Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 152 of 303 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 162 202 252 ... LastLast
Results 3,021 to 3,040 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #3021 SP
    Member Hansel31's Avatar
    pai e simplu ori dai sa cumperi ceva si iti cere datele cardului , ori te duci la setari la PSN , la detalii cont , singasesti acolo billing info ! gl

  2. #3022 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Quote Originally Posted by TheBauBau View Post
    @necrosmoke
    Sigur ca playstation iti poate arata soldul ca la atm. Dar uneori playstation-ul pierde semnalul si nu poate comunica cu banca. Mai bine introdu cardul in unitatea optica a consolei, cu banda magnetica in jos, tasteaza pinul si astfel poti afla datele completate la card sau soldul.

    Daca nu reusesti scrie pe forum cifrele de pe fata si spatele cardului, precum si data de expirare si vb noi la sony sa iti verifice soldul.
    O alta idee ar fi sa vb la banca sa iti activeze optiunea la card astfel incat sa poti face tranzactii pe ps store direct la atm.

    In orice caz sa nu folosesti datele reale din buletin (alea folosite cand ai facut contul la banca) ca astia iti fura toti banii de pe card sau "handicapati de sony" o sa iti sparga apartamentul sa iti fure din frigider (ca sigur in biblioteca nu ai nimic) sau sa interoghezi soldul la atm, pt ca poti ajunge pe mana politiei (eu tot am sperante ca prostia va fi pedepsita).

    Postarile tale #3011 si 3014 sunt de senzatie. Eu cred ca tu incepi sa scrii o propozitie si dupa primele doua cuvinte uiti ce ai vrut sa spui ... Sincer.

    Mult spor !
    Scuza daca am scris prostii. 1. Nu stiu bine limba romana 2. Asta e prima oara cand vreau sa folosesc card. Habar na-m cum functioneaza sau ce trebuie sa fac. Tocmai de aiainteresez.
    Esti tare ! "sincer"

    ---------- Post added 06-01-2015 at 19:46 ----------

    Quote Originally Posted by Hansel31 View Post
    pai e simplu ori dai sa cumperi ceva si iti cere datele cardului , ori te duci la setari la PSN , la detalii cont , singasesti acolo billing info ! gl
    Am setat greo 10 ori. Mai incerc odata la banca, si daca nu o sa mearga atunce o sa incerc cu alt.

  3. #3023 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    PlayStation Plus

    S-a facut updateul la store, insa eu (si altii) nu gasim inFamous : First Light. Are toata lumea aceeasi problema?

    L.E. :Salutare Alexandru,

    Jocul deja s-a adaugat,dar inca nuapare gratuit pentru abonatii PS Plus. Este o eroare generala care apare in fiecare PS Store. Va fi remediata.

    O zi frumoasa,
    Echipa PlayStation

  4. #3024 SP
    Member Striker09's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    S-a facut updateul la store, insa eu (si altii) nu gasim inFamous : First Light. Are toata lumea aceeasi problema?

    L.E. :Salutare Alexandru,

    Jocul deja s-a adaugat,dar inca nuapare gratuit pentru abonatii PS Plus. Este o eroare generala care apare in fiecare PS Store. Va fi remediata.

    O zi frumoasa,
    Echipa PlayStation
    Merge acum. Cheers!

  5. #3025 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Na, am reusit sa functioneaza cardul Problema era in prenumele meu. La buletin este o -, si la playstation era fara -. Acuma merge Am cumparat PS+ 1 an

  6. #3026 SP
    Junior Member Mielu007's Avatar
    Eu nu gasesc The Swapper in sectiunea monthly games pe contul PS Plus de Romania. Mai sunt si altii cu PS4 in situatia mea?

  7. #3027 SP
    Junior Member treft's Avatar
    Salutare tuturor

    Vreau sa imi fac si eu acest abonament pentru a putea juca online,insa nu am card bancar. Mai exista o alta varianta ?

  8. #3028 SP
    Member legokid220's Avatar

  9. #3029 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by treft View Post
    Salutare tuturor

    Vreau sa imi fac si eu acest abonament pentru a putea juca online,insa nu am card bancar. Mai exista o alta varianta ?
    Pentru cont facut pe Romania din ce stiu poti plati doar folosind card.

  10. #3030 SP
    Junior Member treft's Avatar
    Contul este facut pe Uk...

    ---------- Post added 19-01-2015 at 20:24 ----------

    Pai si perioada de vazabilitate este doar pe luni?

  11. #3031 SP
    Junior Member Shiro's Avatar
    Ai si pe o singura luna daca vrei mai putin. Sau...pe 1 an daca vrei ceva pe lunga durata si sa platesti o singura data pe an.

  12. #3032 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by treft View Post
    Contul este facut pe Uk...

    ---------- Post added 19-01-2015 at 20:24 ----------

    Pai si perioada de vazabilitate este doar pe luni?


    da, doar pe luni: 1-3-12


    si poti folosi linkul de la legokid, daca nu ai card. daca ai fi avut card puteai cumpara online la preturi mai bune de pe anumite situri.

  13. #3033 SP
    Junior Member bitsu's Avatar
    S-au anuntat cumva jocurile pentru februarie?

  14. #3034 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    cam devreme

  15. #3035 SP
    Junior Member treft's Avatar
    Diferente de pret semnificative? O sa incerc la Altex sa vad pe 12 luni cam cat ar costa....

  16. #3036 SP
    Member legokid220's Avatar
    la altex nu mai este 12 luni ps+. poate nu mai baga sau nu mai este pe stoc. dar costa 250 lei. iar pe cdkeys.com te ajunge in jur de 200 lei. (asta daca ai card) sau pe allromedia.com

  17. #3037 SP
    Junior Member cata89's Avatar

    Sal

    Am si eu o intrebare, cum pot activa trialul de 14 zile pt ps+?

  18. #3038 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Pe cdkeys e cel mai ieftin intotdeauna si e semnificativ fata de restul.

  19. #3039 SP
    Member sollo's Avatar
    Un cod trial ps+ pentru 14 zile, daca aveti. PM. Multumesc anticipat.

  20. #3040 SP
    Member nutzule's Avatar
    ai gratis pe psn

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts