From The Beginning
Transformarea lui Ellie
De grafica si alte detalii tehnice nu imi fac probleme.
Ma ingrijoreaza, in schimb, ca nu se aude absolut nimic despre comercializarea editiilor de colectie la noi in tara.
A zis userul media galaxy ca verifica asignarea pe tara, dupa care cel mai probabil le vor pune la vanzare.
Ellie edition n-o sa existe, iar Collector's o sa avem, probabil, in cantitati mai mici. Nu am inteles niciodata faza asta. Lanseaza mai nene o editie rara din care sa faci x numar de unitati, dar fa Collector's Edition oricate vrea omu, nu sa stea sa alerge dupa una si sa se oftice daca nu prinde.
Stiu, a zis asta in urma cu o saptamana. In aceasta perioada de timp, stocul pentru collector's edition s-a epuizat in mai toate tarile civilizate.
Exista stoc alocat si pentru noi,de exemplu,spider man ps4 col ed a fost epuizat in aprilie afara,la noi au inceput precomenzile in august.
Guys, stiti cand ajunge la Altex Collector's Edition? As vrea sa fac precomanda...
Edit: Sorry, am avut o pagina mai veche in cache, nu erau reply-urile de mai sus.
In opinia mea, statueta e chiar banala, ma asteptam la mai mult,dar tot o vreau, pentru ca e TLOU2...
Statueta de la Days Gone e ani lumina peste asta, si am prins oferta la 300 lei. Once in a lifetime deal.![]()
I know what you mean. Era mai OK cea exclusive de la Dark Horse dar e deja sold-out si cred ca a fost disponibila doar in US.In opinia mea, statueta e chiar banala, ma asteptam la mai mult,dar tot o vreau, pentru ca e TLOU2...
Statueta de la Days Gone e ani lumina peste asta, si am prins oferta la 300 lei. Once in a lifetime deal.
https://direct.darkhorse.com/product...2-ellie-statue
Collector's in stoc la amazon.de :
https://www.amazon.de/Last-Us-Part-I...s%2C222&sr=8-3
Am zis bine ca iese in mai
Sources: The Last of Us 2 Delayed To Spring
O sa avem TLOU 2 și Cyberpunk 2077 in primăvară deci... (dacă se adeverește ca va fi posticipată lansarea tlou2)
S-a confirmat acum - 29 Mai 2019
E și pe Twitter: https://twitter.com/Neil_Druckmann/s...251495425?s=19
And PlayStation Blog: https://blog.us.playstation.com/2019...to-ps4-in-may/
The Last of Us 2 Job Listing Asks for PC Experience, Has Some PlayStation Fans in an Uproar
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pai e foarte bine. E (exact ce tot spun de atata timp) doar pasul firesc pentru ce ne asteapta cu noua generatie de console, in care vom vedea din ce in ce mai putine exclusivitati, iar fiecare va avea un oarecare serviciu de streaming, chiar daca asta inseamna de pe consola ta sau de pe serverele lor.
Iar asta este efectiv urmatorul pas, daca omu tot se joaca pe PC/telefon/tableta prin streaming, jocul exclusiv, ei pot vinde si celor care vor sa joace pe PC si sa se joace cu setarile.
Nu prea inteleg de ce se supara lumea de asta ceva.
Pentru ca gamerii adevarati sunt mai de moda veche, treaba asta cu streaming service e pentru casuals, sau chiar aia care se joaca doar pe mobil si trebuie muls, si acolo sunt cei mai multi bani. Din partea mea sa porteze fiecare joc exclusiv pe PC ca nu asta e motivul pentru care cumpar consola.
^La mine fix asta e motivul. Și eu sper sa le porteze pe toate că să nu mai fiu nevoit să o cumpăr, prefer un PC pe care sa pot juca și de la Sony, și de la Microsoft, iar daca ajută Dumnezeu și de la Nintendo. Ar fi ciudat totuși să renunțe ei la principalul motiv pentru care ar merita cumpărată o consolă.
Man, n-ai sa vezi niciodata jocuri Nintendo pe alte platforme.Eu unul nici nu-mi doresc.
Pe PC ma joc jocuri mai serioase
Bookmarks