Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 59

Thread: PlanetSide 2

  1. #21 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Am gasit cod, multumesc

  2. #22 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocul e valabil pe Store-ul de Europa, se bagă cineva diseară?

  3. #23 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ma bag eu, pe RO a aparut ?

  4. #24 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Este și pe RO

  5. #25 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu merge serverul

  6. #26 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Bineinteles ca nu merge , inca nu s-a facut update . Pe store este varianta beta , dupa update o sa dea drumul la un patch si la servere.

  7. #27 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Este varianta full, azi s-a lansat jocul. Update-ul de Store pt România se face miercurea, la fel ca în UK, mi-e greu să cred ca ar trebui să așteptăm până mâine. Să nu fie o problemă ca în cazul TES Online

  8. #28 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Este varianta beta , am downloadat-o eu , de 2 ori. Au zis ca vor face update

    https://twitter.com/RadarX/status/613214893311815680

    https://twitter.com/AndySites/status/613173229931212800

    In jur de ora 6pm vor fi deschise cele 2 servere EU

  9. #29 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Poate reusiti si voi sa faceti un squad, eu nu am reusit si nici nu se poate da join pe un player din party, pare interesant jocul cu mai multi playeri pe harta, ce se intampla dupa level 15 ?

  10. #30 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Nu stiu, am jucat PS2 doar in ultima zi de beta dar dupa ce am citit acolo iti va restrictiona accesul in prima zona care te spawnezi la lvl 1.

  11. #31 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Este nevoie de PS+ pentru al juca?

  12. #32 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu este nevoie.

    Prima mea impresie, jocul este mult mai tactic ca BF4, daca nu ai echipa nu faci mare lucru, este foarte greu sa cuceresti o baza, de asemenea este bine ca echipa sa fie formata din diferite clase, mi se pare misto ca spawn point pleca din baza si nu apar inamici de peste tot, mai poti folosi si vehicule ca spawn point, pana in level 15 faci un fel de antrenament pe Koltyr, abea dupa acest level te duce pe continentele mari, fiecare baza aduce anumite avantaje pentru cei care le controleaza in felul asta poti face upgradeuri mai repede, vehiculele se cumpara cu banuti albastri pt upgrade se folosesc cei galbeni, nu poti ataca orice baza vrei, ele trebuie sa fie legate, pe masura ce faci level iti deblocheaza si vehiculele. Sunt servere diferite EU si US, am incercat pe ambele si te pune sa faci level de la capat, am ales sa ramn pe EU cu toate ca nu functioneaza serverul, eu am ales factiunea New Conglomarate, spor la joc si poate face un squad sa jucam impreuna.

  13. #33 SP
    Junior Member RobertChiper's Avatar
    Aș vrea să joc și eu cu un grup atunci când o să meargă.
    Dacă mai aveți nevoie de cineva, PSN ID-ul meu este RobertChiper

  14. #34 SP
    Junior Member cata10's Avatar
    L am instalat si eu si chiar iniante cu 2 minute de server maintenence am intrat in el si am observat ca platystationul meu scotea un zgomont de la cooler cum nu am mai avut pana acum in nici un joc . Daca imi aduc aminte cel mai galagios pentru mine a fost in The Last of Us , dar nu se compara la ce galagios e acum . Voi aveti probleme de genul in planetside 2 ? Sau e normal?

  15. #35 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar

  16. #36 SP
    Member luciteck's Avatar
    Quote Originally Posted by cata10 View Post
    L am instalat si eu si chiar iniante cu 2 minute de server maintenence am intrat in el si am observat ca platystationul meu scotea un zgomont de la cooler cum nu am mai avut pana acum in nici un joc . Daca imi aduc aminte cel mai galagios pentru mine a fost in The Last of Us , dar nu se compara la ce galagios e acum . Voi aveti probleme de genul in planetside 2 ? Sau e normal?
    Depinde de joc. Aceeasi chestie am observat-o eu in Ether One, un indie aparent fara pretentii, dar in care huruia ventilatorul mai ceva decat in TLOU si Driveclub la un loc.

    In alta ordine de idei, nu am reusit pana acum sa intru deloc in el. Azi dimineata primeam eroarea cu "server unavailable" acum din nou aceeasi poveste...

  17. #37 SP
    Member bdevil's Avatar
    Daca este moca, subscriptiile alea de 12 luni pe banuti multi pentru ce sunt, ca nu prea am inteles? L-am bagat si eu in basket si i-am dat download, sper sa poata fi jucat cand ajung home.

  18. #38 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie mi se pare joc de ps2 , cu indulgenta de ps3 ..iar mecanica personajului este sub cea din BF hardline, ca sa nu pomenesc de controlul vehiculelor ce se situeaza sub nivelul unui joc de pe telefon ce se vrea arcade la maxim.

    in plus, atunci cand vrei sa intri trebuie sa astepti un loc liber impreuna cu inca 200 de persoane cam 15 minute , destul de lame si asta.

    bine s-ar putea sa ma contrazica Minimize

  19. #39 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Am rezistat 15 minute in el, asta dupa alte 10 de asteptare in que sa intru pe server, dupa care i-am dat delete
    Joc de 2 lei, n-am rabdare sa joc prostii dinastea

  20. #40 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Jucati-va pe cont de US daca aveti. Mie acolo mi-a mers. Pe alte conturi iti sta 5 minute in el si dupa iti zice ca nu sunt servarele indisponibile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 10-07-2013, 10:40
  2. Replies: 0 Last Post: 21-12-2012, 11:52
  3. Replies: 0 Last Post: 26-07-2012, 10:04
  4. Replies: 0 Last Post: 26-12-2011, 09:14
  5. Media Library - Planetside 2 - Announcement trailer By andreicristian9 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 11-07-2011, 20:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts