Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Sony IPs: Ce ar trebui continuat si ce nu?

Voters
57. You may not vote on this poll
  • Uncharted

    43 75.44%
  • God of War

    32 56.14%
  • Gran turismo

    26 45.61%
  • Resistance

    9 15.79%
  • Little big planet

    11 19.30%
Multiple Choice Poll.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Sony IPs: Ce ar trebui continuat si ce nu?

  1. #1 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Sony IPs: Ce ar trebui continuat si ce nu?

    Am vazut un thread similar pe un forum din uk, s-au str�ns multe răspunsuri acolo, sunt curios care sunt răspunsurile voastre. Care sunt jocurile care ar merita o continuare pe consola actuala sau in viitorul apropiat pe "ps4"?
    Mai jos aveti părerea mea cu ce ar trebui si ce nu:

    Uncharted
    God of War
    Gran turismo

    Resistance
    Little big planet

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Toate, desigur! Desi as vrea sa vad mai multe IP-uri noi... nu zic PASS unui joc bun, chiar daca este la partea a 8-a.

    P.S. De ce nu ai facut poll?

  3. #3 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Sony IPs: Ce ar trebui continuat si ce nu?

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Toate, desigur! Desi as vrea sa vad mai multe IP-uri noi... nu zic PASS unui joc bun, chiar daca este la partea a 8-a.

    P.S. De ce nu ai facut poll?
    Tastez de pe telefon si nu prea ma descurc cu tapatalk, in trecut cand am cautat diferite threaduri cu opţiunea search imi afişa altceva decat ce scriam eu. Fă-l tu, te rog, dar lasa si threadul deschis!

  4. #4 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Uncharted ,desigur.Mai bine roaga un moderator sa adauge un poll ca nu cred ca sta nimeni sa numere cati au votat uncharted,gow sau gt.

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Done!

  6. #6 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Sony IPs: Ce ar trebui continuat si ce nu?

    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Uncharted ,desigur.Mai bine roaga un moderator sa adauge un poll ca nu cred ca sta nimeni sa numere cati au votat uncharted,gow sau gt.
    Pai ar trebui facut si cu ce nu mai merita o continuare

  7. #7 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Pai ar trebui facut si cu ce nu mai merita o continuare
    True,de aceea am ales doar Uncharted,restul ori nu ma intereseaza ,ori sunt de parere ca sunt terminate si nu mai necesita o continuare ,cel putin GOW a primit prea multe sequeluri si prequeluri si nu le vad rostul ,cred ca ar trebui sa scoata un IP nou.

  8. #8 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Am votat Uncharted (e cel mai bun IP aparut generatia asta, ar fi binevenita o noua aventura a lui Drake), Gran Turismo (seria e pe Playstation de la inceput, nu vad de ce ar renunta) si LBP (un IP foarte interesant si inventiv). Nu am votat God of War pentru ca sunt de parere ca ajung cele 6 jocuri (cu tot cu cel nou), daca mai continua ar putea sa strice seria si Resistance nu prea ma atrage.

  9. #9 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    eu spun sa puna IP-uriile actuale la naftalina vreo 4-5 ani si sa se axeze pe unele noi precum Beyond sau The Last of Us...ce-i prea mult strica...deja termenul de trilogie a devenit irelevant..

  10. #10 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Am Votat Uncharted si LittleBigPlanet! Restul mi se par destul de terminate...

  11. #11 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Infamous

  12. #12 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Uncharted pentru simplul fapt ca, atat timp cat au suficiente idei, ar putea fi continuat la infinit; Gran Turismo pentru ca este o serie ce a definit PlayStation de-a lungul timpului. Restul nu merita, inca un GoW si seria se duce de rapa, Resistance nu a prea avut succes la public, LBP ar putea fi totusi continuat, insa nu cred ca acest lucru se va intampla.

  13. #13 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Uncharted si Gran Turismo. La Uncharted daca ar renunta, nu as plange dar Gran Turismo e de la inceput asa ca slabe sanse sa renunte, oricum mai avem de asteptat mult pana la urmatorul Gran Turismo.

  14. #14 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu le-am votat pe toate pentru ca nu vreau sa le zic "pa" niciunuia . Dar daca ar fi sa aleg unul singur, neaparat GT5. N-ai cum sa "strici" un simulator de curse scotand cat mai multe parti, poate fi upgradat incontinuu si nu va avea parte de "povesti/idei rasuflate".

  15. #15 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Uncharted și Little Big Planet for me. Uncharted pentru poveste și persoanjele de care m-am atașat (și, de ce nu, plăcerea de a privi totul la el), și Little Big Planet pentru ideea mea de un platformer perfect pentru console.

  16. #16 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Am votat Gran Turismo ( deocamdata), e un simulator minunat , nu vor renunta la el .

  17. #17 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cu Resistance clar trebuie sa se opreasca. Cum a zis cineva mai sus, sa se axeze pe IP-uri noi, ca ne-am saturat si noi de acelasi lucru an de an.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 18 Last Post: 13-10-2020, 12:09
  2. Colet UK - Ro - prin ce ar trebui sa trimit ? By zinodaur in forum Offtopic
    Replies: 6 Last Post: 18-10-2013, 10:22
  3. Replies: 3 Last Post: 02-08-2013, 10:12

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts