Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 40

Thread: Jocuri bune si neapreciate de masa

  1. #1 SP
    Member tsuby's Avatar

    Jocuri bune si neapreciate de masa

    Din moment ce nu prea mai am ce sa joc din titlurile cunoscute (inafara de Kingdom Hearts si Personas care nu imi surad),as vrea sa mai postati si voi niste jocuri care ar trebui ca fiecare detinator de PS2 sa-l incerce,sau care v-au placut in mod special.

    3,2,1 ... GO!



  2. #2 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Banuiesc ca nu are rost sa zic de God of War , Shadow of the collosus , si Final Fantasy . As mai sugera sa te joci ca sa mai scapi de stres , un pic de Burnout 3 Takedown (ii din 2001 da inca i super jocu ) , de asemenea Mortal Kombat : Armagedon , Fatal Frame (cred ca 2 e cel mai tare) , Okami si Tony Hawk Project 8 (asta mi-a placut cel mai mult ) . Am zis de jocurile astea pentru ca nu prea am auzit sa pomeneasca oamenii de ele . Unele au luat note mici sau medii da eu toate le consider foarte distractie , cu story bun si control la fel . Try them

  3. #3 SP
    Member klausn's Avatar
    Acum joc G.I Joe The rise of cobra...merita incercat...si chiar jucat pana la capat...am trcut cateva misiuni ca m-ai nainte a sosit!

  4. #4 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Folklore imi vine acum in minte

  5. #5 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Folklore imi vine acum in minte
    I thiink thats a PS3 game . da am putea face un thread asemanator pt ps3

  6. #6 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Da, n-am vazut pe ce sectiune e, sorry.

  7. #7 SP
    Member tsuby's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    Banuiesc ca nu are rost sa zic de God of War , Shadow of the collosus , si Final Fantasy . As mai sugera sa te joci ca sa mai scapi de stres , un pic de Burnout 3 Takedown (ii din 2001 da inca i super jocu ) , de asemenea Mortal Kombat : Armagedon , Fatal Frame (cred ca 2 e cel mai tare) , Okami si Tony Hawk Project 8 (asta mi-a placut cel mai mult ) . Am zis de jocurile astea pentru ca nu prea am auzit sa pomeneasca oamenii de ele . Unele au luat note mici sau medii da eu toate le consider foarte distractie , cu story bun si control la fel . Try them
    God of war l-am terminat,Shadow of the Collosus il am da m-au enervat controalele la inceput si nu l-am mai continuat,Final Fantasy X nu mi-a placut si am zis ca pana nu termin X nu ma apuc de XII.Burnout ... nah,nu sunt indeajuns de stresat(pentru mine e vacanta ),Mortal Kombat Armageddon ma jucam la curse,in modurile principale nu prea imi placea jocul(singurele jocuri de fighting pe care le apreciez sunt DBZ BT2 si 3).Fatal Frame cred ca o sa incerc.Okami l-am jucat pana la jumate,dupa m-am plictisit de el.Si am un tony hawk ... Da cred ca e Proving Ground.

    @Klaus ... Zici ca e bun GI Joe?Ca l-as incerca si eu.

    Altceva mai aveti? Cum spune si in sig,sunt pretentios rau la jocuri,din pacate pentru mine <.<

  8. #8 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by tsuby View Post
    @Klaus ... Zici ca e bun GI Joe?Ca l-as incerca si eu.

    Altceva mai aveti? Cum spune si in sig,sunt pretentios rau la jocuri,din pacate pentru mine <.<
    Da mie imi place ! Incearca-l
    Ca zici ca este pretentios,sa vezi eu!

  9. #9 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    CTR (Crash Team Race) de ps 1 a fost super tare la vremea lui

  10. #10 SP
    Member tsuby's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    CTR (Crash Team Race) de ps 1 a fost super tare la vremea lui
    Nu era Crash Team Tag Racing? Pe-asta l-am vazut prin Carreffour.

  11. #11 SP
    Junior Member zappoo's Avatar

  12. #12 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    Quote Originally Posted by zappoo View Post
    jocul e mediocru intradevar,mi s-a parut foarte slab,se vrea a fi un dmc insa a sfarsit prin a fi un esec

  13. #13 SP
    Member slabunator's Avatar
    phsyconauts (spell check)
    XIII

  14. #14 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    XIII chiar a fost un joc subapreciat,mie mi s-a parut superb prin felul lui unic gen comic book,cu siguranta ar fi meritat un 9,insa in revieweri nu prea poti avea incredere,cel putin eu nu am.
    XIII Screens for PlayStation 2 at GameSpot

  15. #15 SP
    Junior Member zappoo's Avatar
    Spartan Total Warrior ,
    nuyokamata pentru data inc are a fost lansat mi se pare destul de bun

  16. #16 SP
    Member maniac360's Avatar
    Neo Contra & Contra: Shattered Soldier, ambele mi-au placut enorm.

  17. #17 SP
    Member tsuby's Avatar
    Eu am jucat Chaos Legion pe PC.Mi-a placut destul de mult,pe vremea aia. Si stiam ca a fost o pregatire pentru DMC. Psyconauts din ce am vazut e super tare jocul(nu stiu de ce dar nu-mi merge pe PC .. -.-).XIII e ... ciudat si interesant.
    Spartan Total Warrior,la fel,pare frumos.Nuyokamata n-am gasit.
    Contra nu prea imi place.
    Multumesc pentru posturi tuturor

  18. #18 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by zappoo View Post
    Sorry da jocu ala chiarn u e nimic special . m-am jucat primele level-uri da mam saturat repede de el ca e repetitiv si o clona dupa Devil May Cry (adevarata capodopera a celor de la Capcom )

  19. #19 SP
    Junior Member zappoo's Avatar
    TRUE CRIME: STREETS OF L.A
    THE SOPRANOS :ROAD TO RESPECT (mi s epare mai bun decat nota pe care a dato gamespot)

  20. #20 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nu e neaparat neapreciat, dar e putin cunoscut. Vorbesc desigur despre brawler-ul celor de la Rockstar, inspirat din filmul cu acelasi nume, The Warriors.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts