Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Probleme la jocuri

  1. #1 SP
    Junior Member son1k's Avatar

    Probleme la jocuri

    Am intalnit urmatoarele probleme la GTA ChinaTown si Daxter.

    La GTA China Town este o mica problema. Atunci cand pui PSP in redeschizi PSP-ul din Standby, jocul da o erroare si trebuie sa il inchizi.
    Am mai intalnit o problema la jocul Daxter. Dupa ce faci prima misiune si te intorci la receptioner... va trebuii sa vb cu el si apoi te duci in lift. Problema este urmatoarea ! Usa liftului nu se deschide, ci doar se aude ca sa deschis dar defapt nu. Si nu ai cum sa intri

  2. #2 SP
    Junior Member soulwise's Avatar
    La Daxter , acolo trebuie sa te lasi in jos si sa intri pe sub o usa din lateral ca sa continui .

  3. #3 SP
    Junior Member son1k's Avatar
    Quote Originally Posted by soulwise View Post
    La Daxter , acolo trebuie sa te lasi in jos si sa intri pe sub o usa din lateral ca sa continui .
    Este un lift !
    Mentionez ca nu este nici o crapatura sau ceva incat sa te strecori. Revin mai incolo cu un link de pe youtube si voi mentiona minutul si secunda unde am eu problema !

  4. #4 SP
    Junior Member soulwise's Avatar
    Lasa liftul . Langa lift , pana sa ajungi la el se vad usile unor camere . Trebuie sa intri pe sub una dintre ele .
    Am avut si eu aceeasi dilema .
    Daca nu , deseara cand ajung acasa pun si eu jocul in PSP si vedem ce se poate face .

  5. #5 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by son1k View Post
    La GTA China Town este o mica problema. Atunci cand pui PSP in redeschizi PSP-ul din Standby, jocul da o erroare si trebuie sa il inchizi.
    ai cumva jocul original? daca nu ai jocul original cred ca asta e problema, ca incearca sa citeasca umd-ul si nu il gaseste...nu sunt expert in ale psp-ului, dar asta cred

  6. #6 SP
    Junior Member son1k's Avatar
    @soulwise uitete la minutul 7:29 pana la minutul 7:35 ... acea este problema !


    @dadu093 nu am original... luat dupa torrent. Si eu mam gandit si la varainta aceasta si la varianta ca ar putea fi defect...

  7. #7 SP
    Junior Member soulwise's Avatar
    Acum inteleg . Esti practic la sfarsitul nivelului .
    In acest caz , nu stiu ce sa iti zic . Mai incearca sau vezi poate nu ai facut tot ce trebuie pentru a termina nivelul .

  8. #8 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Probleme Site? By MonkY in forum Help Desk
    Replies: 1148 Last Post: 25-05-2023, 06:25
  2. Probleme pc By PumaS in forum Hardware
    Replies: 8 Last Post: 19-09-2011, 03:55
  3. Probleme cu un DvD... By Valeriozuzu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2011, 10:00
  4. Probleme By paunstefan in forum Software
    Replies: 2 Last Post: 20-09-2010, 21:13
  5. Probleme By bubu32 in forum Help Desk
    Replies: 4 Last Post: 04-03-2010, 22:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts