Buna seara .
Am un ps vita cu stic-ul analog stang defect . Inregistreaza miscarile numai inainte si inapoi nu inregistreaza dreapta si stanga .
Ma poate ajuta cineva cu vreun sfat ?
Buna seara .
Am un ps vita cu stic-ul analog stang defect . Inregistreaza miscarile numai inainte si inapoi nu inregistreaza dreapta si stanga .
Ma poate ajuta cineva cu vreun sfat ?
By maniacu in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
By daviddd in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
By gehaste in forum Microsoft Xbox 360
Bookmarks