Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 28 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 241 to 260 of 542

Thread: Forza Motorsport 4

  1. #241 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar

  2. #242 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Scuze de offtopic, pana acum am jucat doar F2 si F3, dar ce grafica are primul joc al seriei!

  3. #243 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by Zdrutz View Post
    Scuze de offtopic, pana acum am jucat doar F2 si F3, dar ce grafica are primul joc al seriei!
    Si gandeste-te ca primul Forza a fost facut pentru Xbox Classic, nu pentru 360.

  4. #244 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Pai exact asta m'a uimit.

  5. #245 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar

  6. #246 SP
    Junior Member anto4alex's Avatar
    dabia astept sa il joc am facut si eu comanda

  7. #247 SP
    Member mishu's Avatar

  8. #248 SP
    Member felixxx's Avatar
    mi-a ajuns jocul de la shopto, verificati cutia postala

  9. #249 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Am jucat demo-ul si m-am indragostit, pentru a 4-a oara Superb, maine merg sa il cumpar.

  10. #250 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Primul lucru pe care o sa-l fac in joc e sa deblochez toate masinile din Autovista Can't wait..

  11. #251 SP
    Member raptorscream's Avatar

  12. #252 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    deja m-am incalzit si nu m-am putut abtine, azi il iau cu siguranta
    http://www.consolegames.ro/forum/f31...on/#post711482

    ---------- Post added 15-10-2011 at 09:55 AM ----------


  13. #253 SP
    Member raptorscream's Avatar
    aseara m'am uitat si io la threadu care l'am pus mai sus ... tre sa fac si io rost de joc neaparat

  14. #254 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Baieti aveti grija !!! Se pare ca cei de la Turn 10 in incercarea de a introduce o metoda noua anti-piracy pe disc,au facut mai rau, rahatul praf.
    Pe langa cei care pirateaza si primesc eroarea cu "disc unreadable" sau, ca folosesc un disc piratat,si cei cu originale patesc acelas lucru.
    Problema sau mesajele se pot manifesta si dupa 10 ore de gameplay ,in care te scoate afara in dashboard si iti spune minunea.


    Turn 10 te banaeaza apoi de la serverele noi iar M$ iti va da flag !!! Momentan se pare ca nici un oficial nu a raspuns acestei probleme.Pun link cu forumul de pe situl oficial Forza Motorsport 4.
    Forzamotorsport.net Forums - Disc is corrupted error

  15. #255 SP
    Member raptorscream's Avatar
    threadu a fost inchis, aparent cine e flagged for ban pe serverele M$ ii apare eroarea si primeste ban

    "If you have received an in-game message indicating that your console or Gamertag has been flagged for loading a pirated disc, this is the result of your console or account having been flagged by Xbox piracy detection. If you believe that you have received this message in error, please contact Xbox LIVE Support. Thread Locked." -phREDESIGN-

  16. #256 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Si daca a fost inchis cu acel raspuns cu ce se rezolva problema ?.Sa vad eu romanii care suna la Xbox live support sa le zica ca au o problema cu jocul.
    Au inchis threadul dar nu au rezolvat nimic.

    Daca cititi pe thread sunt oameni care nu aveau de ce sa aiba flag inainte de eroarea asta.Au luat flag dupa eroare si automat ban.

    Azi voiam sa fac comanda la ShopTo pentru joc.Mai stau si mai astept sa vad care e treaba.

  17. #257 SP
    Member raptorscream's Avatar
    am vazut si ii fataie T10 - M$ si nu se rezolva nimic

    L.E.
    ultimul fragment explica banurile ...

    http://forzamotorsport.net/en-us/dis...&blogid=71

  18. #258 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Daca gasiti undeva setari pentru volan (eu am logitech drivefx) va rog sa le posati.

  19. #259 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Incredibil ce citesc mai sus. Ieri dupa ce am cumparat jocul, la o jumatate de ora dupa ce m-am apucat sa il joc am primit eroarea cu "Disc unreadable" si chiar ma miram, pt ca dupa ce mi-am reparat consola la garantie la inceputul anului nu am mai avut probleme la nici un joc.

    Am citit threadul ala si sunt foarte multi care au patit-o. Am deschis acum consola, totul ok. Sper sa ramana asa. Daca nu vine ban-ul peste noapte.

  20. #260 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Oh ****,ai si patit-o ? Nasol.De curiozitate,cosola ta e modata ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 28 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. Forza Motorsport 5 By tudyniuz in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 94 Last Post: 01-05-2015, 10:19
  2. Forza Motorsport 2 By Dj Mo in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 89 Last Post: 16-05-2012, 15:29
  3. Forza Motorsport 3 By Axeaxel in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1181 Last Post: 16-05-2012, 15:28

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts