multe loturi care vin si ies din depozitul nostru si nu stim ce model veti primi dumenavoastra. Cele pe care le-am vandut in 2009 au fost in foarte mare parte modelul Jasper."

    2."Din pacate nu se poate verifica daca este Jasper consola din cauza fluxului mare de marfa, dar indiferent de model vom avea garantie 3 ani pentru consola."

    chiar nu mai am rabdare , vreau consola dar sunt sanse mari sa fie falcon.

  19. #239 SP
    Manager paul's Avatar
    A zis RvsS ca Arcade sunt cu Jasper deci si Proul ar trebui sa fie.

  20. #240 SP
    Member cobain's Avatar
    In caz ca iei un rrod pe un falcon si mergi cu ea in garantie, iti dau un jasper in schimb ? sau iti dau inapoi tot falcon ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 21 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Noutati din PlayStation: The OFficial Magazine By Bobby in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 11-01-2010, 16:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts