Intrucat se apropie... cu pasi repezi... am zis sa deschid un thread dedicat lui Resistance 2. Ce spuneti ? Eu unul am mari sperante de la el... mai ales din ce am vazut in ultimele trailere. Mai mult, m-a socat cat de bine arata versiunea PSP. Anyway, astept impresiile si parerile voastre.
P.S. Si pun si ultimele screenshoturi Resistance 2 related.



vreau rfom2

Sunt satul de shootere ca de mere padurete, insa pe asta cred ca il voi lua, pentru ca va fi nebunie on-line! (Sper...
)


....

Bookmarks