Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 145

Thread: CGR - BC2

  1. #1 SP
    Member omudinmultime's Avatar

    CGR - BC2

    Ok, aici se v-a discuta despre Bad Company 2, asa ca incepeti prin a impartasi primele pareri despre el, si va rog spuneti-mi ce contine VIP code-u care vine cu jocul.
    De acuma toate jocurile noi care apar incepand cu BC2 le voi juca pe contul de uk: m_o_b_u <--add me!

  2. #2 SP
    Member Painkiller's Avatar
    se pot face clanuri in bc2?

  3. #3 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Sincer nu stiu, dar si daca nu se pot, clan tag sigur poti sa-ti pui si atunci ai friends list-u care teoretic poate fii un fel de clan list, pana la urma...

  4. #4 SP
    Member ramusg's Avatar
    Quote Originally Posted by Painkiller View Post
    se pot face clanuri in bc2?
    Nu se pot face clanuri dar se poate pune un clan tag, la faza asta este pe minus jocul, despre joc pot sa spun ca este unul f reusit, grafica de exceptie, gameplay solid, bun de pus la "rana". Nu stiu cum o sa ma impart intre el si MAG pt ca imi plac amandoua cu aceasi masura.

    Vip-codul iti deblocheaza 2 harti noi, una dintre ele fiind conceputa pt kilareala in amurg ( timp de noapte), daca ai si Limited ed. iti deblokeaza automat unele arme si perk-uri dar asta doar cand o sa mearga store-ul ( marea teapa de la EA).

    Sper sa avem cat mai multi din clanul CGR-MAG care sa joace si BBC2 in paralel.Multa bafta la razbel.Barbatii fara un pic de kilareala nu pot sa traiasca, fire salbatica.

  5. #5 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    nu se fac clanuri , doar clan tags. omuldinmultime - m_o_b_u cu underline-urile astea ?

  6. #6 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    nu se fac clanuri , doar clan tags. omuldinmultime - m_o_b_u cu underline-urile astea ?
    Din pacate, DA , ca erau luate toate restu variantelor....

  7. #7 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    ce-ar fi domnul kepzy si domnul m_o_b_u sa ne intelegem si sa mai aducem un membru sa punem de un squad sa jucam seara impreuna. daca tot am inceput cu MW poate continuam si aici. eu de ex. am intrat aseara si toate echipele romanesti erau ocupate si m-a bagat jocul in echipa adversa. va dati seama ca am fost carne de tun. dar cand ai niste coechipieri parca e altfel.

  8. #8 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Eu nu am jocul inca, dar trebuie sa imi vina in zilele astea, poate am noroc si apare azi...cine stie.

  9. #9 SP
    Member ramusg's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    ce-ar fi domnul kepzy si domnul m_o_b_u sa ne intelegem si sa mai aducem un membru sa punem de un squad sa jucam seara impreuna. daca tot am inceput cu MW poate continuam si aici. eu de ex. am intrat aseara si toate echipele romanesti erau ocupate si m-a bagat jocul in echipa adversa. va dati seama ca am fost carne de tun. dar cand ai niste coechipieri parca e altfel.
    Ok, eu as propune ca oferta s-o inmanam lui G-XtremE, el fiind membru si in CGR-MAG.

  10. #10 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Ok, eu as propune ca oferta s-o inmanam lui G-XtremE, el fiind membru si in CGR-MAG.

  11. #11 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    care e clasa voastra preferata ? eu daca atac iar inamicul nu dispune de tancuri sau elicoptere, prefer clasa assault. dar daca ma apar sau inamicul are vehicule d-astea, atunci merg pe engineer. mai am putin pana deblochez ceva mai bun ca rpg-ul. rpg-ul e prea matematic ...trebuie sa stai, sa aproximezi, ca sa poti dobora un elicopter care se misca. La tancuri e mai simplu. singura clasa cu care nu am jucat deloc e medic. m-a indepartat machinegun-ul ala cu tinta aia odioasa.

  12. #12 SP
    Member ramusg's Avatar
    Eu prefer assault dar cred ca o sa ma "specializez" si pe medic, ne trebuie unul in squad cu toate ca si eu urasc LMG-ul. Mob-ul cred ca o sa joace lunetist.O sa schimbam clasele in functie de nevoie.

    Acum , pe langa subiect, vreau sa va spun ca ma uit la ce postez si parca am devenit un pustan de 14 ani. Dependenta de consola devine din ce in ce mai mare, grea "boala" asta dar si frumoasa

  13. #13 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    e adevarat. MW2, Mag si BC2 mi-au trezit sentimente ca pe vremuri cand jucam gta 1, starcraft, age of empires 1 , quake 2 , unreal sau counter-strike. au trecut anii dar pasiunea pt jocuri nu. spre disperarea jumatatii mele . incerc totusi sa nu fiu obsedat.

    apropo de jumatate, cred ca ar fi prima care s-ar inscrie intr-o asociatie gen "ucideti consolele"

  14. #14 SP
    Member ramusg's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    e adevarat. MW2, Mag si BC2 mi-au trezit sentimente ca pe vremuri cand jucam gta 1, starcraft, age of empires 1 , quake 2 , unreal sau counter-strike. au trecut anii dar pasiunea pt jocuri nu. spre disperarea jumatatii mele . incerc totusi sa nu fiu obsedat.

    apropo de jumatate, cred ca ar fi prima care s-ar inscrie intr-o asociatie gen "ucideti
    consolele"
    Ar face pereche buna si cu sotia mea

  15. #15 SP
    Member muski's Avatar
    Sa iau si eu jocul? Poate cu timpul ma prinde multiplayerul....... am f f multi prieteni care il au si as juca si eu cu ei

  16. #16 SP
    Member ramusg's Avatar
    Merita. BBC2 si MAG sunt cele mai bune si reusite jocuri de acest gen. Eu nu mai cumpar nimic pana la Killzone 3. Vreau sa vand MW2, cunoasteti pe cineva interesat de camping si maraton pro ?

  17. #17 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Merita. BBC2 si MAG sunt cele mai bune si reusite jocuri de acest gen. Eu nu mai cumpar nimic pana la Killzone 3. Vreau sa vand MW2, cunoasteti pe cineva interesat de camping si maraton pro ?
    As dori sa cumpar doar single playerul de la MW2, cu cat il dai?

    ---------- Post added 12-03-2010 at 09:06 PM ----------

    In alta ordine de idei, mie mi-au trebuit in seara asta 15 minute sa fac spumele necesare ca sa ies din BC2. Nu inteleg care-i faza, doar apare maaare cheia pe harta cand ai inginerul langa vehiculul tau. Blindatul mai are 20% viata, eu cu aparatu in brate in spatele lui, soferul decide ca cel mai bine ar fi sa scape cumva mergang fix in mijlocul grupului de inamici. Moare blindatul si oamenii din el, raman si eu descoperit, amiiiin.

    Alllways face teh enemy when in a tank

  18. #18 SP
    Member muski's Avatar
    Daca ma hotarasc pana luni sa iau si eu BC2 poate facem un squad ceva... , sa vad ca nu stiu sigur daca sa il iau sau nu....

  19. #19 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by muski View Post
    Daca ma hotarasc pana luni sa iau si eu BC2 poate facem un squad ceva... , sa vad ca nu stiu sigur daca sa il iau sau nu....
    Buy buy buy

  20. #20 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by muski View Post
    Daca ma hotarasc pana luni sa iau si eu BC2 poate facem un squad ceva... , sa vad ca nu stiu sigur daca sa il iau sau nu....
    n are cum sa ti para rau ca l iei

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts