Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 49

Thread: FEAR 2:Project Origin

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    FEAR 2:Project Origin

    FEAR 2: Project Origin este sequelul jocului FEAR,un FPS horror ce s-a bucurat de un succes relativ.Maine se va lansa si un demo pe Playstation Store.Jocul trebuie sa se lanseze pe 10 februarie,urmand sa fie disponibil pe PC,PS3 si Xbox360

  2. #2 SP
    Member DraZziW's Avatar
    primul l`am jucat pe PC si chiar mi`a placut, sper ca si asta sa fie reusit

  3. #3 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    am jucat demoul, jocu este frumos dar iese prea aproape de killzone 2 si rezident evil

  4. #4 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    e pe live demo-ul?

  5. #5 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Demo-ul este valabil doar celor care au cumparat Qore.

    Jocul este o mare porcărie, din punctul meu de vedere... Foloseste un "cliche" foarte neconventional. Grafica nu este cu foarte mult �mbunătățită față de versiunea anterioară. Sistemul de "speriat" maimuțe a rămas același. Sunete a la "The Ring" exact c�nd nu te așteți și aceași poveste penibiă �n căutarea fetiței minune.

  6. #6 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by ciypriyan View Post
    e pe live demo-ul?
    Demoul apare maine,ei l-au jucat pentru ca au luat Qore,si acesta continea si demoul

  7. #7 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    aha , thanx/

  8. #8 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Demo-ul este valabil doar celor care au cumparat Qore.

    Jocul este o mare porcărie, din punctul meu de vedere... Foloseste un "cliche" foarte neconventional. Grafica nu este cu foarte mult �mbunătățită față de versiunea anterioară. Sistemul de "speriat" maimuțe a rămas același. Sunete a la "The Ring" exact c�nd nu te așteți și aceași poveste penibiă �n căutarea fetiței minune.
    fratioare vorbeste gura fara tine,stai calm
    iauzi si tu nu este foarte imbunatatit fata de versiunea anterioara :doh: :doh: :doh:

    esti cam ironic ,
    tu esti genu : 1 milion de persoane ii dau nota de 9 sau 10 iar tu spui ca e penibil si nu i-ai da mai mult de 5 dupa cum vorbesti ,oare eu ca si cumparator care deja ii voi face precomanda zilele acestea pe cine sa cred ?
    Cu siguranta nu pe tine

  9. #9 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    emptysilence - Mai ușor cu flame-ul, că nu suntem la piață aici. Nu ești "fratioare" cu mine, că nu am m�ncat din aceași farfurie.
    Părerea mea este una personală. Nu mă interesează părerile altora și nici notele de 9 și de 10 care le dau alții pentru un joc neapărut �ncă. Eu nu pot să-mi dau seama cu ce te deranjează că părerea mea este ieșită din patern-ul observat pe net catalogat ca "wow" av�nd in vedere notele de 9-10 pe care le-ai văzut tu.
    Am jucat demo-ul și asta este impresia care mi-a lăsato. Mă condamni pentru asta?

    Cut the crap.

    Și succes cu precomanda.

  10. #10 SP
    Member psycho-07's Avatar
    nu a aparut pe store , nu trebuia sa apara astazi?

  11. #11 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Nici nu l-au updatat inca. Ai rabdare!

    Gata si cu demo-ul! E foarte bun jocul!

  12. #12 SP
    Member psycho-07's Avatar
    tare urat mai e, grafica slaba se vad armele naspa parerea mea e indentic cu fear 1 cu exceptia sangelui

  13. #13 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Am jucat si eu demoul si mi se pare bun

  14. #14 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    slab dupa mine ... ca un joc de copii mici cu un fel de tomate care explodeaza. pare facut in graba, numa asa sa fie.

  15. #15 SP
    Member psycho-07's Avatar
    ma asteptam sa se vada mai bine armele zici ca sunt jucari

  16. #16 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mi se pare mie sau sunetul la jocul acesta e de toata jena? Cand tragi cu shotgun zici cae prastie. De grafica nu mai vorbesc, foarte slab.

  17. #17 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sunt de aceeasi parere cu Raskolnikov, grafica mi se pare foarte invechita. In afara de sclipici si blur nu e nimic nextgen, mai ales spre finalul demo-ului, este foarte slaba.
    Despre sunet nici macar nu merita sa mentionez, mai bine jucam cu boxele stinse.

  18. #18 SP
    Member Imperatore's Avatar
    fail

  19. #19 SP
    Member andreips3's Avatar
    Nici pe mine nu m-a impresionat cu nimic. Pacat, primul joc din serie mi-a placut foarte mult. A fost primul joc horror pe care am avut rabdare sa-l termin.

  20. #20 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Demo-ul este valabil doar celor care au cumparat Qore.

    Jocul este o mare porcărie, din punctul meu de vedere... Foloseste un "cliche" foarte neconventional. Grafica nu este cu foarte mult �mbunătățită față de versiunea anterioară. Sistemul de "speriat" maimuțe a rămas același. Sunete a la "The Ring" exact c�nd nu te așteți și aceași poveste penibiă �n căutarea fetiței minune.

    Se pare că aveam dreptate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. F.E.A.R 2 Project Origin Videos By Bobby in forum Videos
    Replies: 24 Last Post: 09-09-2009, 11:05
  2. F.E.A.R. 2: Project Origin By Sanjuro in forum Jocuri PC
    Replies: 19 Last Post: 07-04-2009, 00:07
  3. Replies: 3 Last Post: 10-09-2008, 00:37
  4. Project Origin Hands-On By Donely in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 10-08-2008, 15:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts