Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Playstation3 de la amanet

  1. #1 SP
    Junior Member Muhahaxs's Avatar

    Playstation3 de la amanet

    Salut se merita sa cumpar o consola ps3 de la un amanet e sigilata in ambalaju iei propriu o vinde omu cu 700 de lei si cu 2 jocuri gta4 si rezident evil 4 parca nu mai stiu sigur care rezident evil ,consola nu prezinta garantie decat proba care o facem atunci ce ziceti se merita ?
    P.S. care ar fi aspectele la care ar trebui sa ma uit in astfel de conditii sa nu ma tzepuiesc multumesc

  2. #2 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Viiioool!!

  3. #3 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Daca o vinde cu rezident evil nu te tzepuiesti ...

  4. #4 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    intreaba-l unde sta si cum il cheama ca de se strica ii spui lu mana si te duci cu politia la el la usa

  5. #5 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    da, se merita.
    trebuie sa te uit la parte fizica,daca merg jocurile pe ea si daca se conecteaza la PSN (PlayStation Network).

  6. #6 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Bitza View Post
    da, se merita.
    trebuie sa te uit la parte fizica,daca merg jocurile pe ea si daca se conecteaza la PSN (PlayStation Network).
    Un raspuns serios, restul bat campii. De ce nu ma mir!
    Eu as lua-o ieri, numai sa fii atent la aspectele care le mentioneaza Bitza.

  7. #7 SP
    Junior Member Muhahaxs's Avatar
    am cumparat-o ieri seara si merge perfect nu sunt probleme jocurile merg pe net merge m-am conectat de un singur aspect nus eu la murit nu ar trebui sa aibe si wierless ? pe cablu am conectato dar pe wierless nu i-am dat de cap nu am gasit optiunea thx for the feedback

  8. #8 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Muhahaxs View Post
    am cumparat-o ieri seara si merge perfect nu sunt probleme jocurile merg pe net merge m-am conectat de un singur aspect nus eu la murit nu ar trebui sa aibe si wierless ? pe cablu am conectato dar pe wierless nu i-am dat de cap nu am gasit optiunea thx for the feedback
    da, ar trebui sa aibe. orice model de PS3 are wireless. incearca acest guide PS3™ | Internet Connection Settings (wireless connection)

  9. #9 SP
    Junior Member Muhahaxs's Avatar
    gata sa traiesti 1000 de ani thx

  10. #10 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Eu as lua-o ieri
    Wtf?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts