Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 25

Thread: Games that increase gamerscore

  1. #1 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Games that increase gamerscore

    Astazi ma gandeam sa mai imi maresc si eu gamerscore si pe langa terminarea jocurilor mele care sunt destul de grele , as mai vrea cateva jocuri care pot fi completate 100% usor.Pana acum stiu doar 3:
    • Nfs Most Wanted - Bati fiecare boss si e 100%
    • King Kong - Din cate am auzit are niste achievements foarte usoare
    • Avatar The Last Airbender - La primul boss fight poti face jocul 100% foarte usor

    Astept mai multe daca mai stiti

  2. #2 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Ai aici ( The Quick and The Easy 1000s List (or Close to) - Xbox360Achievements.org ) o lista de jocuri selectate dupa cat dureaza fiecare pentru a-i face 1000G. 5 H, 10-15 H, 20-25 H, etc.

    Un alt joc care necesita doar terminarea campaniei pentru a prime toate achieve-urile, este Call of Duty 2. Trebuie sa il termini pe veteran, doar ca, o sa ai nevoie de un prosop langa tine la cat o sa sa scuipi la jocul ala.

    Edit : Si mai poti juca Terminator Salvation. La fel, trebuie doar sa termini campania pe ultima dificultate. Acolo e usor de jucat pe Hard.

  3. #3 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    -The Darkness II
    -The Saboteur(time consuming)
    -Mafia 2
    -Assassin's Creed 1 si 2 (time consuming-foarte multe steaguri si pene de colectat)
    Aste imi vin acum in minte,dar poti cauta mai multe aici:Xbox 360 Achievements, News, Reviews, Guides & Forums at Xbox360Achievements.org

  4. #4 SP
    Member Harilip's Avatar
    -Metro 2033
    Un joc extraordinar, in mai putin de 6-8 ore am 860 GS. Putine collectables, killing&story related achievements, daca explorezi tot.

  5. #5 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2 - trebuie sa termini jocul de 2 ori, dar nu-ti ia mai mult de 10-12 ore.

  6. #6 SP
    Member angloma's Avatar
    cel mai usor pentru mine a fost King Kong the official game , doar treci levelele - 1000 G
    P.S. il vand sau schimb

  7. #7 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Daca considerati 100% completat fara DLCuri, atunci Mafia 2 poate fo considerat relativ usor. Eu consider un joc 100% cu toate DLCurile facute, si atunci deodata Mafia 2 nu mai pare atat de usor facut 100%

  8. #8 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Asa putea fi luat in considerare si Dante's Inferno. Primele 1000G sunt inimaginabil de simple. Dar sa termini Dlc-ul Saint Lucia... nu prea e la-ndemana oricui.

  9. #9 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    My point exactly!

  10. #10 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Ok,eu termin discu,daca jocu are Dlc.discu are doar 1000

    King Kong e usor si frumusel.Tot la fel mai e The Bourne Conspiracy,Lost Via Domus.....atat imi vine in minte acum.

  11. #11 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Sunt jocuri care au peste 1000 fara dlcuri.De exemplu Borderlands are 1750 puncte fara DLC + cate mai vin si din toate DLCurile alea lansate....E de munca dar e foarte bun pentru boost daca il faci 100%.

  12. #12 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Borderlands are 1750 cu cele 4 DLC-uri,nu exista joc cu mai mult de 1000 GS fara DLC-uri

  13. #13 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    Darksiders 1 e foarte usor
    Skyrim, usor dar dureaza mult pana il faci, 1 singur playthrough daca esti atent
    Kingdoms of Amalur Reckoning, usor, dureaza mai putin decat Skyrim, 1 singur playthrough daca esti atent si incepi din prima pe hard (trebuie sa faci doar questline-ul principal pe hard si e destul de usor)

  14. #14 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Borderlands are 1750 cu cele 4 DLC-uri,nu exista joc cu mai mult de 1000 GS fara DLC-uri
    Eu credeam ca arata puctajul pentru DLCuri numai dupa ce le-ai cumparat.Nu stiam ca arata punctajul total si din cauza asta am spus ca are 1750.

    ON: Am mai auzit ca si jocurile NFL sunt bune pentru Gamerscore.

  15. #15 SP
    Junior Member Gabby95's Avatar
    Black Ops - e relativ usor de facut 1000/1700 .

  16. #16 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Skyrim si Mass Effect 3 sunt super usoare.

  17. #17 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Gabby95 View Post
    Black Ops - e relativ usor de facut 1000/1700 .
    Nu prea reusesc sa le fac pe cele cu zombie.Mi se pare aiurea.

    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Skyrim si Mass Effect 3 sunt super usoare.
    Consuma timp si nu prea imi plac.

  18. #18 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    Medal of Honor. Singurul achievement greu e "Fire controller".

  19. #19 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Nu prea reusesc sa le fac pe cele cu zombie.Mi se pare aiurea.



    Consuma timp si nu prea imi plac.
    Mass Effect pe insanity ia ~ 12 ore iar Skyrim ~ 20 de ore dar daca nu iti plac asta e.

    Am uitat sa zic Fallout 3. Asta chiar e time consuming dar toate achievemnturile sunt amuzante si jocul e bestial.

  20. #20 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Terminator Salvation joci jocul pe hard si ai 1000G

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Old-School games that I want to be ported to the PS Vita By szabi90 in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 25 Last Post: 12-02-2014, 14:37
  2. Replies: 0 Last Post: 08-03-2012, 09:35
  3. Replies: 0 Last Post: 11-10-2011, 09:12
  4. 10 Games That Make You Think About Life By apbaciu in forum Jocuri PC
    Replies: 0 Last Post: 30-10-2010, 08:07
  5. Top Gamerscore? By ElektroDragon in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 29-01-2009, 21:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts