Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 33 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 653

Thread: PS5 - pune o intrebare, primeste un raspuns

  1. #61 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am facut update fara probleme. M-a anuntat ca era downloadat si am dat doar pe el si cam in 2 min era gata cu totu

  2. #62 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Si la mine a mers ok. L-am facut in ziua in care a aparut. Vezi sa nu cumva sa fie picat serverul lor sau ceva de genul.

  3. #63 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Nu. Dar pare o problema de la ei.

  4. #64 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Multumesc, il las momentan, poate este de la ei.

    ---------- Post added 27-11-2020 at 14:15 ----------

    S-a rezolvat cand am oprit consola, era o optiune de ''Update and shut down'', a downloadat de la capat pachetul respectiv si si-a facut update.

  5. #65 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Intrebare pt cei care o au si au testat jocuri ps4. Tot ce e blocat la 30 fps pe ps4 pro (deci nu are optiune de performance mode) si nu are patch merge la fel cu 30 fps si pe ps5? Exemple: Bloodborne, Uncharted4, TLOU2, RDR2, Wither3 etc.

  6. #66 SP
    Junior Member ReedV's Avatar
    Da, limitarile sunt aceleasi daca nu intervine dev cu un patch cum a fost cu Days Gone sau Ghost of Tsushima.

  7. #67 SP
    Member toto's Avatar
    God of War si The Last Guardian jucate de pe disc fara patch merg in 4k, 60 fps.

  8. #68 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai God of War are patch de 60 fps, nu conteaza daca e de pe disc sau digital atata timo cat e updatat la zi. De the last guardian nu stiu, dar parca si la ala au pus patch.
    E tot PS4 version, numai ca are posibilitatea de a rula in 60.

  9. #69 SP
    Member toto's Avatar
    God of war are patch ptr ps5 dar ruleaza in 1080p si 60 fps pe cand fara patch rulraza 4k si 60 fps.

  10. #70 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fara updates (adica versiunea day 1 de pe disc) ruleaza la 1440p cu checkerbording si 60fps.

  11. #71 SP
    Junior Member SilviuThePlayer's Avatar
    Salutare!

    Tot caut pe internet si nu gasesc un raspuns exact: Coil whine-ul de pe PS5 e intalnit la toate consolele, sau doar la un numar limitat? Voi aveti aceasta problema cand jucati jocuri mai demanding?

  12. #72 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu toate consolele au acel sunet de coil whine deranjant. Altele au alte sunete deranjante, altele se aud normal.

  13. #73 SP
    Junior Member SilviuThePlayer's Avatar
    Intreb pentru ca nu am gasit niciun clip pe YT cu un PS5 fara zgomote. Pana si noise test-uri care spun ca e consola silentioasa au coil whine in ele.

  14. #74 SP
    Member renatoman's Avatar
    merita facut un efort si luata versiune cu disc? sunt regrete pt cei care au luat digital?

  15. #75 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu zic că da, în special pentru cele single player, îl joci și vinzi discul cumperi altul, asa ești mereu forțat să le cumperi digitale.

  16. #76 SP
    Member renatoman's Avatar
    si la ce preturi au jocurile de ps5....

  17. #77 SP
    Junior Member TheMonster's Avatar
    @SilviuThePlayer
    Eu am nimerit una cu coil whine, face in jocurile de ps5 la 60fps, in 30fps cu ray tracing sau fara, nu.
    In jocurile de ps4 la fel, dar mult mai rar si doar in jocuri la 60fps.
    Singura parte pozitiva e ca se acopera imediat cu tv volume la 8-9% sau cu castile seara.

  18. #78 SP
    Member smits's Avatar
    Naspa.

    In cazul asta ce faci, o tii?

    La a mea pana acuma se aude putin cum invarte ventilatorul. si atat

  19. #79 SP
    Junior Member robert98's Avatar
    Intrebare pentru cei cu PS5 cu BlueRay drive. Am o problema, cand am introdus prima oara un joc de PS5 in consola, in timpul procesului de instalare, unitatea optica parca era un aspirator efectiv, era extrem, extrem de galagioasa. Dupa instalarea jocului consola este super silentioasa insa nu inteleg cum pe PS3 si PS4 nu aveam problema asta insa pe PS5 o am. Aveti si voi problema asta? Efectiv unitatea optica este extrem de galagioasa.

  20. #80 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    este galagioasa. cel mai probabil din cauza pozitionarii inafara ansamblului

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 33 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intrebare upgrade jocuri la versiunea PS5 By dumiandrei99 in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 33 Last Post: 23-11-2020, 10:23
  2. Replies: 13 Last Post: 27-10-2015, 02:05
  3. Nu mai pot pune anunturi - Help. By riconos in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 28-01-2014, 11:15
  4. Xbox - Pune o intrebare, primeste un raspuns By AndRewqp in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 1 Last Post: 06-07-2013, 06:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts