Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 69 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast
Results 821 to 840 of 1366

Thread: Uncharted 3: Drake's Deception

  1. #821 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Update*: A SCEA representative reconfirmed to Game Informer these sales are shipped, not sold.

  2. #822 SP
    Junior Member higara's Avatar
    Buna baieti si fete, l-am luat si sunt nerabdator sa-l joc, daca o sa fie cel putin la fel de bun ca 2 atunci o sa ma felicit singur ca am dat banii pe el. Pana una ala poate ne intalnim la un mp.

  3. #823 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pana sa te feliciti tu, te felicit eu. Felicitari!!

  4. #824 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    AAAAAAAA, a aparut pe site la Media Galaxy AAAAAAAAAAAA
    Cum fac sa-l cumpar????
    Pretul e foarte bun, dar vad ca apare stoc epuizat
    MEDIA GALAXY | Uncharted 3 Explorer Edition PS3
    Pacat ca nu sunt in Romania ca eram deja in Media Galaxy.
    A reusit cineva sa afle ceva? Daca au avut pe stoc si s-a vandut?
    Sau daca urmeaza sa primeasca?

  5. #825 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Are legatura mare cu celelalte 2 din serie? as vrea sa trec din prima la partea a 3-a.

  6. #826 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    In afara de personaje nu are legatura cu celelalte din serie. Dar pierzi mult daca nu le joci si pe celelalte.

  7. #827 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Te rog sa incepi macar cu partea a 2-a..a se observa ca am scris te rog..ar fi chiar pacat rau de tot..in locul tau nu as juca direct 3-u` nici daca m-ar platii ! Deci cum ziceam ia macar U2, promit ca n-o sa regreti si asta o sa faca experienta din 3 mai placuta cu siguranta.

  8. #828 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Am incercat sa introduc online-passu pt multiplayer si imi zice ca nu e bun codu. Trebuie cumva introdus pe contu de us daca si jocu e varianta us? Daca introduc pe us mai pot sa ma joc de pe contu de uk?

  9. #829 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by MisterJuice View Post
    Am incercat sa introduc online-passu pt multiplayer si imi zice ca nu e bun codu. Trebuie cumva introdus pe contu de us daca si jocu e varianta us? Daca introduc pe us mai pot sa ma joc de pe contu de uk?
    Da. Da.

  10. #830 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Mai am foarte putin si termin Uncharted 1 si am ocazia sa joc cateva zile si U3-ul si nu vreau sa pierd ocazia de a-l termina.Chiar pierd ceva important daca las U2-ul la urma?

  11. #831 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Da.

  12. #832 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar



  13. #833 SP
    Member Mavone's Avatar
    C�nd ziceau băieții de la Naughty Dog că s-au folosit de 90% din puterea PS3ului �n timp ce făceau Uncharted 2 nu prea i-am luat �n seamă, dar odată cu venirea 3ului observ că au avut dreptate. Diferențele �ntre 2 și 3 sunt foarte mici, ca să nu zic inexistente și pe l�ngă asta, am �nt�lnit �n anumite momente c�teva buguri (și-n timpul cutscenesurilor și �n timpul gameplayului), buguri de care nu prea m-am lovit �n 2. De asemenea, nici mișcările personajului nu mi s-au părut a fi la fel de �artistice� precum �n precedentul.

    �n rest ce să zic. Mi-a plăcut dar nu m-a impresionat cu nimic. Maximul a fost atins de Naughty Dog cu Uncharted 2, care a fost ceva senzațional față de primul și c�nd zic �senzațional� mă refer la faptul că acest �action-shooter adventure� sau cum oți vrea să-l numiți, a reușit să seteze un standard pentru jocurile de acest gen, același standard pe care l-a setat Raiders of te Lost Ark pentru filmele de aventură. Din păcate 3ul nu a mai adus nimic nou și pe l�ngă asta, nu numai că nu a pus punct acestei �trilogii� (dacă o putem numi trilogie) dar a decis să elimine și anumite elemente din poveste, elemente ce fac parte din tiparul oricărui film de aventură respectat.

    De Multiplayer nu prea am ce să zic. E clar că jocul a fost creat pentru experiența oferită de Single Player. Este ok, este acolo dar nu excelează prin nimic.

  14. #834 SP
    Junior Member xtreemeboyy's Avatar
    stie cineva de unde as putea cumpara un lant ca si a lui drake?..nu vreau sa dau banii pe collector's edition doar pt lant

  15. #835 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Am terminat si eu U3. In mare de acord cu ce zice Mavone mai sus. A fost mai bun U2.
    Si nu stiu la ce s-o fi referit Naughty Dog cand au zis ca va fi deosebit la fizica apei, focului, fumului, etc?!
    Eu nu le-am sesizat mai deosebite ca in U2. Sau sunt asa de mici diferentele ca se vad cu greu.

    Nu stiu cati dintre voi au fost atenti la fizica apei din Red Dead Redemption.
    Am stat espre in loc si am admirato cu mare placere. As zice ca a fost un soi de semirealism.
    Mi s-a parut senzationala, cu doua clase peste U3.

    Dar totusi, U3 un joc deosebit. Sa dam Cezarului ce e al Cezarului.

  16. #836 SP
    Banned isis's Avatar
    Lasa ma ca il vedem si in 3D, poate acolo e miezu. Cum e atmosfera fata de U2? Cum e partea de shooting? Ca la 2 a fost aiurita rau, tragi cu mitraliera in cap si nu moare. Se vede ca ND se stiu la aventuri da n-au nici o treaba cu shooterele.

  17. #837 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Uncharted 2 mi s-a parut un joc putin mai finisat ( desi avea si el bug-uri). Daca ar mai fi stat si asta in productie cateva luni probabil ca s-ar fi simtit. Fizica focului si a fumului nu mi s-a parut ceva chiar deosebit, locurile in care au aparut erau foarte scriptate. In schimb fizica apei a fost poate putin mai buna decat in celelalte din serie, mai ales ca cei de la ND insista ca oceanul din joc e in real-time si nu urmeaza o traiectorie definita de ei. Dar in schimb nisipul din joc mi s-a parut superb. Bug-uri am intalnit dar nu ceva care sa ma faca sa restartez consola sau ceva de genu, nici scaderi de FPS nu am intalnit. Din punct de vedere grafic arata superb, dar mie mi s-a parut ca KZ2 si 3 au texturi mai bune ( doar texturi, nu modele, efecte etc..).
    Per total mi s-a parut mai bun decat 2-ul. Set piece-uri mai interesante, poveste putin mai buna, MP mai bun. La U2 mi-a placut mai mult setting-ul si felul in care se desfasoara povestea. Dar din punct de vedere tehnic e putin mai slab.

    Dar cu toate astea, Uncharted 3 nu poate sa ii ia locul lui U2 printre jocurile care mi se par cele mai bune ( unde se afla RDR si seria MGS). U2 o sa ramana asa cum l-am crezut pana acum si U3 e si el pe acolo. U2 e cel care o sa ramana cu reputatia si toate premiile GOTY primite, iar U3 nu stiu daca o sa poata sa il depaseasca in mintile gamerilor. Cel putin pt mine, daca Uncharted 2 ar avea nota 10, Uncharted 3 ar avea un 9.99.

    P.S.: Daca am gresit ceva imi cer scuze, sunt cam obosit si nu stau sa ma uit iar peste ce am scris.

  18. #838 SP
    Banned isis's Avatar
    Dar totusi, U3 un joc deosebit. Sa dam Cezarului ce e al Cezarului.
    Stai tinere sa il jucam si eu apoi te contrazicem sau aprobam Am primit jocul de la cryyo in stare impecabila, abia astept sa il joc. Sa vedem este sau nu mai bun decat U3.

  19. #839 SP
    Member Dasani's Avatar
    Quote Originally Posted by isis View Post
    Stai tinere sa il jucam si eu
    Stop right there...freeeeze.now giggle with it.

  20. #840 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    Coop Story Mode any1 ? vreau sa fac toate capitolele si n-am cu cine, numai cu incompetenti pic la online si mai voteaza si crushing
    PSN hans_landa344

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 69 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-04-2012, 22:42
  2. Replies: 0 Last Post: 06-04-2012, 09:22
  3. Uncharted 3: Drake�s Deception By darcangel in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 16-12-2010, 20:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts