Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Gasiti playeri online? Am cateva nelamuriri.

  1. #1 SP
    Junior Member leumak's Avatar

    Smile Gasiti playeri online? Am cateva nelamuriri.

    Salut, am cateva nelamuriri in legatura cu ps3, vreau sa stiu inainte de toate, se gasesc playeri online daca vreau sa joc de exemplu bf3 sau mw3 avand in vedere ca suntem din Romania? Cand jucati multiplayer jucati cu oameni din Europa? Credeti ca se va putea juca multiplayer pe ps4 la fel de usor?(cu un cont facut pe o adresa din uk pentru a plati plus-ul), credeti ca afecteaza cumva online-ul avand in vedere ca suntem din Romania? Se merita sa cumpar ps3 acuma sau mai bine strang bani pentru ps4?

    Stima si multumiri.

  2. #2 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Eu unul zic ca se merita sa achizitionezi un ps3 mai ales ca ai multe exclusivitati si o gramada de jocuri bune pe care le poti incerca

  3. #3 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Nu exista nicio problema privind jucatul online din RO folosind contul de UK (sau orice alt stat) , totul decurge normal , chiar daca suntem putin dati la o parte cand vine vorba de Store

  4. #4 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Nu am bf3 sau mw3, insa la celelalte jocuri (exceptie Twisted Metal) mereu am gasit playeri. Totusi iti trebuie un net decent, sa nu ai probleme. Ca shooter ce am jucat online (eu joc online mai mult co-op games cu prietenii) Resistance 3 si cel mai mult am asteptat 2 minute sa imi gaseasca meci.

  5. #5 SP
    Junior Member leumak's Avatar
    Ce intelegi tu prin net decent? Am 6bm la Click Net, e bun?
    Stima.

  6. #6 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    E ok. Am un prieten cu Romtelecom 1 mb. Pe langa faptul ca sta 5000 de ani la update-uri cateodata nu se poate conecta cu noi, random disconnect. La asta ma refeream.

  7. #7 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by leumak View Post
    Ce intelegi tu prin net decent? Am 6bm la Click Net, e bun?
    Stima.
    Recomand internet de la o alta firma. Numai de la Romtelecom NU! Incearca RDS,UPC etc... Am avut multe neplaceri cu Clicknet-ul

  8. #8 SP
    Junior Member leumak's Avatar
    La mine e destul de stabil, rar mi se intampla ca nu merge, singura neplacere e ca la 6mb net descarc doar cu 650kb, ai avut vre-o neplacere cand jucai multiplayer? Intreb pentru ca imi place foarte mult sa joc jocuri online si nu vreau sa-mi cumpar ps3-ul degeaba..

    ---------- Post added 30-07-2013 at 04:39 ----------

    1 mb intr-adevar , e putin.

    ---------- Post added 30-07-2013 at 07:05 ----------

    Actualizare: Mi-am bagat de 10mb azi, 10mb cred ca e destul..

  9. #9 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Pai vezi ca 10 Mbiti sunt de fapt 10/8=1,25 MBytes. Viteza reala este de 1,25 MB/s, deoarece se calculeaza in octeti, ci nu in biti. De aceea ai 650 kB/s viteza testata de tine.

    LE: cand auziti de nu stiu ce viteze de descarcare la net, impartiti la 8 ca sa va dea viteza reala de descarcare.

  10. #10 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Poti sa joci online, cumpara-ti consola fara griji. Poti juca BF3, COD, Killzone 3, Uncharted 3,...etc toate merg fara probleme, chiar le-am incercat zilele trecute din plictiseala cu niste prieteni online si au mers fara probleme. Vei juca preponderent in looby-uri din Europa, toate jocurile au matchmaking si cauta jucatori din tarile apropiate tie, nu o sa te puna sa joci cu americani sau asiatici.

  11. #11 SP
    Junior Member leumak's Avatar
    Da, mi-am dat seama , dobitocii, totusi e mai bine decat inainte.

    ---------- Post added 30-07-2013 at 08:58 ----------

    @Kobayashi Un raspuns de care aveam nevoie, multumesc !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Nelamuriri PayPal By klausn in forum Offtopic
    Replies: 21 Last Post: 03-05-2011, 12:23
  2. Playeri Severin By sensamur in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 2 Last Post: 20-02-2011, 22:05
  3. Cateva nelamuriri despre PS3 By vlad77 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5 Last Post: 21-12-2010, 10:23
  4. Jocuri PS3 2-4 playeri By Geonebun in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 20 Last Post: 06-02-2010, 10:37

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts