Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 51

Thread: Ce va mai jucati pe wii?

  1. #1 SP
    Junior Member iulikkk's Avatar

    Ce va mai jucati pe wii?

    Vreau sa-mi spuneti ce jocuri de wii ati terminat pana acum , ce va mai jucati zilele astea etc.
    Eu nu prea am cu ce ma lauda ca am terminat doar 2 jocuri Overlord dark legend si Red Steel 2 .Am obiceiul prost de a incepe un joc si de a nu-l duce pana la capat.Zilele astea m-am apucat de Resident Evil 4 wii edition care mi se pare extraordinar ca atmosfera .Dupa ce il termin ma apuc de Sonic Colours care am auzit ca-i misto.

  2. #2 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    am inceput mai multe dar nu am terminat nici unul pentru ca lucrez la niste trofee de platina pe PS3 (Uncharted 1, Uncharted 2, Dragon Age Origins + God of War 3 in lucru dar mi-e lene sa joc pe titan acum)
    am asa: Super Mario All Stars (25th Anniversary Edition), New Super Mario Bros Wii, Tales of Symphonia, Guilty Gear Core, Raving Rabbids Travel in Time, Naruto Clash of Ninja Revolution 2, Dragon Quest Swords: The Masked Queen and the Tower of Mirrors, Wii Sports

  3. #3 SP
    Junior Member iulikkk's Avatar
    Bravo vad ca le ai cu jocurile .Keep them coming boys and girls.Cu cat mai multe cu atat mai bine.

  4. #4 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    Da.. din pacate e cam moarta sectiunea pentru Wii a forumului... poate invie

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce sa mai invie... majoritatea celor cu Wii tin totul pentru ei
    Noi pe Wii jucam (inca) Warioware

  6. #6 SP
    Member iUser's Avatar
    Eu ma mai joc din cand in cand DJ Hero 1/2 si Family Ski (ma relaxeaza ).

  7. #7 SP
    Junior Member iulikkk's Avatar
    Nu cred sa fie atatia consolisti cu wii pe forum.
    Asa acu on topic .
    Trebuie sa apara De Blob 2 pe wii si playstation + move .Care-l are sa-mi zica si mie cum e?
    Vreau sa-l joc neaparat.

  8. #8 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    eu l-as lua pe cel de playstation pentru trofee
    off-topic: nici eu nu cred sa fie atatia, mai ales ca e vazuta ca o consola pentru casual gamers, iar cei care avem.. am senzatia ca pentru majoritatea e ''consola secundara''

  9. #9 SP
    Member Moromete's Avatar
    Complotam din umbra detronarea Ps3 ului...WII are Legion!

  10. #10 SP
    Junior Member Codrut's Avatar
    am terminat
    NFS Pro Street cred ca de 4 ori (primul meu joc de wii)
    Metroid Prime 3 Coruption
    Super Paper mario (nu l-am terminat am ramas la ultimu boss si mia fost lene sal mai joc)
    Metroid Other M
    New Super Mario Bros wii
    Dead Space Extraction
    CoD 4 Reflex
    CoD 7 Black Ops (inca il joc online, cu controleru de ps3 nu ma descurc deloc)
    No More Heroes 2
    Super Mario Galaxy 1 si 2 (degeaba ai wii daca nu le-ai jucat)
    din 2007 pana acum cred ca mai sunt cateva dar nu mai tin minte
    si sunt multe care le-am inceput dar nu le-am terminat pentru ca nu mi-au placut

  11. #11 SP
    Junior Member iulikkk's Avatar
    A jucat cineva SSX Blur si daca da cum e?

  12. #12 SP
    Junior Member Codrut's Avatar
    aici ma uit inainte sa imi iau un joc
    Top Wii Games - Best Wii Video Games - Best Wii Games - Top Wii Video Games
    IGN Advertisement
    la IGN dai selectezi All Time ca arata doar pe ultimele 30 zile

  13. #13 SP
    Junior Member iulikkk's Avatar
    Multumesc Codrut de informatie .
    Am gasit jocul e super fain , mai bine zis am gasit si niste trailere pe youtube .Pe asta il iau cum sunt in bani si daca il gasesc in Severin.

    M-am uitat si pe ign
    http://wii.ign.com/objects/842/842200.html
    Are 8.4 destul de bunicel dupa parearea mea . Pe Gamespot nu ma uit de tot ca aia au facut o adevarata pasiune din macelarirea jocurilor de wii.Parca au ura pe consola nu altceva.

  14. #14 SP
    Member carcru's Avatar
    Interesant SSX Blur. Din ce-am auzit din review am inteles ca nu i-au bagat online gameplay. Asta e aiurea , pt ca jocul chiar era palpitant ptr online.
    Incercati sa jucati resident evil zero , e un resident foarte reusit ca gameplay.
    De terminat , ce-am terminat in ultimul timp :
    -Super paper mario ( il incepusem acum vreo 3 luni dar abia acum 2 saptamani m-am gandit sa-l termin. )
    -Mario Galaxy 1,2.
    -New Super Mario Bros.
    -Legend of Zelda Twilight Princess ( l-am terminat de vreo 4-5 ori , e super jocul. Astept Skyward Sword. )
    -No more heroes 1,2.
    -Red Steel.

  15. #15 SP
    Junior Member iulikkk's Avatar
    La Resident Evil 4 stie cineva cum omor monstrul ala din lac?
    Ca nu stiu ce sa mai fac ca nu mai moare indiferent cat de multe harpoane i-am infipt in dorsala .
    Am murit de nustiu cate ori pana acum papat de monstru.Orice informatie e de apreciat.
    Am jocul pe wii.

  16. #16 SP
    Member carcru's Avatar
    Mai incearca , din cate stiu din 4-5 maxim 6 harpoane date bine il omori. Incearca in continuare ca o sa reusesti.

  17. #17 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    in legatura cu cumparatul de jocuri: eu am renuntat sa mai iau jocuri de Wii (si de PS3..) din magazinele din Romania deoarece:
    - nu scad preturile odata cu trecerea timpului (gasesti jocuri vechi la pret de joc proaspat lansat)
    - de multe ori nu au preturi ok nici la cele noi
    - aduc, cel putin pentru Wii, numai prostii (facute dupa filme/pentru fetite de 4 ani etc.).. apropo de asta.. ma mira ca rareori vad un titlu Mario/Zelda in magazinele de la noi.. am vazut DK Country Returns in Diverta la Mall Vitan dar era prea scum (si era singurul exemplar)

  18. #18 SP
    Member carcru's Avatar
    Chiar ieri am trecut prin altex si un BlackOps era 299,99 lei. Fifa 11 269,99. Mi se par niste preturi exagerate,o persoana care vrea sa se scoata mai ieftin cauta un ebay,orice sa se scoata,ca doar n-o fi nebun sa dea atatia bani.

  19. #19 SP
    Junior Member iulikkk's Avatar
    Aveti mare dreptate in legatura cu preturile .Sunt cam piperate .Si nici nu se gasesc jocuri calumea.

  20. #20 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Recomandati-mi si mie ceva jocuri de wii. Nu am mai jucat nimic de la SMG2.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Ce retro games va mai jucati... By Tudoran in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 71 Last Post: 05-08-2017, 09:26
  2. Replies: 36 Last Post: 18-07-2014, 10:43
  3. Ce jocuri multyplayer jucati? By prise in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 02-06-2010, 16:18
  4. Cat timp va jucati pe zi? By consol3 in forum Console Club
    Replies: 44 Last Post: 02-09-2009, 17:12
  5. Pe ce cont jucati home? By apbaciu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 18-12-2008, 20:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts