Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 108

Thread: Counter-Strike 1.6

  1. #41 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  2. #42 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #43 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  4. #44 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Am inteles ca au semnat un nou contrat cu CPL cei de la Valve si o sa avem iarasi Counter Strike 1.6 la turneu.

  5. #45 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Am inteles ca au semnat un nou contrat cu CPL cei de la Valve si o sa avem iarasi Counter Strike 1.6 la turneu.
    That's GOOD NEWS!

    �ncă 39 de zile! Mor

    Din arhivă



    <3 Lunatic hai

  6. #46 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Ce amintiri placute Frumos filmul Ronan.

  7. #47 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Wooo ! Mousesports !

    Doamne ce-mi mai placea cum jucau tipii astia. Tin minte cand eram mai mic ca vazusem un filmulet cu ei cum jucau, erau geniali. Stiu ca in fundal era melodia Path Vol II de la Apocalyptica ( acolo auzisem prima data de ea lol ). Daca are cineva filmuletul...

  8. #48 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Apropo care mai dati asa cate un cs 1.6 for old times sake va recomand cu multa multa caldura urmatorul site:
    News - www.gather-network.eu
    Ii bestial. Bineinteles e nevoie de steam ID. Inainte era novoie de mIRC pentru a te adauga in meciuri dar acum e foarte usor cu plug-inul de pe siteul lor.
    5v5 pentru asta e facut jocul asta. Pe la inceputurile siteului stiu ca jucam cu cei din TeG si multi jucatori pro din afara. E cat de cat atractiv pentru ca sunt premii lunare destul de ok. Si de sarbatori premii foarte tari.

    Oricum give it a try, e mai complicat pana va prindeti cum functioneaza dar e cu mult peste experientele de pe publice si in general chiar se joaca in echipa.

  9. #49 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    O să-l �ntreb pe axe (din fostul int.) să vedem ce și cum...poate �n weekend jucăm

    N-am testat site-ul, cei drept. Eu am rămas la mIRC [și acum �l mai folosesc (sunt pe mIRC 24/7) și uneori mai particip la discuții aprinse pe diefrite teme - dar toate av�nd ca subiect CS-ul].

  10. #50 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Poi normal se poate intra si cu ajutorul mircului...Doar ca au facut totul mai accesibil adaugand in plus acest plug-in care te scapa de nevoia de a folosi mIRC.
    Oricum pentru oldschoolers quakenet, canal #gather-network, #cs.gather.ro - nu prea joc de pe ro, ii urasc pe jucatorii de cs romani, #cs.gather.uk si #cs.gather.de aici jucam si mai joc asa din cand in cand cel mai des. (but I suck, mi-ar place un meci asa frumos cu tactica, chat etc dar mouseul Intelli 3.0 mi s-a stricat si de pe laptop nu merge la fel ca si pe un crt )

  11. #51 SP
    Member LeGenD's Avatar
    ma intreb daca este vreunu mai bun ca mine la cs de pe forumu asta...

    p.s:sufarstar

  12. #52 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    ma intreb daca este vreunu mai bun ca mine la cs de pe forumu asta...

    p.s:sufarstar
    cu dedicatie just for you

  13. #53 SP
    Member LeGenD's Avatar
    mersi frumos...dar eu vorbeam pe bune

  14. #54 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ei, ei - goblin

  15. #55 SP
    Member LeGenD's Avatar
    da...sunt foarte rau...asta e

  16. #56 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    @LeGeNd , nu te mai da mare, ca multi de pe forum sunt buni la cs , nu esti tu a tot stiutorul in cs!

  17. #57 SP
    Member LeGenD's Avatar
    cred....ma bucur ca sunt.

  18. #58 SP
    Member LeGenD's Avatar
    de pe vremea cand jucam la greu
    l.e:11h jneboon?...doamne doamne
    Attached Images Attached Images pshico.jpg

  19. #59 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Tin minte ca intr-o zi m-am trezit pe la 5 dimineata si am stat pana la 2, a doua zi dimineata, numai pe CS.

    Good times...

  20. #60 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    de pe vremea cand jucam la greu
    l.e:11h jneboon?...doamne doamne
    ...haha, duceau PC-urile din sală 100 fps lol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Counter-Strike: Global Offensive By siNcE in forum Jocuri PC
    Replies: 148 Last Post: 08-05-2018, 09:07
  2. Counter-Strike: Global Offensive By GS0Ls in forum Console Club
    Replies: 180 Last Post: 31-08-2015, 19:44
  3. Counter Strike 2 ONLINE By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 0 Last Post: 05-04-2012, 17:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts