Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 93

Thread: PS3 EyePet

  1. #1 SP
    Senior Member eXist's Avatar

    Exclamation PS3 EyePet






    Cand o sa inveti sa atasezi pozele, la fel ca ceilalti, atunci o sa le mai si ai in posturi. Ti-am atras atentia de doua ori deja cu privile la acest lucru.

  2. #2 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  3. #3 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  4. #4 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    M-a pus dracu sa-i arat filmuletul iubitei ... imediat am auzit "Cat de draguuuuuuuuţ" ... "Vreau şi eeeeeeu!"

  5. #5 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Same here mate ..

  6. #6 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Dar s-a lansat deja (parca se lansa pe 10.11)? Ca ficamea il asteapta cu sufletul la gura.

  7. #7 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Soramea numa de eye pet vorbeste si poimaine ii ziua ei...deci prilej sa imi cumpar un joculet nou si un eye toy luna viitoare

  8. #8 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  9. #9 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Veşti proaste pentru cine dorea să-şi ia versiunea US (zona1):
    The North American territory has decided to take additional time to focus on the EyePet product and can confirm it will not be available this holiday. EyePet is an innovative and exciting new IP to the PS3 platform and SCEA marketing will spend additional time to continue educating consumers and retail channels, setting the table for a successful product launch. We will provide more details on an updated launch timeframe very soon.
    Despre Europa nu se spune nimic, deci se pare că �n UK răm�ne valabilă data de 23.10.2009: Play.com UK, Game.co.uk.

  10. #10 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Conform VGChartz si Tothegame se lanseaza pe 23.10.2009 in UK.

  11. #11 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  12. #12 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Mda, oare de ce toate site-urile "seriose" de gaming reviews dau note mici jocurilor non violente? Si cum de site-uri cu review-uri dedicate pentru parinti si jocuri pentru copii le ofera punctaje aproape de maxim, sa fie oare atit de necesara nevoia de violenta in viata oamenilor, s-au pur si simplu ne e frica se recunoastem ca undeva in adincul nostru inca sintem copii.
    Cum spunea un mare om, "Jocurile sint facute sa fie jucate de copii..., indiferent de virsta." - Shigeru Miyamoto ,realizatorul unor francize de succes ca Mario, Zelda, Donkey Kong, Pikmin, acestea avind ca target primar copiii.

  13. #13 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    te rog citeste tot articolul (mai ales ultima pagina) si o sa vezi ca nu lipsa de violenta e invocata acolo. in cazul asta chiar nu are nimic de-a face cu violenta.

  14. #14 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Filmul postat de Renegade este fake? Pentru ca daca nici acolo nu este fun...

    Judecand dupa pozele prezentate, Domnu' Jurnalistu' (btw, tipu nu pare pedofil?) a cam uitat sa aprinda lumina in subsol. Dar vai! PSEye are nevoie de lumina? Pentru a nu da din maini ca un idiot? Naspa. Atunci asteptam Natal.

  15. #15 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Ce bine de fi-mea ca nu stie sa citeasca. Ea oricum il vrea, fie ca ia orice nota.

  16. #16 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    L-am citit h0stile, ce zice el acolo e ca o scuza la ce am rezumat eu. Oricum pentru mine e must have, pentru ficamea nu conteaza ca ia 3 sau 10, pentru ea e o maimutica paroasa simpatica cu care te poti juca si daca ei ii place inseamna ca e un joc de nota 10, copiii sint cei mai buni critici si asta pentru ca sint sinceri.

  17. #17 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Jocul se gaseste la auchan titan si costa 139 ron.

  18. #18 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Bundle cu camera sau fara?

  19. #19 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Doar jocul simplu,fara camera.

  20. #20 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ce aiurea ... eu vreau Bundle ... unde dracu' gasim ??

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts