Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 5 of 16 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 309

Thread: Resistance 2

  1. #81 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by Tavitzu View Post
    r1 era un launch title si la animati/grafica nu statea bine , dar la design insomniac sunt printre cei mai buni
    de acord cu tine. uber feeling ce are jocu asta.

  2. #82 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mi-am luat Qore-ul conform caruia trebuia sa primesc Beta Key, dar nimic. Cine ma poate ajuta si pe mine, raman recunoscator.
    Multumesc.

  3. #83 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    pana maine trebuie sa primim key-urile , o parte or primit deja in weekend deci intre orele 19-00 ar trebui sa primim si noi daca nu mai devreme

  4. #84 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Nu stiu daca merg, incercati-le repede.

    GST2 - HAL5 - LEMS
    KLWN - SYEN - W5MS
    AL DI - ISGO - ED3S
    LOMP - EBOE - R3SA
    KLO0 -TZAK -9DLS

  5. #85 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Tekken View Post
    Nu stiu daca merg, incercati-le repede.

    GST2 - HAL5 - LEMS
    KLWN - SYEN - W5MS
    AL DI - ISGO - ED3S
    LOMP - EBOE - R3SA
    KLO0 -TZAK -9DLS
    Not anymore.... le-am incercat acum 5 minutele. Not working.

  6. #86 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    As fi putut lua unul de la IGN daca porcaria aia de Gamespy Comrade mi-ar fi mers. Imi tot dadea eroare cu ala Send Error Report bla bla. Porcarie.

    Ce e misto cu beta la R2 e ca merge sharuit, fata de altele ( LBP de exemplu ).

  7. #87 SP
    Admin MonkY's Avatar
    LBP beta a expirat de ceva timp...

  8. #88 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Stiu asta. Ce vroiam sa zic ca spre deosebire de LBP Beta, Resistance 2 Beta poate fi shareuit. Pe cand cel de la LBP nu putea fi.

  9. #89 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Sunt putine, dar poate aveti noroc. Daca primesc il voi da cuiva de pe forum.
    Resistance 2 on PlayStation 3 Features: Big F'n Giveaway! Resistance 2 Beta Codes - GameDaily
    Mai dau coduri si Joystiq, dar nu am gasit link-ul precis.

  10. #90 SP
    Manager paul's Avatar
    Scrie acolo in linkul tau istrategie de Joystick.
    Joyswag: Resistance 2 beta codes - Joystiq

  11. #91 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Nu am fost foarte atent. Mersi de completare.

  12. #92 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    nu stiu de ce imi da eroare mereu cand vreau sa intru intr'un meci sau sa creez , am dat un boot la ps3 sper sa rezolve problema

  13. #93 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Am primit si eu un beta key direct de la Sony. Hooray.

  14. #94 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    ok in 5 min eu o sa vandalizez ps3-u daca nu imi merge onlinu ce naiba are Boot la router/boot la ps3/ alt user/delete save data etc am incercat mai tot

  15. #95 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Am primit si eu un beta key direct de la Sony. Hooray.
    pai ce ai facut?

  16. #96 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    S-a inregistrat pe Playstation Underground. Si eu am primit si cum nu ma prea intereseaza beta-ul o sa ofer aici keyul. Primul care da PM il primeste.

  17. #97 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Am primit si eu de pe Playstation Underground...am deja R2 Beta asa ca cine doreste un key pm me !

  18. #98 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Ofer doua coduri pentru Beta. Unul mi-a venit pentru contul de UK si celalalt pentru contul de US. Cine are nevoie PM!

  19. #99 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    istrategie, unde te-ai inregistrat pentru UK ? Ca eu stiam numai pentru US ca trebuia sa ne inregistram mai demult.

  20. #100 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pe acelasi site, myresistance. Oferta cu cele doua key-uri este inca in picioare. Nu am dat nici unul!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 16 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-07-2011, 08:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts