Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Results 1 to 4 of 4

Thread: Football Manager 2011

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Football Manager 2011

    Pe data de 5 Noiembrie va fi lansat un nou FM, pana atunci ne putem bucura de demo-ul lansat acum cateva zile. Acum m-am apucat de demo, revin cu impresii peste cateva ore.

  2. #2 SP
    Member TheSpider's Avatar
    an jucat demoul,nu arata rau jocul,mi se pare putin mai complex de cat 2010

  3. #3 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Am jucat cam 2h30min demo-ul. Pana acum mi se pare un pas inainte fata de FM2010, si nu pot spune ca am dat de bug-uri (citisem pe forumuri de diverse bug-uri). Ce este cu adevarat enervant este numarul de ratari. Daca joc cu o echipa slaba (Sunderland, West Ham, West Brom etc.) dau multe goluri si jucatorii mei nu rateaza extraordinar de mult (sau poate nu mai sunt atat de evidente, din cauza scorului), dar intr-un meci cu o echipa bine cotata (Chelsea, Arsenal, OL etc.) rateaza foarte mult. Dupa o perioada devine frustrant sa vezi ca echipa ta joaca foarte bine, dar nu da gol, iar adversarii din cateva ocazii reusesc sa marcheze. Mi se pare ca jucatorii nu-mi prea respecta instrunctiunile (dau tight marking/closing down pentru un anumit jucator, si fix acel jucator scapa mereu catre poarta mea).

    Din fericire jocul are o gramada de plusuri. Grafica este imbunatatita, animatiile sunt foarte fluide, un mare pas inainte pentru seria FM. Imi place ca pot interactiona mai bine cu jucatorii, conferintele de presa parca nu sunt asa de repetitive, imi place noua metoda de negociere a contractelor, contrar unor impresii citite pe forumuri interfata mi se pare chiar OK, imi plac noile optiuni de training... Cu siguranta mai sunt si alte imbunatatiri, dar asta am observat pana acum. Mi se pare un joc clar superior predecesorului sau, abia astept sa apara versiunea full.

  4. #4 SP
    Junior Member Ownzy's Avatar
    Offtopic: imi puteti spune si mie daca fifa 11 se gaseste pt ps2 ?

    ms

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Football Manager 2012 By erik95 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 08-12-2011, 20:58
  2. Football Manager 2011 anuntat By erik95 in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 11-08-2010, 16:36
  3. Football Manager 2009 By erik95 in forum Jocuri PC
    Replies: 4 Last Post: 09-07-2009, 19:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts