Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Siren: Blood Curse

  1. #1 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

    Cool Siren: Blood Curse

    Am cateva intrebari legate de acest joc:

    1. Pe Europe nu exista inca un demo al jocului. Pot sa iau acest demo facandu-mi un cont pe USA?

    2. Exista versiunea de blu-ray a jocului sau doar cea care se poate downloada de pe internet?

    3. A jucat cineva jocul/demo-ul? M-ar interesa cateva pareri inainte sa ma hatarasc daca il cumpar sau nu.

    Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    1. Da, poti sa-ti faci cont, desi eu ultima oara nu vazusem demo nici acolo.

    2. Da, vezi la webpredator.

    3. N-am jucat, mea culpa...

  3. #3 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    OK multumesc pentru rapunsuri. Azi sper sa imi fac un cont de USA...Am tot amanat deoarece Soul Calibur 4 nu ma lasa sa mai fac nimic altceva.

  4. #4 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Maine imi ajunge o bucata de la webpredator, demo-ul mi s-a parut interesant, ce m-a deranjat a fost camera putin haotica dar nu e foarte deranjanta.

  5. #5 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Maine imi ajunge o bucata de la webpredator, demo-ul mi s-a parut interesant, ce m-a deranjat a fost camera putin haotica dar nu e foarte deranjanta.
    Ai luat demo-ul de pe USA cum spuneam mai sus?

  6. #6 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Da man, eu am luat demo-ul de pe USA. Cauta-l cu incredere ca e acolo. Joca-l inainte sa cumperi jocul, sa-ti faci o opinie, pentru ca multora nu le-a placut jocul... (mie mi-a placut! )

  7. #7 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Toata seria a fost bestiala mie mi-au placut la nebunie.

  8. #8 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    e creepy rau fratilor! dupa o noapte de joc va jur ca am avut cosmaruri!
    recomand 5.1 si dark room

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Poate faceti un user review

  10. #10 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Si eu l-as lua, dar parca n-as da atatia bani pt. 2/3h de gameplay...

  11. #11 SP
    Junior Member Mitzage's Avatar
    2/3h? Eu l-am terminat in aproximativ 10 ore deci ai ce juca. Si da, merita toti banutii.

  12. #12 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    10x 4 the info! O sa-l iau si eu atunci...

  13. #13 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am jucat demo-ul aseara. Desi controlul personajului e foarte ciudat pentru mine cel putin, grafica si atmosfera jocului sunt foarte frumoase. Nu m-am hotarat 100%, dar s-ar putea sa il cumpar.

  14. #14 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Controlerul nu e ciudat, cam asa erau survival-horror-urile mai demult, pana sa se treaca la era FPS... Ei doar au vrut sa redea feel-ingul acela... Cum dreaq sa te mai sperie ceva cand poti sa-i dai head-shot in no-time?

  15. #15 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    Si eu l-as lua, dar parca n-as da atatia bani pt. 2/3h de gameplay...
    nu are 2-3 ore ,cam o ora pe episod, uite aici review in care se spune ca are de la 12-16 ore si o nota buna iar cine vrea jocul aici o precomanda The Hut.com: Siren Blood Curse PS3
    http://ps3.ign.com/articles/896/896761p4.html

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts