Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Cateva nelamuriri despre PS3

  1. #1 SP
    Junior Member vlad77's Avatar

    Cateva nelamuriri despre PS3

    Miam cumparat si eu un PS3 si bine intzeles ca as vrea sa il modez!
    Am intzeles ceva din instructiunile care le aveti aici dar sunt si nelamurir.
    1)Am System Software 3.40 si cum asi putea sa il fac 3.41 cu updatu acela il bag pe stik si apoi?
    2)Dupa ce cumpar JailBreaku acela il bag direct si apoi scot cablu de alimentare il bag la loc, dau sa se aprinda apoi eject si isi face update singur?
    3)Eu asi vrea sa joc God of war 3 si se pare ca nu pot sa bag fisiere mai mari de 4gb.Dar chestia cu CrossOveru nu o inteleg ce cablu mia-r trebui ca sa transfer pe hdd ps3-ului.
    4)Ca sa fac CrossOver mia-r trebui internet ceva sau doar cablu acela si programu?
    5)Si ce ar trebui sa downloadez sa fac aceste lucruri ca ma confuza jos la download exemplu :
    - PS3 ftpserver 1.2.part 1 sau 2 sunt amandoua lafel? care e mai bun?Sau cu Roger part 1 sau 2 ce trebuie sa iau.
    Asi putea oare sa cumpar JailBreaku de aici?

    Scuze ca am pus atatea intrebari da sunt nelamurit sunt Noob la chestile acestea si asi vrea sa ma informez!

  2. #2 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dude invata sa scrii prima oara
    oricum esti sigur ca vrei sa faci asta? o consola sau un joc fara MP online isi pierde tot farmecul... eu zic sa te mai gandesti in plus gasesti jocuri ieftine SH la bazar si dupa il vinzi si iti cumperi altul. pentru modare apeleaza la http://www.consolegames.ro/forum/f41...-xbox-360-wii/ si vezi ca pe acest forum este interzisa pirateria asa ca ai grija despre ce vorbesti.

  3. #3 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Andrew , intentia ta este buna dar era suficient primul rand

  4. #4 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by vlad77 View Post
    Miam cumparat si eu un PS3 si bine intzeles ca as vrea sa il modez!
    Dar de ce "bine�nțeles", este obligatoriu să-ți modezi consola sau cum?

    Și AndRewqp are dreptate, bagă niște meditații la limba rom�nă!

  5. #5 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    vlad ignorai pe astia ca ei nu are consola ps3 da se baga in seama modeazatzi consola frate si baga jocuri la greu nu trebuie s-a fi fraier k restu d aici ei e invidiosi pe tine ca tu o sa te joci

    asta konteaza s-a joci dao naibi d limba romana k nu e important tu trebuie decat s-a te distrezi la maxim nu sati pierzi timpu cu gramatik si cu cumparatu jocurilor lasa fraieri sa munceasca si sasi cumpere jocuri originale

  6. #6 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ce e in neregula cu userii noi? Se pare ca nu vad un thread care-i mare, sticky si lucios...
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...te-un-raspuns/

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gasiti playeri online? Am cateva nelamuriri. By leumak in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 10 Last Post: 30-07-2013, 10:57
  2. Cateva detalii noi despre Uncharted 3 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 19-04-2011, 10:59
  3. Cateva detalii despre urmatorul Call of Duty By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 18-11-2010, 16:29
  4. Cateva detalii despre inFamous 2 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 23-07-2010, 08:49
  5. Cateva informatii noi despre FF Versus XIII By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 24-06-2010, 18:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts