Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Xbox 360 Slim - Controller Cu Problema

  1. #1 SP
    Junior Member adelin10's Avatar

    Question Xbox 360 Slim - Controller Cu Problema

    Am o problema la controller.

    Joystick-ul din partea stanga , e mult mai sensibil cand il inclin catre stanga. Cat ce l-am atins si a si primit comanda. Cateodata ramane in miscare character-ul in joc catre patrea stanga chiar daca nu ating joystick-ul. Si se misca in gol daca il misti usor. Iar cel din dreapta la fel , se misca putin in gol daca-l misc incet.

    Ceva cam ca aici , doar la celalalt stick:


    Am garantie de la MediaGalaxy , mi-l schimba oare?

  2. #2 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Puteai sa intrebi aici: http://www.consolegames.ro/forum/f9-.../index312.html
    Din cate stiu eu, iti schimba toata consola, nu numai accesoriile.Eu asa am patit cu telefonul(cardul a fost de vina) si a trebuit sa-l dau cu tot cu telefon.
    Daca ai garantie normal ca ti-l schimba!(ori controlleru ori cu tot ce era in cutie)

  3. #3 SP
    Junior Member adelin10's Avatar
    Nu vreau consola , doar controller-ul. Nu se poate doar controller-ul?

  4. #4 SP
    Member Mircea's Avatar
    Cred ca numai controllerul.

  5. #5 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Din cate stiu, la MG, pentru o problema cu un controller, iti schimba toata consola. Depinde, totusi, de cine dai. Eu am avut noroc, acum cativa ani, am fost cu garantia si controllerul si au schimbat asa. In timpurile mai recente, majoritatea prietenilor care au avut probleme, au fost pusi sa aduca pachetul complet.

  6. #6 SP
    Junior Member adelin10's Avatar
    Si trebuie , cand ma duc , sa duc si consola ? Sau doar controller-ul?

  7. #7 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Daca ai un magazin aproape de tine, te duci cu controllerul si bagi textul ca "Hai nene, stau departe, nu pot sa ma duc cu consola dupa mine, schimba-mi si mie asa". Sa nu cari degeaba cu tine

  8. #8 SP
    Junior Member adelin10's Avatar
    Mersi mult de sfat. Dar cine stie peste cine dau , asa ca duc si consola.

  9. #9 SP
    Member AVoF's Avatar
    Quote Originally Posted by adelin10 View Post
    Mersi mult de sfat. Dar cine stie peste cine dau , asa ca duc si consola.
    Du-te ba baiatule cum a zis trickz si poate ti-l schimba aia pe loc, nu te mai cari ca taranu'n tren cu tot bagaju.Depinde de cine dai.

  10. #10 SP
    Junior Member plici's Avatar
    Daca ai garantie nu conteaza peste cine dai ca la orice console l-ai conecta la fel face

  11. #11 SP
    Junior Member adelin10's Avatar
    Du-te ba baiatule cum a zis trickz si poate ti-l schimba aia pe loc, nu te mai cari ca taranu'n tren cu tot bagaju.Depinde de cine dai.
    Bai baiatule. La unele magazine daca n-ai consola sa verifice sigilul nu-ti schimba nici un accesoriu. Eu pot sa iau garantia de la X si sa imi duc controllerul meu de acum 2 ani ca vreau altul nou. Nu mai posta fara rost.

  12. #12 SP
    Member AVoF's Avatar
    Daca tot ajungi acolo cu consola ce vrei tu sa afli de fapt?!

  13. #13 SP
    Junior Member adelin10's Avatar
    Citeste mai sus.
    Topic-ul poate fi inchis , multumesc tuturor pentru ajutorul acordat.

  14. #14 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by adelin10 View Post
    Bai baiatule. La unele magazine daca n-ai consola sa verifice sigilul nu-ti schimba nici un accesoriu. Eu pot sa iau garantia de la X si sa imi duc controllerul meu de acum 2 ani ca vreau altul nou. Nu mai posta fara rost.
    Pff.. daca te dai asa tare, de ce ai mai facut topic punand intrebari ?
    Du-te la magazin si schimba consola, pentru ca accesoriile n-or sa ti le schimbe.

  15. #15 SP
    Junior Member adelin10's Avatar
    Pentru ca probabil stia cineva cum sa o repar fara sa ma duc la garantie , e cam departe de mine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts