Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 153

Thread: God Of War III (Remastered)

  1. #1 SP
    Senior Member keanustar's Avatar

    God Of War III (Remastered)

    Sony Computer Entertainment a anunțat azi că God of War III Remastered va fi lansat în această vară pe PlayStation 4.



    God of War III Remastered va fi lansat exclusiv pentru PlayStation 4 pe 15 iulie în Europa, 14 iulie în Statele Unite și pe 17 în Marea Britanie.
    Attached Images Attached Images god-war-3-remastered.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Din padurea asta de remasteruri, doar atat imi doream - Kratos si Marcus Fenix. PERFECT!!! Chaos mode, here I come again my friend!!!

  3. #3 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    ar fi fain sa fie toate remasterizate si sa le vanda la pachet ca nu am avut ocazia sa le joc

  4. #4 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Ce moda cretina cu remaster, in loc sa faca ei bine jocuri noi.
    GOD 3 e perfect pe ps3, acolo sa ramana!

    ps: cum sa nu le faca cand se cumpara in draci

  5. #5 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Urmează
    uploadfromtaptalk1426878443786.jpg

  6. #6 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu zic ca este o veste destul de buna pentru cei care au avut Xbox 360 din generatia anterioara si acum au trecut la PS4, cum este si cazul meu. Am jucat primele doua pe PS2 apoi am trecut la 360 si n-am mai avut ocazia sa joc continuare. La fel de mult m-as fi bucurat chiar daca nu era remasterizat Din ce n-am apucat sa joc pe PS3 mai astept doar trilogia Uncharted, sa pot continua linistit cu U4.

  7. #7 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Dumnezeule mare 😇
    Ce veste excelentă.

  8. #8 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Si o sa luati jocul cand apare la 200 si ceva de lei?

  9. #9 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Ideea nu este ca nu ne plac remasterurile dar cred ca e timpul sa facem pasi in fata, nu numai batem pasul pe loc sau uneori si inapoi. Daca in primii ani de viata al unei console relativ nou lansate se "remasterizeaza" fiecare titlu (INDIVIDUAL) care a insemnat ceva la vremea lui (GoW, Uncharted, The Last of Us) sau jocuri de care a uitat toata lumea la nici cateva luni dupa lansare (Saint's Row, Devil May Cry, Sleeping Dogs) atunci jocurile destinate exclusiv noii tehnologii cand vin?
    Ne si bucuram pentru ele, le si cumparam la pret de joc nou. Bravo, gheimari faini ce suntem...

  10. #10 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu cred ca noi, cei care am avut ps3, suntem clienți țintă ai acestor remasterizari. Pt cineva care a schimbat tabăra sunt binevenite exclusivele remasterizate. Celelalte jocuri, multiplatform, mai ales gen Sleeping Dogs, chiar nu vad ce rost au.

  11. #11 SP
    Member Darku's Avatar
    jocul va costa 40 USD/40 EUR deci sub 200 lei, eu sigur il iau, a fost cel mai bun GoW din cele iesite pe PS3 si overall locul 2 pentru mine (GoW 2 still best eva')

  12. #12 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Si ce simplu era sa faca consola backwards compatible.
    Da nu, noi facem remasterizari, sa vina cashu.
    Intre timp ne jucam cod 76 si assassins 99 ... si battlefield 69 mai nou.

  13. #13 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Nameless_fear, daca ne gandim bine, end-game-ul Sony este de a face cat mai multi bani iar o consola compatibil cu jocurile anterioare este un lucru lipsit de logica din punct de vedere financiar.

  14. #14 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Presimt ca ne va oferi si un teaser la God Of War IV .

  15. #15 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Este teaser în trailerul postat mai sus.

  16. #16 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Eu m-am referit sa anunte GoW IV prin interemediul acestui remaster, un cutscene ceva la sfarsitul jocului, cum se practica de altfel.

    In alta ordine de idei : God of War: Ascension Remastered PS4 Still In Development, Will Be Released Separately Later - Report | GearNuke. Daca se dovedeste a fi adevarat mi se pare o magarie pentru a putea vinde 2 jocuri, adica daca la altii se poate 2 in 1 sau chiar 3 in 1 de ce ei sa faca doua remasteruri separate cand puteau face un collection.

  17. #17 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Incep sa porteze cate un joc din serie la 40 dolari/euro bucata. Oricum deja devine ridicol cu atatea portari. In curand o sa vedem o portare de la un joc pe luna si nu vorbesc numai de Sony aicea ci de toti.

  18. #18 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    NA!


  19. #19 SP
    Junior Member grant's Avatar
    Spuneti-mi si mie daca ma apuc de seria god of war in ce ordine trebuiesc jucate?multumesc

  20. #20 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ordine cronologica:

    1. God Of War: Ascension (PS3)
    2. God Of War: Chains Of Olympus (PSP, PS3 Remastered)
    3. God Of War (PS2, PS3 Remastered)
    4. God Of War: Ghost Of Sparta (PSP, PS3 Remastered)
    5. God Of War: Betrayal (Mobile side scroller)
    6. God Of War II (PS2, PS3 Remastered)
    7. God Of War III (PS3)

    Ordine recomandata de mine:

    1. God of War 1 si 2 -> Le gasesti pentru PS3 ca si God of War Collection Vol 1
    2. God of War Chains of Olympus si Ghost of Sparta - > Le gasesti pentru PS3 ca si God of War Collection Vol 2
    3. God of War 3
    4. God of War Ascension

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts