Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 23

Thread: Lost Planet: Extreme Condition // Lost Planet: Extreme Condition Colonies

  1. #1 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    Post Lost Planet: Extreme Condition // Lost Planet: Extreme Condition Colonies

    Are cineva jocurile astea? (X360/PC) <3 Cross-platform - niște capodopere!

    Dacă da - add RonanN1 - pentru un Mega Team (on-line)
    Attached Images Attached Images 334_20070420110114_997.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Il am eu.Si pot sa joc si pe live pt ca pana la urma mi-am facut alt cont live si am renuntat sa imi mai Bat capu cu mailuri la microsoft.Oricum aveam putine puncte(2500).Ne auzim pe mess si dupa ora 11 pe live.

  3. #3 SP
    Member zaice's Avatar
    Super jocul,intr-adevar un third person shooter pe placul meu .Merita din plin jucat,story-ul interesant,gadgeturile, robotii, sunt de vis,iar finalul este un pic ciudat dar merita jucate toate misiuniile. Sunt curios cum este versiunea multiplayer

  4. #4 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Daca poti juca intre 2 AM si 6 AM cand stau eu de obicei pe Live (temporar, cel putin) chiar as juca un joc.

    E unul din jocurile mele preferate (TOP 5). Mai ales pentru modul de aim si control
    De fiecare data cand am jucat pe Live am nimerit acelasi grup de americani incat aveam impresia ca aia sunt singurii care joaca.

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Oki, stau

  6. #6 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Eu l-am avut pe PS3. Mi-a placut si single si multi!

  7. #7 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Deci la 11 ma bag cu Ronann la un Lost Planet.

  8. #8 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Eu l-am avut si pe PS3! Super jocul! Capcom, ce va asteptati?

  9. #9 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...jucăm �n seara asta? (sau mă rog...jucam? )

    Pastilutza, ți-ai rezolvat problema?

    Khan, am așteptat să primesc ceva mesaj pe live de la tine ca să jucăm...

    ...n-am iesit din joc de la 4AM. Am luat - Conqueror Medal, Ace Medal, Elimination Medal



    ...mai este una! hai, hai! (am o japoneză cu noi - hi! sakura9)

    Fac o pauză acum de...zece minute să măn�nc și apoi sunt on-line.

  10. #10 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    il am eu, dar din pacate nu imi place multi la el... parca este prea impiedicat modul de joc ... am jucat ceva totusi si multi.. mi se pare ca sunt level 47 sau 48

  11. #11 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Lost Planet: Extreme Condition Colonies e mai bun pe partea de MP. Are un mod de joc �n plus - Human vs Akrid + arme noi, personaje noi și hărți noi.

    *p.s.

    Lost Planet: Extreme Condition �l joc �ncă din 2007, era și timpul pentru niște medalii

  12. #12 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Pai am live dar nu joc pe contu meu...joc pt contu prietenului care mi-a imprumutat consola.Ronann fa loc ca sa imi dai add ca cica nu ai loc in lista.

  13. #13 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Ronann fa loc ca sa imi dai add ca cica nu ai loc in lista.
    ...da? wtf...mda am ajuns la 100, Bill Gates jerk...el bagă limitări.

    Friends Online: 83
    Total Friends: 100
    ...păi stai să văd care e mort să-l sterg.

  14. #14 SP
    Member reborn2603's Avatar
    aveti jocul de vanzare? si eu il vreau

  15. #15 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    Lost Planet a fost primul joc pe care la pupat consola mea,il imprumutasem de la Ubisoft..din pacate nu suficient cat sa il joc mai mult

  16. #16 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Prețul jocurilor variază - 100/120 lei - la magazinele Diverta

  17. #17 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    damn. eu n-am mai intrat ieri. am avut ceva de rezolvat. nasol ca eu atunci practic vin de la munca si nu am timp gen zilnic.

  18. #18 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Lost planet a fost portat si pe ps3 nu mi sa parut nu stiu ce probabil pentru 2007 era mai ok

  19. #19 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Unul dintre cele mai bune third person shooter cel putin la partea de multiplayer. Rivalizeaza cu Team Fortress 2. Si amandoua ingenuncheaza multiplayul de la MSG4.

  20. #20 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Eu nu pot sa joc nici in seara asta.Au ai mei joi si vineri examene si nu pot sa trag net la consola.Toate cablurile sunt luate si nu am nici unu liber si pt xbox.Imi pare rau RonanN.Maine seara stau toata noapte si jucam cat vrei tu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-01-2009, 20:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts