Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Console pe OLX

  1. #1 SP
    Junior Member seth666c's Avatar

    Console pe OLX

    Deci m-am uitat mai devreme pe site-uri romanest in speranta ca gasesc ceva oferte de black friday pt new 3ds xl dar nimic , asa ca am cautat pe OLX si am vazut acest anunt https://www.olx.ro/oferta/console-po...tml#0c9792a140 si eram curios cat de e de adevarat ca as vrea si eu un new 3ds xl si nu prea as vrea sa scot chiar 1000+ron pentru unul nou

  2. #2 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by seth666c View Post
    Deci m-am uitat mai devreme pe site-uri romanest in speranta ca gasesc ceva oferte de black friday pt new 3ds xl dar nimic , asa ca am cautat pe OLX si am vazut acest anunt https://www.olx.ro/oferta/console-po...tml#0c9792a140 si eram curios cat de e de adevarat ca as vrea si eu un new 3ds xl si nu prea as vrea sa scot chiar 1000+ron pentru unul nou
    Gatsu e si aici pe forum, vinde de mult electronice si console. De precizat ca nu au garantie si din cate imi amintesc sunt de origine din strainatate!

    ---------- Post added 16-11-2016 at 08:49 ----------

    PS uite threadurile deschise aici de el: http://www.consolegames.ro/forum/sea...archid=3320255

  3. #3 SP
    Junior Member seth666c's Avatar
    Multumesc pentru raspunsul rapid!
    De garantie nu e problema deoarece nu ma asteptam la garantii de pe OLX
    Dar vazand ca e cam jumatate din pretul pe care il ofera magazinele, ar fi convenabil (daca ar fi consolele din europa nu si alte parti ca sa pot face system transfer)

  4. #4 SP
    Member eneea's Avatar
    Ala nu e 3DS, e 2DS, merg aceleasi jocuri ca pe 3DS si pe DS, dar consola nu se pliaza...si am auzit lumea ca se plange ca biutoanele sunt facute pt copilasi. Dar mai sunt si alte 3DS la preturi de 500-600 lei.

    Acum am vazut ca are si 3DS la vanzare...
    Cel cu monster hunter generation e chiar misto...eu tocmai ma inceput mosnter hunter 4 si nu m-as dezlipi de el

  5. #5 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ^pai da boss si tu id-ul de 3DS, poate bagam niste MH4 candva, ca si-asa abia intalnesti romani care sa aiba consola/jocul.

  6. #6 SP
    Junior Member seth666c's Avatar
    eu astept monster hunter stories (si parca vad ca astept ani dupa el si dupa 7th dragon code vfd)

  7. #7 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    7th Dragon III Code VFD se lanseaza pe 2 decembrie, impreuna cu Shin Megami Tensei IV Apocalypse, deci nu mai e mult de asteptat.
    In ceea ce priveste consola, poti sa cumperi cu incredere de la Gatsu. Adevarul e ca pretul "de retail" pentru 3DS este ridicol. Consola este extraordinara, cu jocuri superbe, dar costa mai mult decat un Xbox One si aproape cat un PS4, iar acest lucru este inacceptabil. Cel putin sunt rezistente si foarte bine facute, deci nu trebuie sa-ti faci griji din cauza garantiei.

  8. #8 SP
    Junior Member seth666c's Avatar
    Iti multumesc pentru sfat
    Apropo, de unde ai auzit de lansarea la 7th dragon? eu tot cautam un site pe care as putea sa ma uit la jocurile care urmeaza sa fie lansate sau daca e posibil sa vad si ofertele care urmeaza dar nu am avut noroc... ma uitam pe nintendoeverything dar nu prea da informatiile ce le-as fi vrut...

  9. #9 SP
    Member eneea's Avatar
    Nu stiu nimic despre id-ul de 3ds...ca nu l-am juct niciodata online. sunt abia la a 3-a zona

  10. #10 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by seth666c View Post
    Apropo, de unde ai auzit de lansarea la 7th dragon?
    Twitter. Cei de la Deep Silver erau FOARTE bucurosi ca au obtinut drepturile de distributie pentru jocurile Atlus. Sa speram ca o sa faca o treaba mai buna decat NIS.
    Jocul poti sa-l iei de pe amazon, sau, mai bine, de aici.
    In ceea ce priveste lansarile, poti incerca nintendolife, dar nici ei nu au o lista foarte completa. Eu ma uit pe twitter si neoGAF, pentru ca aduna informatiile de pe toate site-urile si imi notez datele.

  11. #11 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Pentru releas-uri mai este site-ul asta: 3DS Cheats, Reviews, FAQs, Message Boards, and More - GameFAQs (luat din side banner-ul de la https://www.reddit.com/r/3DS/ ) .

  12. #12 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Ca tot vorbeam de 7th Dragon, se pare ca avem demo pentru joc, in eshop.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Console By gfejsh in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 14-03-2010, 17:18

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts