Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 41 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 802

Thread: PSN Games!

  1. #1 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar

    Talking

    Un thread despre jocurile de pe PSN... Ce jucati, ce planuiti sa achiztionati si ce recomandati?

    Eu momentan joc 1942. Super joc, il recomand oricui ii plac joacele mai vechi, tip arcade. Daca il mai are cineva, sa spuna sa incingem un co-op!

    In 2-3 zile apare Bionic Commando Rearmed, anybody for on-line co-op?

  2. #2 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    ce ma enervez...am 3 card-uri si nici unul nu este acceptat pe psn. ori am ghinion ori sunt bou si nu stiu sa introduc informatiile cum trebuie

  3. #3 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    bc rearmed este fantastic! mi-a adus aminte de green beret...

    ma poate ajuta cineva sa il cumpar? de pe psn jp

  4. #4 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    stiu ca se ocupa Catallin de asa ceva pt un mic comision. da un search pe user base si da-i un PM

  5. #5 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    A aparut si pe US.

  6. #6 SP
    Member Catallin's Avatar
    Da, pot sa te ajut daca nu reusesti sa cumperi de pe PSN, dar doar de pe US nu de pe JP sau UK. Am sa deschid la publicitate un thread in acest sens pentru a pune toate detaliile acolo. Eu am tot vazut ca ar fi aparut Bionic Commando, am intrat pe store si nu era... Si eu il vreau neaparat. A, MK2 daca joaca cineva sunt amator de asa ceva

  7. #7 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    Recomand High Velocity Bowling super distractiv , mai am de pe PSN si tekken, go ski, si locoroco.

  8. #8 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Multe jocuri de pe PSN sunt foarte adictive.Acum si cu trofeele chiar nu mai ai scapare.Am bagat in disperare la Eden si Stardust.Mai ca nu mai am timp de jocurile pe disc,unele neterminate altele neincepute

    PIXEL JUNK EDEN-e ok avand in vedere ca are si suport trophy
    STARDUST-idem
    PAIN-plictisitor in 30min,poate trophy ii va oferi rejucabilitate
    PIXEL JUNK MONSTERS-foarte misto
    BIONIC COMANDO REARMED-cel mai tare de pe psn
    BOWLING-plictisitor rau,l-am luat sa mai joc cu gagica
    LOCO ROCO-naspa,gameplay ul nu are nici o treaba cu varianta de psp cum am crezut initial
    POKER-nu mai ai scapare on-line,am jucat nopti intregi si as mai fi jucat insa mai am si altele de facut/jucat

    Ce ar trebui sa apara,astept cu nerabdare Puzzle Quest: Challenge of the Warlords care l-am jucat pe psp si 360 si e foarte tare si EXIT.Am mai auzit de Braid povesti frumoase,sa vedem daca ajunge si pe ps3.

  9. #9 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Nu stiu ce va place la Bionic Commando, eu nu il agreez deloc.
    De pe PSN joc: Commandos 3, Stardust si 1942.Din pacate PSN-ul nu are varietatea XBL-ului, unde majoritatea sunt joculete bune.
    Puzzle Quest ar fi super, si mie imi place la nebunie.

  10. #10 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Bionic Commando e un clasic. Si acum... si acum il fac 3D.

    In orice caz, am si eu cateva jocuri de PSN. Mortal Kombat 2, Loco Roco Cocoreccho, PAIN, Battlefield: Wolf of the Commando 3, si Super Stardust HD. Si as mai vrea sa iau Ratchet and Clank: Quest for Booty si Street Fighter Alpha.

  11. #11 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Caut pe cineva pt un schimb de jocuri psn,mai exact am nevoie de poker si de 1942,ofer ratchet quest for booty si locoroco.

    P.S. As mai face trade si cu siren.....

  12. #12 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Si cum ai vrea sa faci asta mai exact?

  13. #13 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post
    Si cum ai vrea sa faci asta mai exact?
    E foarte simplu, se face schimb de psn id info: email si password.
    Fiecare se logheaza pe contu celuilat, la download list de pe psn store si downloadeaza jocu dorit. Fiecare joc achizitionat, se poate downloada de 5 ori.

  14. #14 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Eu mi-am luat Elefunk, si e destul de marfa pt doar 5$. E challenging fara sa fie prea dificil, si are si un mod hotseat, in care fiecare jucator smulge cate o piesa pe principiul Jenga.

    BCR l-am luat pe Xbox, ca nu aveam PS3 pe vremea aia (ca am asteptat modelul de 80GB cu DS3). Am fost foarte entuziasmat din trailere, dar dupa ce l-am luat am jucat 4 nivele si m-am oprit. Nu-mi place ca progresia in nivel nu se desfasoara doar side-scrolling, de la stanga la dreapta, si devine putin haotic si fara sens la un moment dat, nu mai stii pe unde sa te duci. Pe urma ajungi la boss, si apropo bossi sunt ft bine realizati din fericire, insa pierzi toate vietile pana descoperi oarecum cum functioneaza sa-l bati.

    (Parca eram in WoW la raidurile cu Last Resort unde stateam saptamani intregi sa descoperim cum sa trecem de prima faza la un boss nou pe care nu-l mai batuse nimeni.)

    Dupa care tre sa reiei intreg nivelul ca sa ajungi iar la boss, unde most probably o sa pierzi toate vietile si de data asta. Abia din a 3a incercare, dupa multe frustrari in a replaya nivelul again and again, sa zicem ca reusesti sa-l termini. Apoi pe map esti atacat din nou in elicopter, si urmeaza acel nivel identic iar.

  15. #15 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Da, e frustrant, insa e excelent realizat!

  16. #16 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    E foarte simplu, se face schimb de psn id info: email si password.
    Fiecare se logheaza pe contu celuilat, la download list de pe psn store si downloadeaza jocu dorit. Fiecare joc achizitionat, se poate downloada de 5 ori.
    Eu nu stiu cine v-a bagat chestia asta in cap. Se poate downloada de cate ori vrei, doar ca poate fi impartit numai la patru Playstation 3-uri ( cinci defapt, dar si cu cel care a cumparat jocul raman doar patru ).

  17. #17 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Eu nu stiu cine v-a bagat chestia asta in cap. Se poate downloada de cate ori vrei, doar ca poate fi impartit numai la patru Playstation 3-uri ( cinci defapt, dar si cu cel care a cumparat jocul raman doar patru ).
    Da asa e cum zici,deci sunt 5 sloturi / cont nu 5 / joc.Poti impartii tot ce cumperi de nenumarate ori cu inca 4 console pe langa consola ta.

  18. #18 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Cu alte cuvinte, trebuie sa-ti alegi 4 prieteni cu care sa faci mereu schimburi. Daca faci schimb cu un dobitoc, pe urma regreti ca ai pierdut un "slot".

    Am totusi o intrebare: merg si DLC-urile sharuite?

  19. #19 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Eu nu stiu cine v-a bagat chestia asta in cap. Se poate downloada de cate ori vrei, doar ca poate fi impartit numai la patru Playstation 3-uri ( cinci defapt, dar si cu cel care a cumparat jocul raman doar patru ).
    Nu m-am exprimat eu bine, vroiam sa zic 5 ps3-uri diferite, inca 4 prieteni.

  20. #20 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea Badea View Post
    Cu alte cuvinte, trebuie sa-ti alegi 4 prieteni cu care sa faci mereu schimburi. Daca faci schimb cu un dobitoc, pe urma regreti ca ai pierdut un \"slot\".

    Am totusi o intrebare: merg si DLC-urile sharuite?
    Da. Ce nu merg sharuite sunt jocurile full care se pot gasi la retail ( GT5P, Warhawk ) si Beta-urile ( merg sharuite, downloadate, dar cand vrei sa intri in joc nu merge ).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 41 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Movies vs Games sau Movies & Games By ony81 in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 16-03-2014, 14:17
  2. XBLA/PSN/VC Games By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 50 Last Post: 24-03-2011, 09:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts