Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: PlayStation3. Putin ajutor!!!

  1. #1 SP
    Junior Member maximus88's Avatar

    Exclamation PlayStation3. Putin ajutor!!!

    Ma scuzati ca intreb si ca postez un thread pentru asta dar m-am gandit ca sa va intreb.
    Vreau sa imi achizitionez un playstation3 la mana a doua si as vrea sa il modez daca este modat. As vrea sa va intreb la ce sa ma uit sau ce sa caut pentru a cumpara o astfel de consola ca sa nu iau tzeapa. La xbox 360 nu am intampinat asemenea probleme si nu e asa de dificil.
    Sper ca ma puteti ajuta in acest sens. Va multumesc anticipat!!

  2. #2 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Nu prea ai cum sa intampini probleme,desi eu te-as sfatui sa iti cumperi unul nou,mai ales acum ca s-au mai ieftinit,astfel te poti juca si online,poti sa alegi un model slim,chiar daca-l cumperi la mana a doua..

  3. #3 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Daca il iei la mana a doua sa fie varianta slim sau super slim sa nu ai probleme. Daca vrei sa ti-l modezi, adio online pe psn.

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by maximus88 View Post
    Vreau sa imi achizitionez un playstation3 la mana a doua si as vrea sa il modez daca este modat.
    Eu sunt curios cum poti sa modezi o consola modata?!?
    Anyway, farmecul jocurilor actuale tine in mare parte de experienta online. De la multiplayer pana la updates, fixes, addons, dlc-uri, etc.

  5. #5 SP
    Junior Member maximus88's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu sunt curios cum poti sa modezi o consola modata?!?
    Anyway, farmecul jocurilor actuale tine in mare parte de experienta online. De la multiplayer pana la updates, fixes, addons, dlc-uri, etc.
    Aici am gresit eu, am vrut sa spun nemodata. Am vazut la cineva o consolaps3 slim modata in care tinea un cd original in tray si zicea ca poate sa joace si pe psn. Despre ce cfw este ?

  6. #6 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    A avut noroc. Nu te baneaza automat cand intri pe psn daca ai consola modata, dar in timp cine stie cand iti vine randul .

  7. #7 SP
    Member florent's Avatar
    @ Maximus88 , cea mai buna afacere o faci cu un PS3 slim de 120GB , e destul de fiabila, rece, silentioasa . Daca nu ai buget suficient poti sa iei si una FAT de 80GB , o sa se incinga mai tare , o sa fie mai zgomotoasa dar rezista 1-2 ani pana cand o vinzi mai departe .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Am si eu nevoie de putin ajutor :D By Gammrich in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 13-05-2015, 19:21
  2. Putin ajutor ? By jorjest in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 4 Last Post: 13-09-2012, 17:11
  3. Putin ajutor... By Luparu in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 20-11-2010, 20:02
  4. Putin ajutor By Danny14 in forum Offtopic
    Replies: 6 Last Post: 02-02-2010, 15:25
  5. Putin ajutor in Dreamwaver By siNcE in forum Software
    Replies: 3 Last Post: 17-01-2010, 01:15

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts