Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Problema TV Sharp Full HD

  1. #1 SP
    Member TocSyk's Avatar

    Problema TV Sharp Full HD

    Am si eu o intrebare, poate nu e potrivit pentru forumul de console, dar totusi. De 1 luna mi-am luat TV Sharp Full HD si de cateva zile a inceput sa se auda un bazait in spate de la transformator sau de la altceva ( nu ma prea pricep ). Cand joc PS se aude mai incet. Totusi sa-l duc la service sau e ok daca face asa? Intreb pentru ca am mai avut televizoare si toate au bazait, doar ca nu ma astept de la o plasma full hd sa fie la fel. Banuiesc ca poate priza e de vina si toate or sa faca asa. La voi cum e?

  2. #2 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Eu am o plasma Panasonic si tot bazaie destul de tare daca las o imagine statica fara sunet pe ecran. Se aude la fel si cand ma joc dar nu-mi mai pasa ca bazaitul e acoperit de sunetul din gioace

  3. #3 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Avem si arie dedicata acestor probleme pe forumul de console.

  4. #4 SP
    Member TocSyk's Avatar
    O sa incerc sa ma obisnuiesc si eu ca nu as vrea sa-l dau la service. oricum sansele sunt minime sa-l rezolve pentru totdeauna.

  5. #5 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    presupun ca asa e modelul de TV, nu prea au ce-i face cei de la service
    scrie si modelul poate cineva care-l are sau l-a testat (gen MonkY, din cate retin parca el a avut de-a face cu destule TV-uri in ,,cariera") poate sa-ti confirme daca e normal sa faca asa

  6. #6 SP
    Member TocSyk's Avatar
    asta e modelul: LED 32" Sharp LC32LE351EBK

    faza e ca la inceput nu facea asa. si in spate se aude doar in partea de sus dreapta

  7. #7 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Daca ai garantie nu mai sta si du-l, daca nu, cauta un service.

  8. #8 SP
    Member TocSyk's Avatar
    am garantie, dar nu ma prea incanta sa-l duc. am avut probleme cu un LG (nu era plasma) si l-am dus de 3 ori cu garantie si 2 fara garantie. nu vreau si cu asta sa fac la fel + ca sigur nu mi-l schimba

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Problema Smart TV Full HD By Sopi in forum HiFi
    Replies: 13 Last Post: 11-02-2016, 22:40
  2. Problema laptop full-load By naz in forum Hardware
    Replies: 8 Last Post: 22-07-2010, 12:24

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts