Single post: 20000 de suflete intr-un singur nume: ConsoleGames.ro!

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    20000 de suflete intr-un singur nume: ConsoleGames.ro!

    Salutare dragi consolisti! Sincer eu vroiam doar sa trec prin aria de Hot Story pentru a va ura Sarbatori Fericite cu ocazia Sfintelor sarbatori Pascale, dar nu am reusit sa nu observ ca dupa un an si jumatate de la acest post am schimbat si noi prefixul. Prin urmare, acum ConsoleGames.ro putem spune ca a trecut la nivelul 2, cu peste 20.000 de suflete! Imi place sa cred ca noua nu ne pasa de cantitate ci de calitate, insa nu putem sa nu acordam credit fiecaruia dintre voi, cei care ati ajutat la tinerea in viata a acestui proiect. Fara fiecare din voi consider ca acest lucru nu ar fi fost posibil, si nu pot decat sa va multumesc si sa va acord respectul meu!

    In stilul premiilor Oscar, tin neaparat cu aceasta ocazie sa multumesc echipei CG si fiecaruia dintre voi care ajuta la aducerea noutatilor, a review-urilor si a informatiilor fara de care un consolist adevarat nu poate trai. E mare lucru, mai ales in aceasta perioada grea... cand se poate vedea foarte clar ca oricine ajuta, o face fara un scop material. Chiar daca nu mai este nebunia de tolba cu premii si bonusuri, CG-ul merge inainte. Si pentru asta, ma inclin! Nu putini au fost cei care mi-au spus ca "nu avem nicio sansa"... Nu de putine ori mi s-a spus "anul asta o sa inchideti"... si cu toate acestea, am rezistat pe metereze.

    http://www.consolegames.ro/forum/f59...st-dupa-3-ani/ cred ca a spus tot ce era de spus referitor la visurile noastre. Suntem inca aici, ne indreptam spre 4 ani sau 30.000 de consolisti si nu ne dam batuti! Mai ales ca am reusit in sfarsit si renegocierea contractului de hosting (redus aproape la 50%) iar pe partea de hardware am reusit sa rezolvam marea problema cu RAID-ul troznit. Cu bune si cu rele, mergem inainte si sper ca acest coltisor de web al consolistului sa devina tot mai bun!

    Asa ca, fara sa va retin prea mult, va doresc Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi si va multumesc inca odata pentru tot ceea ce faceti pentru acest proiect. Respect! Si ne vedem la :counter: de useri, nu?
    Attached Images Attached Images cg_20000_thank_you.jpg