Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Probleme Black Ops

  1. #1 SP
    Member pufy's Avatar

    Probleme Black Ops

    Salutari,de curand am cumparat noul COD si se pare ca are o tona de probleme cel putin la mine
    Vroiam sa stiu cati dintre voi ati patit asta

    -Sa te deconecteze si sa-ti dea sign out cand joci(pb asta o am aproape in fiecare zi si nu inteleg de ce,kz2 si mw2 merg perfect fara sa ma deconecteze),de multe ori se intampla la finalul unui meci

  2. #2 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    ia-ti xbox dude!

  3. #3 SP
    Member pufy's Avatar
    da uhm...are rost sa-ti mai zic ca de la xbox am trecut la ps3 si dupa sa-mi zici ce greseala mare am facut?

  4. #4 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    toti avem probleme pe ps3.
    nu ai nimic de facut decat sa astepti sa il patchuiasca cineva (bineinteles ca nu se va intampla)
    ramane sa iti ei iar xbox

  5. #5 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Ma ia cu ulcer de la raspunsuri de genul asta. O fi in gluma, n-o fi in gluma, dar cum anume l-ai ajutat cu problema lui, spunandu-i sa-si schimbe consola cu totul?

    Pufy, daca te referi la problemele de conexiune la care iti apare pe ecran un cablu care se deconecteaza, asta o cam patim toti pe PS3 (se pare ca XBOX-ul e facut din aur si nu are vreo problema, ever, cu nici un joc), unii mai mult, altii mai putin. Eu am inceput s-o patesc dupa ultimul patch Black Ops

  6. #6 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    nu e facut din aur xbox-ul ci doar ca noi muritorii de rand cu xbox platim pentru serverele de live.

  7. #7 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Ps3-ul in sine n-are nicio vina, injuratii pe cei care sunt raspunzatori de servere.

  8. #8 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Exact. Este ca un abonament pentru masina. Platesti, ai asistenta 24/7, hotline, GPS tracking, etc. Nu platesti...well, stai in ploaie, chiar daca ai aceeasi masina. Oricum, pe mine ma mira ca INCA lumea nu stie ca daca vrei sa joci COD, joci pe Xbox360.

  9. #9 SP
    Member pufy's Avatar
    Ok o sa-mi cumpar special un xbox(din nou) ca sa pot juca COD,nu pricep daca ruleaza mai bine pe 360 din moment ce am citit pe net ca si cei cu xbox au probleme asemanatoare?

    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Pufy, daca te referi la problemele de conexiune la care iti apare pe ecran un cablu care se deconecteaza, asta o cam patim toti pe PS3 (se pare ca XBOX-ul e facut din aur si nu are vreo problema, ever, cu nici un joc), unii mai mult, altii mai putin. Eu am inceput s-o patesc dupa ultimul patch Black Ops
    Nu ma refer la a cea problema,pe mine efectiv ma scoate de pe net,"you have been signed out"

  10. #10 SP
    Junior Member laptarul's Avatar
    Nu cred ca era nevoie de un topic nou pentru asta. Oricum problema e probabil de la un router de al tau sau alte setari legate de retea

  11. #11 SP
    Member pufy's Avatar
    Nu am gasit alt topic,de aceea am facut unul nou,problema nu este de la router te asigur deoarece orice altceva joc online nu ma deconecteaza

  12. #12 SP
    Member freezy's Avatar
    Uite man AICI

  13. #13 SP
    Member pufy's Avatar
    imi cer scuze atunci,se poate inchide

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  2. Black Ops By Muhahaxs in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 21-12-2010, 10:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts