Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 36

Thread: Atentie la promotii!!

  1. #1 SP
    Banned grama.leonard's Avatar

    Atentie la promotii!!

    pentru cei care vor sa-si achizitioneze console[ps3,xbox,wii] in carrefour eu ieri am vazut ps3 160 gb +uncharted 2 899ron.azi era xbox arcade la 899.gl in achizitionarea lor!

  2. #2 SP
    Member playgame's Avatar
    Intr-un catalog gasit e pe site-ul lor, ps3 + infamous e 999 ron. Super oferta!
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  3. #3 SP
    Member iUser's Avatar
    Wii Sports Pack - 650 RON
    PS3 250 GB + inFamous + Killzone 2 - 1399 RON

  4. #4 SP
    Member freezy's Avatar
    Acum o saptamana am luat si eu din carrefour o consola Wii Black la pretul de 700 ron

    Ce include:
    • consola Wii Black
    • Wii Remote Plus + Nunchuk
    • 2 jocuri - Wii Sport Resort si Wii Sport
    • 1 joc gratuit - Knockout Party
    • stand Wii
    Attached Images Attached Images 230738399.jpg wii-resort-sports-pack.jpg knockout-party-wii-0.jpg

  5. #5 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    PS3 320 GB Gran Turismo 5 bundle -1299 ron-Flanco

  6. #6 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    ba esti nebun?si eu am dat pe el 1599 ron acu o saptmana la domo ...

  7. #7 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    alarma falsa la Flanco...am fost azi la Flanco World in Afi Cotroceni si este de fapt 1399 ron(bundle GT 5)...nu 1299 cum scrie in pliant..
    P.S.Dar au un doua PS3-uri,un Xbox si un WII pe care le poti testa , bineinteles ca era plin de colorati care jucau Fifa..
    P.S.S.Unul dintre PS3-uri este conectat la un sistem driving cu scaun racing si Logitech Driving Force GT

  8. #8 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    tot e bine ...

  9. #9 SP
    Member mukiki's Avatar
    Va rog sa imi spuneti in ce carrefour ati vazut voi ps3 cu 999 lei sau 899 lei, eu tocmai am fost in vitantis si in grand arena si cel mai ieftin era 1399 lei, am mai vazut la altex cu fifa11 1299 lei.

  10. #10 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by mukiki View Post
    Va rog sa imi spuneti in ce carrefour ati vazut voi ps3 cu 999 lei sau 899 lei, eu tocmai am fost in vitantis si in grand arena si cel mai ieftin era 1399 lei, am mai vazut la altex cu fifa11 1299 lei.
    Pe site-ul lor carrefour.ro, in ultimu catalog, la pag 43 scrie 999 lei.

  11. #11 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    care catalog ca sunt pe diferite orase si in bucuresti sunt 4-5 carrefour

  12. #12 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Se refera la catalogul de jucarii.Oferta cu PS3+joc Infamous la 999 ron pe pagina 43,dreapta jos
    http://www.carrefour.ro/index.php?pg...og&catalog=007
    Nu cred ca vei mai gasi in nici un magazin Carrefour acest produs pe stoc.Mai repede cauti prin Flanco oferte asemanatoare

  13. #13 SP
    Junior Member Morph's Avatar
    S-au dus de mult alea la 999 . Am fost prin 5 carrefour si nicaieri nu mai aveau(asta in data de 21) . pana la urma am prins ultimu ps3 la 1,399 cu infamous si killzone 2

  14. #14 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Quote Originally Posted by Bitza View Post
    ba esti nebun?si eu am dat pe el 1599 ron acu o saptmana la domo ...
    Me 2 but i not mad.

  15. #15 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    De acuma chiar ca s-a dus cu promotiile.De acuma la anul sau in cel mai bun caz poate la Pastilol

  16. #16 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    nu neaparat..cei de la emag stiu ca au si pe 31 o promotie in fiecare ora...pe categorii de produse..

  17. #17 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Da, sigur, ca si anul trecut, cand toata seara de 31 si dimineata de 1, a fost cazut site-ul.

  18. #18 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Da, sigur, ca si anul trecut, cand toata seara de 31 si dimineata de 1, a fost cazut site-ul.
    Exact
    Tipic romanesc - pai daca te astepti sa ai trafic ai grija de server.
    Oricum, chiar daca n-ar pica, la ce foame de "oferte" e la romani oricum nu prinzi nimic.

  19. #19 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    S-au dus de mult alea la 999 . Am fost prin 5 carrefour si nicaieri nu mai aveau(asta in data de 21
    Pai am cautat prin carrefour de ma lua strechea pt un cadou de craciun si am luat unu de 160 la 1200 ron

    ---------- Post added 29-12-2010 at 05:41 PM ----------

    aaa si cn vrea stand vertical ps3 slim sa se duca la e-mag ca-l ia cu 44 ron+transport gratuit

  20. #20 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    Pai am cautat prin carrefour de ma lua strechea pt un cadou de craciun si am luat unu de 160 la 1200 ron

    ---------- Post added 29-12-2010 at 05:41 PM ----------

    aaa si cn vrea stand vertical ps3 slim sa se duca la e-mag ca-l ia cu 44 ron+transport gratuit
    am luat eu mai demult...dar la Media Galaxy au stand cu neon albastru la 59.9..ptr PS3 slim

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Atentie la stapanii prosti! By MonkY in forum Pets
    Replies: 31 Last Post: 17-05-2015, 07:05
  2. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  3. Atentie la cumparaturile pe shopto.net ! By muggs in forum Console Club
    Replies: 63 Last Post: 02-11-2010, 13:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts