Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Lg full hd vs samsung full hd [lcd]

  1. #1 SP
    Junior Member Alexinho1337's Avatar

    Lg full hd vs samsung full hd [lcd]

    Acesta: Televizor LCD LG, 81cm, FullHD, 32LD420 32LD420

    Sau acesta: Televizor LCD Samsung, 81cm, FullHD, 32C530 LE32C530

    Pentru consola si filme vreau sa achizitionez unul dintre cele doua!

    Multumesc anticipat

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu unul as merge pe Samsung 32C530.

  3. #3 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    La fel, tot Samsung.

  4. #4 SP
    Junior Member Alexinho1337's Avatar
    Combinatiile mele ar fi asa ca sa ma incadrez in bugetul meu de 30milioane LCD+Consola :

    Samsung FullHD + X360 SLIM sau LG FullHD + PS3 Slim

    Care combinatie ar fi mai buna?

  5. #5 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    depinde daca vrei sau nu sa iti modezi consola. daca da alegi varianta cu xbox, daca nu cea cu PS3. Personal as face un efort pentru samsung + PS3.

  6. #6 SP
    Junior Member Alexinho1337's Avatar
    Cred ca ma voi duce pe varianta Samsung + PS3 .. mai strang ceba banuti

  7. #7 SP
    Junior Member Alexinho1337's Avatar
    Credeti ca site-ul Game.co.uk este de incredere? am vazut un super bundle PS3 250GB +Uncharted2 + GT5 Prologue la 259 Lire ...

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu stiu pe nimeni sa fi cumparat de pe game.co.uk... decat prin RobertDinu poate... Insa consola nu-ti recomand sa o iei de-afara. De preferat din Romania, cu garantie.

  9. #9 SP
    Junior Member StaNy's Avatar
    Da de ce sa nu mearga pe LG ?!...ca sa risipeasca banii aiurea ?

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by StaNy View Post
    Da de ce sa nu mearga pe LG ?!...ca sa risipeasca banii aiurea ?
    In primul rand, daca te chinuiai un pic sa te uiti la preturi, vedeai ca mare diferenta intre ele nu e (100 RON e o nimica toata cand vorbim de FullHD).

    In al doilea rand, cu un pic de straduinta gaseai reviews la ambele modele... daca despre LG gaseai numai chestii oficiale, despre Samsungul acela gaseai numai pareri de bine... ceea ce e un lucru mare pentru un produs atat de ieftin.

    In al treilea rand... ramana inca la pararea ca pe langa restul de chinezarii... LG raman inca cei mai slabi la toate capitolele. Mai exact, cea mai proasta imagine, cele mai varza culori, filtre si procesare de imagine cateodata facuta cu spatele... calitatea finisajelor, etc... N-am vazut inca la produse de top ale celor de la Dell, Sony sau HP decat panouri Samsung. Cand vom vedea panouri LG pe ele, atunci mai discutam.

  11. #11 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    cumpara samsungu ... ieri mi.am cumparat un monitor 21.5" samsung full hd 1080 p se vede superb !

  12. #12 SP
    Junior Member StaNy's Avatar
    Parerea mea e ca ambele tv-uri au aproximativ aceeasi calitate a imaginii si ca review-uri alea sunt facute de "fani". Nu merita investitia da, ma rog, e treaba lui. 100 lei e ceva pentru el, din moment ce are un buget limitat...

  13. #13 SP
    Junior Member Alexinho1337's Avatar
    multumesc pentru sfaturi, cred ca mai astept putin , mai strang ceva banuti pentru samsung + Ps3 250gb.

  14. #14 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    nu te grabi... asteapta si cumpara ce e bun ...decat sa te grabesti si sa regreti dupa

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Full HD/HD ready LCD By angloma in forum Hardware
    Replies: 7 Last Post: 18-01-2013, 21:04
  2. Replies: 293 Last Post: 15-05-2012, 16:02
  3. Sugestii achizitionare LCD Full HD By PwJBoy in forum HiFi
    Replies: 3 Last Post: 04-11-2010, 18:41
  4. Plasma/lcd ? Hd ready/full hd ? By ReLLicK in forum HiFi
    Replies: 16 Last Post: 29-01-2010, 12:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts