Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 16 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 319

Thread: FIFA 2010

  1. #1 SP
    Member DUMYMIX's Avatar

    Thumbs up FIFA 2010

    In sfarsit....mai avem cateva zile si vine mult asteptatul 2010 .....cu inbunatatiri desigur


    Astept comentarii.... nu despre calitatea filmuletelor desigur..
    Cam ce este in plus ..si ce este in minus pana acum....sper ca si in sezonul asta sa avem aceiasi...lupta intre cluburi.....

  2. #2 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Dupa 10 meciuri jucate in demo eu vad asa:

    +
    fizica superioara fata de 2009 (miscarea plaselor cel putin se apropie de ceea ce astept eu de mult timp)
    animatiile jucatorilor - destul de mult imbunatatite
    suturile la seminaltime

    -
    numerele de pe tricouri - aduc a generatia Van Basten/Gullit si par scrise la misto cu pixul
    anumite centrari - parca prea studiem geometrie analitica si desenam parabole si hiperbole la unele faze

    Pentru moment atat, jucand si vazand, insa pentru mai multe comentarii astept varianta finala...

  3. #3 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Dupa 10 meciuri jucate in demo eu vad asa:

    +
    fizica superioara fata de 2009 (miscarea plaselor cel putin se apropie de ceea ce astept eu de mult timp)
    animatiile jucatorilor - destul de mult imbunatatite
    suturile la seminaltime

    -
    numerele de pe tricouri - aduc a generatia Van Basten/Gullit si par scrise la misto cu pixul
    anumite centrari - parca prea studiem geometrie analitica si desenam parabole si hiperbole la unele faze

    Pentru moment atat, jucand si vazand, insa pentru mai multe comentarii astept varianta finala...
    Tu nu esti ala care ti-o furi la 09 de la un coleg de-al tau mai mereu?

    Impresii bune si realiste din partea ta...mai ales la partea cu nr de pe tricou si geometria centrarilor. Funny .

    Abia astept sa ne intalnim la o miutza la 2010!

  4. #4 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    Tu nu esti ala care ti-o furi la 09 de la un coleg de-al tau mai mereu?

    Impresii bune si realiste din partea ta...mai ales la partea cu nr de pe tricou si geometria centrarilor. Funny .

    Abia astept sa ne intalnim la o miutza la 2010!
    Pai doar stim si noi ceva fotbal nu?

    Promit sa ma antrenez si sa il necajesc pe acel coleg la 2010

  5. #5 SP
    Member dogdan's Avatar
    sper sa aiba o pedeapsa ft mare pt quitteri !!!!!!! deci m-am saturat de loseri care dau quit cand pierd !!!!sa le dea sacada rep sau ceva de genu si sa fi pierdut meicu ,daca nu poti sa duci un meci pana la capat, sa iti aplauzi adversaru ca e mai bun atunci mai bine te lasi de fifa cel putin online .

  6. #6 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Astept FIFA 10 cu nerabdare si poate cineva vrea sa joace un FIFA 09 pana atunci. enders815 id

  7. #7 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by the_fool2k View Post
    Astept FIFA 10 cu nerabdare si poate cineva vrea sa joace un FIFA 09 pana atunci. enders815 id
    dami add,gamertagul meu dogdan89

  8. #8 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Din pacate nu cred ca va exista vreo pedeapsa pentru cei care dau quit...in afara de a pierde meciul cu 3-0...asa ca live-ul va fi in continuare plin de astfel de specii...aia e viata n-ai ce sa faci.
    Eu chiar am recurs la o tactica de 2 lei...cand vad ca il domin clar pe unul pe ranked ii dau 2-0 si ma opresc ca sa nu aiba motiv terminatul sa dea quit ca pierde cu 3-0...si sunt unii care tin la golaveraj si nu dau quit la 2-0...depinde cum ii prinzi...

  9. #9 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Nonelito..nu toti suntem asa buni la fifa cum esti tu ,vorbim de jucat singur,noi de exemplu(cei din clubul nostru),nu suntem asa buni luati separati,dar in echipa de club ,suntem si noi ceva acolo....nu stiu de ce sunt asa de putine cluburi la fifa 09(pe xbox360),cand totusi, ca jucatori suntem destul de multi,sper ca in 2010 sa fim mai multe cluburi ,sa avem o motivatie ,pedepse pentru quitteri nu cred ca o sa existe ,nu cred ca va convine sa luati vreo pedeapsa aiurea ca ti-a cazut internetul sau te-a deconectat de la server,plus ,ca in orice sport poti "arunca prosopul" adica renunta,nu vad o tragedie mare sa joci si ala sa renunte este dreptul lui,cum iesi si din alte jocuri online ca ai treaba sau alte motive si nu esti compensat cu punctele pe care le aveai asa si aici....nu cred ca asta ar fi o problema majora,despre mine s a iasa toti cum ma vad...

  10. #10 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Cei care ieseau se punea ca au pierdut cu 3-0, dar cei care ramanea se punea ca ai castigat cu 3-0? Ca atunci nu vad unde ar fi problema?

  11. #11 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Da Darkule, meciul este castigat daca paraseste jocul,dar ei ies afara fiind mai slabi...deci nu iti mai ramane cu cine sa te "sbengui"dai si tu de 1 slab ...si ala iese afara....

  12. #12 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by DUMYMIX View Post
    Da Darkule, meciul este castigat daca paraseste jocul,dar ei ies afara fiind mai slabi...deci nu iti mai ramane cu cine sa te "sbengui"dai si tu de 1 slab ...si ala iese afara....
    Hehe..oricum...daca prostu' iese la 1-0, 2-0 2-1....se va pune 3-0 pt tine. Daca iese la 4-0 pt tine, ramane 4-0! Ceea ce e cat de cat ok. Se pare ca la FIFA 10 vom avea un sistem ceva mai punitiv cu acesti quitteri, sau cel putin asa au anuntat baietii de la EA.

  13. #13 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Sa le bage macar un 6-0 sa-i linisteasca..dar daca iti cade tie conexiunea,,,sa vezi injuraturi...)

    ---------- Post added 15-09-2009 at 02:11 PM ----------

    Vezi pm nonelito........

  14. #14 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by DUMYMIX View Post
    Nonelito..nu toti suntem asa buni la fifa cum esti tu
    Te-a taxat si pe tine?
    Revenind la cei care ies...pe mine nu ma dereanjeaza neaparat ca ies...ma deranjeaza ca pierd vremea asa cum ma dereanjeaza si cei care joaca numai cu Manchester sau Barcelona (probabil in 10 Real Madrid va fi bugul)...pentru ca uneori am chef sa joc si eu un Marseille - Lyon, un Lazio - Roma, un Valencia - Sevilla etc etc...si trebuie sa stau sa dau quit de 80 de ori cand isi aleg "meseriasii" Barcelona...ca de...apesi X si se da golul singur...

  15. #15 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Te-a taxat si pe tine?
    .
    Pe cine nu a taxat..."ticalosul".
    Da in 10 sigur cu Real Madrid vor juca multi....ar trebui sa poti sa dai cautare ...dupa cate stele are clubul cu care joci..

  16. #16 SP
    Member mihai84's Avatar
    E super 2010 .....+dribling foarte simplu+viteza in joc+pase exacte...etc... Deci astept cu nerabdare sa iasa:X ma ia si pe mine cineva in clubul lor?

  17. #17 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Hai ....mai mihai ce naiba...fa-ti si tu un club....si aduna oameni de pe forum..ce este asa greu..sunt destui dornici sa joace....in cluburi
    Dai drumul la un club in 09..si aduna oameni......va antrenati pentru 2010...
    Daca vrei iti adun eu oameni......iti fac si club ...numai sa joci.......offff......
    La noi in club ..e mai greu sa intri..sti cum este trebui adunat consiliul de administratie....sponsorii,.patronii......e greu...mai ales ca ,cateva sute de actiuni....sunt prin....Anglia...asa..ca nu stiu......))

  18. #18 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Din fericire, eu am intrarea asigurata, nu-i asa Dumy?

  19. #19 SP
    Member mihai84's Avatar
    inseamna ca ai valoare

  20. #20 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Din fericire, eu am intrarea asigurata, nu-i asa Dumy?
    Da, ai intrarea asigurata in peluza

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 16 1 2 3 11 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts