Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Carduri PSN pt Romania - intrebare

  1. #1 SP
    Junior Member BarKohba's Avatar

    Carduri PSN pt Romania - intrebare

    Nu am gasit nicaieri pe net carduri PSN create special pt Romania. Are careva idee daca pot folosi orice card valoric PSN European (sau care anume) pt a incarca contul meu PSN pe Romania?

    mersi anticipat

  2. #2 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu exista pt România. Celelalte din alte tari nu funcționează. Pe magazinul romanesc plătești direct cu cardul bancar.

  3. #3 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Se pare că o să ajungă în sfârșit și pe la noi, dar nu știu să îți dau un orizont de timp.
    uploadfromtaptalk1463462749826.jpguploadfromtaptalk1463462756084.jpg

  4. #4 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    Mie tot mizeria aia cu Invalid Card Number mi-o da, desi am cardul foarte bun, valid si cu bani pe el. Am copiat exact cum am datele la banca si tot nu mi-l ia.

    ---------- Post added 17-05-2016 at 17:13 ----------

    Later Edit: Dupa o ora in telefon, 30 de minute cu PS Care si 30 cu banca mea (o sa ii zicem banca X). Se pare ca banca X nu vede PS Store drept un comerciant autorizat, din cauza nenumaratelor probleme cu tranzactii neautorizate sau, mai rau, fraudulente. Optiunile sunt: deblocarea cardului pentru PS Store, deblocarea cu limitare, sau nedeblocarea. Am ales sa il deblochez cu limitare, insa pot sa il inregistrez abia peste 24 de ore pe PS Store. Ma gandesc serios insa la alte metode de incarcare a portofelului electronic de la PS. Paysafe, merge, oare?

  5. #5 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Poti adauga fonduri in wallet prin paysafe pe uk.

  6. #6 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    Am cont pe Ro si nu mi-l schimb. Am inteles ca se gasesc carduri PSN la Altex, de azi.

  7. #7 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    MEDIA GALAXY | PlayStation Plus Membership (365 zile) RO PS3 / PS4 / PS VITA

    PlayStation Plus Membership (365 zile) RO PS3 / PS4 / PS VITA-219 ,90 lei






    Stoc epuizat...

  8. #8 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    Pai alea-s carduri doar pt. PS Plus. Eu unul vreau bani in wallet sa-mi iau jocuri, nu abonament.

  9. #9 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mihdum, asteapta 24 de ore si o sa poti sa pui cardul linistit, trebuie sa astepti de la ultima incercare esuata, asta am patit si eu.

  10. #10 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    Stiu, dar nu imi vine sa-l mai inregistrez dupa cate povesti am auzit si citit. Doar limitat, desigur. Si cand vreau sa iau ceva mai scump, sa sun sa-mi scoata limita, dupa s-o puna iarasi. Nu e normal pentru un brand atat de mare sa fie atat de transparent si prost gestionat.

  11. #11 SP
    Member marv's Avatar
    stoc epuizat? Ce, au avut 5 bucati?

  12. #12 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    @marv Cel mai probabil nu erau inca introduse stocurile. Acum apare "in stoc" pe site.

    Acum disponibil si pentru 90 de zile(3 luni):
    http://www.mediagalaxy.ro/playstatio...-ps-vita-93333

  13. #13 SP
    Member marv's Avatar
    suna bine, o sa-mi iau.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Carduri valorice PSN UK/US By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 63 Last Post: 30-12-2015, 00:06
  2. Intrebare despre ps plus support in romania pt ps4 By liviumos in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1 Last Post: 03-09-2014, 17:09
  3. Carduri PSN in Romania By PsychoKnot in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 06-03-2014, 15:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts