Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 150 of 171 FirstFirst ... 50 100 140 148 149 150 151 152 160 ... LastLast
Results 2,981 to 3,000 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #2981 SP
    Member BlackSnake's Avatar

  2. #2982 SP
    Junior Member brutusvmd's Avatar
    Fratilor , ce porcarie de consola ,,,,am achizitionat de curand un psv slm , cand umblu in meniu pot seta luminozitatea la ce nivel doresc eu, in schmb in timpul jocului nu merge setata la maxim,,,,cica cei de la sony au facut chestia asta pentru o durata mai mare a bateriei{ ar fi trebuit sa nu limiteze aceasta optiune, doar pentru asta exista incarcatoarele }

  3. #2983 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by brutusvmd View Post
    Fratilor , ce porcarie de consola ,,,,am achizitionat de curand un psv slm , cand umblu in meniu pot seta luminozitatea la ce nivel doresc eu, in schmb in timpul jocului nu merge setata la maxim,,,,cica cei de la sony au facut chestia asta pentru o durata mai mare a bateriei{ ar fi trebuit sa nu limiteze aceasta optiune, doar pentru asta exista incarcatoarele }
    Eu am varianta fat si nu am problema aia...

  4. #2984 SP
    Junior Member alessio87alex's Avatar
    Este vreo diferenta intre PS Vita PCH 2000 si PCH 2004? Eu mi-am luat PCH 2000 la oferta. Mersi!

  5. #2985 SP
    Junior Member brutusvmd's Avatar
    Quote Originally Posted by Snookerdog89 View Post
    Eu am varianta fat si nu am problema aia...
    right, dar ai si alt ecran.Lcd ul de pe slim este prost si se strica mult mai repede daca ar fi folosit la luminozitate maxima....asta este, ghinion pentru noi astia cu slim...

  6. #2986 SP
    Admin MonkY's Avatar
    PS Vita Isn't Dead: 3 Big Exclusives Still on the Way - deci ei spun ca nu a murit pt. ca vine Severed, Gravity Rush 2 si Persona 4: Dancing All Night? Hmm...

  7. #2987 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Persona 4: Dancing All Night care nici macar nu e un jrpg, e rhythm game. Au preferat sa scoata Persona Q pe 3DS only si Persona 5 pe PS3/Ps4. Gravity Rush 2 ar fi bine sa iasa poate anul asta pe ps vita, desi parca vad ca a apare pe ps4. Severed pare ok.

  8. #2988 SP
    Junior Member alessio87alex's Avatar
    Intrebare din partea unui newbie intr-ale PS Vita-ului: jocurile fizice nu ocupa spatiu in sine pe cardul vita nu? doar salvarile pe care le fac, etc..? Thanks.

    Am un card de 8 GB, dar daca se intampla asa cum banuiesc, e totul in regula

  9. #2989 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Nu ocupa spatiu pe card, jocurile fizice. Decat updateurile de la jocuri si salvarile ocupa spatiu pe card.

  10. #2990 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Ba ocupa, dar puțin. Cel mai mult am văzut silent hill care are 600 mb. Fără update-uri

  11. #2991 SP
    Junior Member brutusvmd's Avatar
    Quote Originally Posted by alessio87alex View Post
    Intrebare din partea unui newbie intr-ale PS Vita-ului: jocurile fizice nu ocupa spatiu in sine pe cardul vita nu? doar salvarile pe care le fac, etc..? Thanks.

    Am un card de 8 GB, dar daca se intampla asa cum banuiesc, e totul in regula
    theoretic, ar trebuie sa iti ajunga un card de 8 gb, eu am vreo 10 jocuri care imi ocupa intre 3 mb [god of war] , 13 mb fifa 15 si 540 mb killzone mercenary [ acestuia din urma I am facut update] si mai imi ramane sa bag si niste filme si niste muzica pe cardul de 8 gb

  12. #2992 SP
    Junior Member crowler21's Avatar
    #brutusvmd Cum bagi tu filme si muzica pe ps vita?

  13. #2993 SP
    Junior Member brutusvmd's Avatar
    Quote Originally Posted by crowler21 View Post
    #brutusvmd Cum bagi tu filme si muzica pe ps vita?
    Gasesti multe filmulete pe youtube, ca de exemplu:


    tot ce trebuie sa faci este sa copiezi pozele, muzica si filmele tale in folderele C:\Users\xxx\Pictures , Music respectiv Videos [ eu am windows 8], formatul filmelor sa fie neaparat mp4, gasesti o gramada de filme deja convertite pe filelist.
    inca ceva, sa ai instalat Content Manager Assistant for PlayStation®
    Content Manager Assistant for PlayStation�

    Apoi iti conectezi ps vita la pc si intri in content manager, copy content , pc to ps vita , selectezi ce vrei sa copii si asta i tot

  14. #2994 SP
    Junior Member crowler21's Avatar
    Ui,asta nu stiam ca se poate,merci fain

  15. #2995 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Tutorialul ala e valabil si pentru PS Vita Slim sau acolo nu mai e nevoie?

  16. #2996 SP
    Junior Member crowler21's Avatar
    E valabil pentru amandurora

  17. #2997 SP
    Junior Member crowler21's Avatar

    Mai are careva aceasta problema ?

  18. #2998 SP
    Member szabi90's Avatar
    Stiti cumva un service unde se reconditioneaza console PS Vita? In Cluj-Napoca poate ?

  19. #2999 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Tocmai am făcut ultimul update la ps vita si am sesizat o schimbare majora la remote play . Mult mai fluid pe standard , nu mai sacadează si calitatea e si buna . Chiar mulțumit . Daca următoarea consola Sony o vor face si mai buna din punct de vedere remote play eu ma declar mulțumit .

  20. #3000 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    Au scos youtube si maps in update-ul asta?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 150 of 171 FirstFirst ... 50 100 140 148 149 150 151 152 160 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts