Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Concurs Assassin's Creed Brotherhood

  1. #1 SP
    Member amidacos's Avatar

    Concurs Assassin's Creed Brotherhood

    Eu , �mpreună cu un prieten , ne-am decis să organizăm un concurs . Acesta se va desfășura �n jocul Assassins's Creed Brotherhood , după cum sugerează și titlul .
    Trebuie să aveți level-ul minim pentru a juca modul Alliance .
    Concursul se va desfășura pe Xbox 360 .
    Deci , să trecem peste toate introducerile și să trecem la desfășurarea concursului .
    Limita concurenților va fii 14 . Pe 17 . 12 . 2010 - 18 . 12 . 2010 se va ține concursul .
    Deci , concursul se va desfășura astfel :
    7 participanți vor juca alături de mine , iar 7 alături de prietenul meu . Mai �nt�i , vom juca un Wanted . 7 participanți , alături de un organizator . Cei de pe primele 4 locuri vor avansa . O să jucăm �n continuare Alliance . De data aceasta , 2 echipe formate din jucători ( locul 1 + 2 și locul 3 + 4 ) și o echipă formată din cei doi organizatori . Echipa care va ieși prima ( dacă iese echipa organizatorilor prima , se va considera echipa de pe locul 2 prima ) va avansa . Deci , avem 2 echipe c�știgătoare din cele 2 sesiuni . Acum , cele 2 echipe vor intra �n �ncă un meci Alliance , alături de echipa organizatorilor . Echipa jucătorilor c�știgători va ajunge �n finală , la un concurs de Q&A . Acest Q&A se va ține live , nu pe forum . Vom intra toți ( noi , organizatorii + cei doi finaliști ) �ntr-un party . Noi vom pune �ntrebări și voi veți răspunde . Răspunsul cel mai rapid este luat �n considerare . Dacă unii dintre voi nu aveți microfon pentru Xbox 360 , putem face conferința pe Skype . Aici fac apel și la fair play-ul vostru și vă rog să nu vă uitați pe internet pentru răspunsuri . Cel mai bine ar fii să vorbim pe Xbox Live , dar asta depinde și de finaliști .
    Și , ca la orice concurs , există și un premiu . Premiul pentru c�știgătorul Q&A-ului va fii un cod pentru un DLC , care conține harta Trajan Market și personajul multiplayer The Officer .
    Vă rog să vă �nscrieți aici , și să postați și personajul cu care doriți să jucați . Dacă un personaj este ales de 2 ori nu este nici-o problemă , pentru că vor fii două sesiuni , una �mpreună cu mine și una �mpreună cu celălalt organizator . �n cazul �n care �n semi - finală , ultima rundă de joc , cea de dinainte de Q&A , vor fii două personaje indentice �n joc , unul dintre jucători va fii rugat să �și schimbe personajul .

  2. #2 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    frumoasa initiativa.

    sper sa se finalizeze

    GAME ON

  3. #3 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Sincer puteai sa simplifici putin tot procesul...iar partea de Q&A eliminata complet..

  4. #4 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Felicitari pentru initiativa dar doar atat...
    Sincer si eu am 2 coduri pentru Trajan Market si Aqueducts si le-as da cu foarte mare placere fara atata taraboi ( free a sa se intelege ), dar pastrez pentru cand imi voi vinde jocul sau il dau la schimb. Un campionat nu ar strica, chiar si fara premiu, eu unu as participa ( poate si domnu Muggs ) numai sa ne strangem.

  5. #5 SP
    Member amidacos's Avatar
    V-am spus , premiul e asa , de forma , ca si asa nu am ce face cu el . Oricum , astept orice sugestiue prin PM . La sfarsit ca sa vedem castigatorul vroiam sa fac un player match , dar se cam incurca playerii , ba te baga in alta sesiune , si nu te mai intalnesti cu prietenii etc. si am zis sa nu ma complic . Putem totusi incerca la player match pana intram toti odata . ( Asta ar insemna sa mai jucam si cu niste straini )

  6. #6 SP
    Junior Member sabin's Avatar
    Salut , eu sunt celalalt organizator si va transmit succes.As vrea sa va zic ca acest concurs chiar merita mai ales pentru fanii multipleyer pentru ca The officer este un personaj destul de tare si rar

  7. #7 SP
    Member hibrid13's Avatar
    I'm in too! Let the game begin!
    Haideti si ceilalti posesori de AC:B pentru care seara de maine e libera, sa ne distram putin in multiplayer. Nu are nimeni nimic de pierdut!

  8. #8 SP
    Member amidacos's Avatar
    O mica schimbare la regulament . Q&A-ul nu se va mai tine , cand vom ramane cu 2 echipe de Alliance , despartim echipele si facem un wanted , cel de pe primul loc ia codul .
    Sau , daca nu se strang destui playeri , putem face un simplu wanted si cel de pe primul loc ia codul , cum ziceti si voi .

  9. #9 SP
    Junior Member Andre's Avatar

    maaai dar numai organizatori pe aici : sabin si hibrid si cel mai tare 'THE GOD' :amidacos

  10. #10 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by Andre View Post

    maaai dar numai organizatori pe aici : sabin si hibrid si cel mai tare 'THE GOD' :amidacos
    Da' hibrid nu e organizator o.o' . Si cine e mai noob , eu sau tu care zici Haws ... ?

  11. #11 SP
    Junior Member Andre's Avatar

    lasa ma zeule ca nu e o problema sa incurci x cu s din repezeala .
    Dar sa vinzi DLC cu 50 ron pe care l-ai PRIMIT MOCA ....mai bine
    Mai ai putin si il intreci la pe ala care da la schimb alarma pt casa cu ps3

    Sucheala

  12. #12 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by Andre View Post

    lasa ma zeule ca nu e o problema sa incurci x cu s din repezeala .
    Dar sa vinzi DLC cu 50 ron pe care l-ai PRIMIT MOCA ....mai bine
    Mai ai putin si il intreci la pe ala care da la schimb alarma pt casa cu ps3

    Sucheala

    Și ce legătură are v�nzarea aia cu concursul . După cum vezi , acum nu mai v�nd și dau gratis , așa că nu văd ce tot te legi de chestia aia . Te rog nu te grăbii să mă faci noob �nainte să mă cunoști . Dacă mă apuc acuma să purec toate posturile tale , sunt sigur că aș găsii prostii mult mai mari dec�t ce zic eu .

  13. #13 SP
    Junior Member Andre's Avatar
    mai mari decat sa vinzi un dlc ?
    puteai spune direct campionat ac nu ca vinzi dlc dupaia a nu il mai vand , dupaia lasa facem concurs si la sfarsitul concursului Q&A
    mai bine
    Sucheala

  14. #14 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by Andre View Post
    mai mari decat sa vinzi un dlc ?
    puteai spune direct campionat ac nu ca vinzi dlc dupaia a nu il mai vand , dupaia lasa facem concurs si la sfarsitul concursului Q&A
    mai bine
    Sucheala
    Pa-pa

  15. #15 SP
    Junior Member Andre's Avatar
    sucheala

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Assassin's Creed: Brotherhood By ReNeGaDe124 in forum Console Club
    Replies: 503 Last Post: 11-03-2012, 17:54
  2. Replies: 0 Last Post: 06-07-2011, 15:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts